Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Silencer

AdriaCraft Novogodišnji Giveaway

Recommended Posts

Pozdrav svima i dobrodošli u 2013 Godinu! Od početka godine, imali smo dosta dnevnih questova da završavamo. Verovatno jedan od najtežih daily questova, kada morate da pijete od prvog januara pa do božića. U medjuvremenu zajedno sa Blizzardom napravili smo prvi novogodišnji AdriaCraft Giveaway!

adriacraftgiveaway.jpg

A Nagrade Su:

Kako da učestujete u nagradnoj igri:
Jednostavno na forumu ostavite vaš komentar, šta bi ste voleli da dobijete, zajedno sa nekom Fan slikom smile.png
Npr. Mega Bloks proizvode smo planirari više da podelimo deci, tako da možete slikati vaše dete kako igra World of Warcraft ili nešto slično. Starcraft igrači verujem da bi želeli kalendar, izmislite naki Vaš koncept. Što se tiče kućišta za IPhone, bilo bi lepo da ode u ruke SC igrača koji poseduje IPhone 4. Sve u svemu mogu crteži bilo šta što se tiče Warcraft, Starcraft i Diablo univerzuma.

Pravila Nagradne Igre:
  • Nagradna igra otvorena je samo za Gradjane iz Države Srbije (Na žalost kad bi slali u ostalim zemljama snosili bi se veliki troškovi carinjenja i poštarine)
  • Pobednici će biti konraktirani isključivo putem privatne poruke preko foruma.
  • Imamo prava da uklonimo korisnika za koga mislimo da spamuje forum samo da bi dobio nagradu.
  • Možete osvojiti samo jednu nagrad.
  • Neonkitza i Silencer odredjiće pobednike.
  • Deadline 25 Januar!

Ja se javljam za Horde majicu!

PICK ME PICK ME!

Jednostavno na forumu ostavite vaš komentar, šta bi ste voleli da dobijete, zajedno sa nekom Fan slikom

Where's fan pic ?

A ta fan slika treba da bude posvećen igri (D3,SC2,WoW) iz koje bih uzimali nagradu, forumu adriacrafta ili na blizzard temu?!

Hteo bih da konkurišem za D3 majcu, a može i SC2 kalendar samo mi kažite na koju temu da pravim :)

I dokle je rok?!

A ta fan slika treba da bude posvećen igri (D3,SC2,WoW) iz koje bih uzimali nagradu, forumu adriacrafta ili na blizzard temu?!

Hteo bih da konkurišem za D3 majcu, a može i SC2 kalendar samo mi kažite na koju temu da pravim smile.png

I dokle je rok?!

Evo ga lik iza mene postovo sliku koja ja fanmade :P

25. Januar! Dobro si me podsetio da napisem deadline ^^

Ja bih preferirao Horde majcu da bi u sledecem Lan partiju bio BadAZZZZ.. xDD

35a22kk.png

Skroz desno sam ja dok pikam WoW ,a levo su moja 2 druga... :D

Moze i Alliance majca sasvim nema veze, ipak je na slici Alliance human warrior.. xDDD 

Link slike ukoliko neko ima problem sa rezolucijom..

bWYPS.png

Igram sc2 vec 2 godine, i jos uvek nisam stigao do master lige...vreme je da izadjem iz anonimnosti i upadnem u taj master!

do tad... dobar bi bio i kalendar keriganke da me greje u ovim hladnim nocima;)

Zeleo bih bilo koju majicu ili mega bloks

http://imageshack.us/photo/my-images/35/p2110167.jpg/'>p2110167.jpg

Uploaded with http://imageshack.us'>ImageShack.us 

Da pojasnim sliku... Ovo sam crtao u osnovnoj skoli s3 shammyja sa half PvE gearom iz SWP-a i tabardom sa IoQD-a biggrin.png Draga slika nadam se da je dobar "fanart" ^___^   

link slike ako ne uspe ovo postavljanje, nisam bas upoznat sa forumima: http://imageshack.us/photo/my-images/35/p2110167.jpg/

Aj cik ukradite slidzu, aj cik :P

• Like 2

originalvp.jpg

Ja mislim da svako zna za koju se majicu kandidujem smile.png

Da se ja pitam, error 3007 (There was an error.) je bolja od te. biggrin.png

A pošto se slika traži, evo jednog stripa od mene.  

579789_3995271233295_1317916692_n.jpg

Zeleo bih bilo koju majicu ili mega bloks

p2110167.jpg

Uploaded with ImageShack.us 

Da pojasnim sliku... Ovo sam crtao u osnovnoj skoli s3 shammyja sa half PvE gearom iz SWP-a i tabardom sa IoQD-a biggrin.png Draga slika nadam se da je dobar "fanart" ^___^   

link slike ako ne uspe ovo postavljanje, nisam bas upoznat sa forumima: http://imageshack.us/photo/my-images/35/p2110167.jpg/

Aj cik ukradite slidzu, aj cik tongue.png

Odlična slika! 

• Like 1