Silencer

Forum Signature i Profile Info

14 posts in this topic

Treba mi feedback, za izmene na forumu koje planiram da uradim :)

Prvo sto sam uradio je uklanjanje da ispod svakog avatara ide tekst kojeg ste otkucali u Interest polju i Location, dobije se lepo na izgledu iskreno kada ovo nestane :)

Ko zeli da zna ko gde zivi ili cime je zainteresovan, neka otvori profil clana foruma i neka procita.

Ostavio sam Gender, da li je zensko ili musko.

E sad ono najbitnije. Moja zelja je da uklonim Signature sa foruma. E sad vecina vas stavlja tu Battle.net Tag Signature.

Moje pitanje je, da li vama pravi problem ako isto tako ostane, a da sami ukucate lepo svoj Username i Broj i da se on generise.

Naravno ovo znaci da necete moci ubuduce da stavljate signature na ovom forumu.

Zasto ovo radim, iz razoga sto je forum mnogo pergledniji i lepsi, jednostavno probajte i sami da iskljucite da vidite signature i skontacete o cemu pricam.

Izbaci i gender,nemamo bas puno devojaka pa da ne znamo dal je musko ili zensko.A i ustalom,zene kad dodju,prvo sto kazu,jesu da su zene :D Pa tek onda sve ostalo...tako da slobodno izbaci i gender.Ako neces,onda bar stavi slicicu (klasicni znakovi),a ne bas da pise,nekako ne stima.

Post count je takodje bespotreban po meni,nebitno je kolko ko ima postova,mozes da ostavis ove zvezdice,cisto da se zna dosadasnja aktivnost clana.

Signature mozes da napravis generator,pa onda izbaci ovo ostalo.

Eto,moje misljenje.

Moja zelja je da uklonim Signature sa foruma. E sad vecina vas stavlja tu Battle.net Tag Signature.

Ko ne želi da gleda signature, postoji opcija da skloni isti.

isto mislim da mozes sve da izbacis , sto se tice koji je gender, koliko ko postova ima, lepo bi izgledalo samo da poret avatara stoji ime i ove zvezdice.

a sto se tice signature, zar ne posoji nacin da se smanji , npr da moze samo da se u tome postuje batttletag kao i do sada samo da je manji, meni ovako dizajnerski lepo izgleda kako ga sada imamo.

Podrzavam ostanak malog potpisa i post count smile.png

Tag nam je sada lepo spakovan, ne vidim razlog da se bilo sta menja. Ako mora da ostane samo to - neka tako bude smile.png

Ja mislim da bi sigovi trebali da ostanu. Sve ostalo je ok. =)

Kolko ko ima postova, ima logike da ostane, cito da se vidi da je veliki member i takvi useri dobijaju vip membership ovde :)

Sto se tice, Gender type, moze da se izbaci :P

Inace sam za varijantu da se totalno ukine custom Signature, a da se ubaci samo mogucnost kacenja battle.net tag sign.

A napravi pool pa nek kazu ljudi sta oce ;) Meni je i ovako sve ok, a za sig mozes jos vise da ogranicis dimenzije ili broj slova i to je to. Malo bi bilo monotono da svi imamo ove mrtve battletagove ispod, eo ja moj drzim samo da ispostujem frejma :|

Mislim da bi ok kompromis bio da izbacis sig,al zato da ubacis custom generator ovih,da mozes da biras boju slova,pozadine,font itd...Jedno od mogucih resenja naravno :)

lepo reko covek

Izbaci i gender,nemamo bas puno devojaka pa da ne znamo dal je musko ili zensko.A i ustalom,zene kad dodju,prvo sto kazu,jesu da su zene biggrin.png Pa tek onda sve ostalo...tako da slobodno izbaci i gender.Ako neces,onda bar stavi slicicu (klasicni znakovi),a ne bas da pise,nekako ne stima.

Post count je takodje bespotreban po meni,nebitno je kolko ko ima postova,mozes da ostavis ove zvezdice,cisto da se zna dosadasnja aktivnost clana.

Signature mozes da napravis generator,pa onda izbaci ovo ostalo.

Eto,moje misljenje.

cista laz, we aint attention hoes :)

Moja zelja je da uklonim Signature sa foruma. E sad vecina vas stavlja tu Battle.net Tag Signature.

+1, lepo reko covek

moje misljenje oko signaturea je da ostane, ipak je to neki sastavni deo svakog foruma :)

атино, само слушај неонкицу и далеко ћеш да догураш :) можда чак на 4chan ^_^

Hahahaha, moracu da se solidarisem sa zenskom manjinom ;D