Silencer

Diablo Skin za Forum Uskoro!

26 posts in this topic

Za sve ljubitelje Diablo Univerzuma, spremili smo unikatan forum skin, koji ce uskoro biti dostupan, kako bi Vam forum bio lepsi i po vasem ukusu.

Za sada samo slike ! tongue.png

post-15202-0-87667600-1347137240_thumb.j post-15202-0-82826000-1347137248_thumb.j post-15202-0-23827300-1347137252_thumb.j

Cool izgleda, a i lepo je imati izbor, pa da može svako da namesti skin koji mu/joj se najviše dopada. Thumbs up!

Ma tu je nego ne stizem :) Bice u Novembru nadam se, jer ima dosta izmena koje nas cekaju.

Vrh je skin, taman malo promene sa Blizzard-a.

Eh, kad sam vidio da je forum offline danas, obradovah se biće novi imba skin. Ono posle 'update-a' jedan skin manje, od diablo skina ni traga ni glasa :(

Jovane, sad je jos malo komplikovanije, cekam da se azuriraju skinovi za novu verziju foruma pa ce biti :)

Forum je ipb 3.4 skin na zalost jos nije azuriran za ovu verziju foruma :(

Sjajno, podrzavam ^_^

Imao sam poneku primedbu na ono sto je do pre vise meseci bilo, malo su se slova slabo videla... ali ova belina mi bas ne odgovara. Novi predlog je sjajan :D

Odličan je ovaj Diablo-premaz Sajlenser. Takođe, fala što si postavio da kad klikneš veliki logo ideš na glavnu stranicu foruma!

To za logo, tako je vec neko duze vreme, zar ne? XD

Nije, vodilo je na glavni sajt. I neko reče da se to tako obično i radi, ali čini mi se da je lepše i lakše da klikneš na veliku sliku i odeš na početak nego da probaš da ubadaš na mali AdriaCraft Gaming Community Forum link.

meni je na ip.board-u uvek vodio ka glavnoj stranici foruma sem u jednom kratkom periodu kad je steva to promenio :P ip.board rules XD

edit:kad smo vec ovde,stevo,kad idem na "view new content" preko foruma,za poslednji post pise da ga je napisao array,cisto da znas ;)

meni je na ip.board-u uvek vodio ka glavnoj stranici foruma sem u jednom kratkom periodu kad je steva to promenio tongue.png ip.board rules XD

edit:kad smo vec ovde,stevo,kad idem na "view new content" preko foruma,za poslednji post pise da ga je napisao array,cisto da znas wink.png

Gimme screenshot ja tog usera array ne vidim nigde ^^

Jeste bre Stevo to sam ti i ja reportovao preee 3-4 meseca i rekao si da je to neki bug koji nije do tebe kako sam razumeo... ceka se neka nova verzija kojecega o0

Jeste bre Stevo to sam ti i ja reportovao preee 3-4 meseca i rekao si da je to neki bug koji nije do tebe kako sam razumeo... ceka se neka nova verzija kojecega o0

A taj bug :) pa da i dalje nije resen... Kontaktirao sam IPB povodom toga :D

Sve nesto razmisljam da migriram na vbulletin, al bi se smorio sto bi morao da odovjim 200$ za licencu, jebiga ovo sam odavno platio da legalizujem sajt, jer sam morao zbog Blizzarda.

ako je $200 u pitanju onda trpimo i cutimo :D

meni je na ip.board-u uvek vodio ka glavnoj stranici foruma sem u jednom kratkom periodu kad je steva to promenio tongue.png ip.board rules XD

edit:kad smo vec ovde,stevo,kad idem na "view new content" preko foruma,za poslednji post pise da ga je napisao array,cisto da znas wink.png

Gimme screenshot ja tog usera array ne vidim nigde ^^

Prekrsti bez popa?