Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
CartmanFatAss

• Wizard

Recommended Posts

Planirao sam kada jos malo ojacam da promenim i uzmem bas to slow time, nervira me knockback...

Stvaro nas malo ima, uplasili se vi kada je dosao 1.0.5... Pola njih presli na doctora.

... archon imba za farm...

Imba, malo li je 740k DPS:

Kolko je lud Korejanac. Koliko li je para dao za opremu...nego cudno mi je sto mu na diabloprogress.com pisalo da je na vdeu LS bodez koji je imao, a na snimku se vidi neki sword...U svakom slucaju, sad je izgleda nasao isto neki perefct roll EF...sad se da mu beze, a nema mesta za slow time:/

Ja sam juce poceo da igram. Odabrao sam wizarda, jako mi se dopalo ali sad kad sam procitao da ga niko ne igra imam nekih predrasuda. Ono sto sam igrajuci Wow 7 godina naucio, je da ne forsiram klasu ili specc koji je los za odredjeni mod, pve ili pvp. Znam da je glupo kada ljudi igraju samo one najjace "bufovane" klase ali ne zelim da mi se igra pretvori u everlasting sorrow. Da li je wizard tezak za igu ili dosadan, ili je mozda nesto drugo, da li uopste kao noob treba da igram wizarda?  I nije mi jasno, kao wizard da li da vodim onog templara sa sobom ili nije bitno da li je on melee ili ranged? pozz 

Ma igram ja wizarda, moguće je nije nista preteško, pogotovo sad kad nema onog mid-gamea kao nekad, gdje je wizard bio potpuni glass cannon i umirao na svakom ćošku, tu su trebali živci da ne pređeš na neku drugu klasu...

Sad samo dođi do 60tog i možeš sa AH uzeti relativno jeftino sasvim solidan gear, a onda polako igraš. bez obaveza i frustracije. Ima i MP sistem sada, pa postaviš sebi težinu kakvu želiš, i ideš i nadaš se dropu. 

Nekad bude, nekad ne, ali to je poenta diabla anyway, imaju i infernal mašine, i to će te držati jedno vrijeme, ima dosta da se radi za nekog ko je tek počeo, a PvP tek dolazi.

Možeš me dodati pa ti mogu reći šta ja mislim da je korisno za wizarda, možemo i igrati kad dođeš na 60ti, uvjek fali wizarda biggrin.png

Mislim da je to jedino zbog toga što su ljudi tek sad provalili da % elemental dmg, a wizard može možda najbolje to da iskoristi. 

Frozen orb je postojao i ranije, zvao se celestial orb, radio je istu stvar samo je bio arcane. Makli su critical mass (pasiv koji je 99.99% wizarda koristilo) i nerfovali archon u zaborav.

WD najgori... bez ikakvog razloga...

Umesto da kao lik iznad puckam 2 spela po ceo dan i molim boga da mi padne + COLD % WAAAAAAAAAAAAA

svakako da je bolje da igram najruznijeg lika u igri i da mu dodam jos i zabe, paukove, pse, crkotine, kokoske...