ajdeajde

Kritika na racun Starcraft Tima i Sajta

31 posts in this topic

nagrade / cena ucesca u ssl su odlicni, jedva cekam sledeci!

kad kupim novi komp mogu da streamujem/ kastujem meceve na srpskom i engleskom jeziku:p

3: i ako nasa nacija igra samo igrice gde ne mora da se ukljuci mozak poput CS,DOTA,WOW

Ne igram SC, jesam probao par puta, al eto, ne volim RTS-ove. Ovo sto decko radi, toliko angazovanja da nesto uradi je samo za respect i nizasta drugo, tako da prestani da seres. E,sad.. ono sto mi je upalo u oci.. Ajde majke ti, argumentuj ovu tvoju izjavu? Da, igram dotu zadnjih 8 godina, pa dodji da mi kazes da za dotu ne treba mozak. Hoces da uporedjujemo? U SC-u treba da znas kako razmislja JEDAN tvoj protivnik, tacka. U doti treba da znas kako 5 njih razmislja, dok istovremeno znas kako 4 tvoja saigraca razmisljaju. SC:3 rase - Dota: 108 heroja sa unikatnim abilitijma, 200+ itema. Ne napadam vam SC, ni vas, samo njega, i zeleo bih da cujem argumentaciju ovoga " ne mora da se ukljuci mozak" .

Listao sam stare topike i MORAO sam da odgovorim na ovaj retardirani post, wtf.

Dota jeste 99% no skill. Pre svega sto kec nije ni igra nego jedna mapa warcrafta. Kao wc3 igrac, koji je gulio tu igricu preko 10 godina (realno), moram da kazem da dota podrazumeva vodjenje JEDNOG heroja, a ne vojske kao i wc3 i u sc2. Ti u doti imas 3 spella za svakog heroja, i vodis jednog jedinog, a u wc3 imas 3 heroja, puta 3 spella, plus 2,3 binda vojske, znaci kontrolises minimum 20 jedinica. Cesto i vise. To razmisljanje kako igraju tvoji saigraci i protivnici je jedan deo igre, ali u Doti ti NE MORAS da znas kako razmislja neko protiv koga igras, slabo i u ostalim jer tu je scout ofc. Uostalom, kao dota newbie, nije mi bilo potrebno vise od 1 partije da shvatim kako "igra" funkcionise, svaki tard moze da prisloni mis na spellove i procita plus iteme naucis kroz 10 partija. Znaci nemoj mi porediti RTS i ubogu mapu koja je stvorena da se i noskill igraci zabave i pobede nekoga. Ni jedan ozbiljan igrac nije presao na Dotu sem ako ga nije smorila igra a tek nisam cuo da je Dota lik dosao da igra RTS i zapravo nesto uradio.

a tek nisam cuo da je Dota lik dosao da igra RTS i zapravo nesto uradio.

bistikjuti!!!

On je igrao casual. Jedini ozbiljan igrac je Babyknight ali je pitanje koliko su i on i Beasty "uradili"