ScepticuS

D3 General Discussion

867 posts in this topic

A ja se pitam sta bi sa ovolikim poplavama kad ono platin se bacio u ofanzivu.

Hahhahahahh znaci suzu sam pustio kolko sam se smejao :D

Pa eto, malo sam usao u avanturu i bez potpuno predjenog normala se malo bavim prvom vecom tezinom.

Mogu da kazem da je razlika znacajna, da svakako deluje veca od onih navedenih 75%. U principu DHki ne mogu nista, ali steta koju pravi je nedovoljna, savladavanje karakondzula ide presporo. Imam utisak da napredujem otprilike isto ili cak sporije nego na samom pocetku (kada bukvalno nemas opremu).

Imam ideju da cu uskoro da pokupim bolje oruzje i ostalu opremu pa ce sve da se dovede na ravnotezu.

Samo da napomenem da sam pred uvodjenje novog sistema tezina igrao hell sasvim lako, lakse nego nightmare.

Evo da se malo kurcim sa 50k dps na lvl 44.. DH sa 1h mace i shield biggrin.png

2lcr1hx.jpg

Hajde da mi nesto pomognete ^_^

Posto sam originalnih 10 likova vec napumpao na level 60, pre RoS-a... u Act-u V oni stizu skoro do 70og, posle cega krecem da igram ispocetka na sledecoj vecoj tezini - to je sve ok.

Moje pitanje je sta preporucujete da radim sa nova dva lika, sa crusaderima? Nesto ne verujem da ce da stignu do Acta V sa nivoom 60... Mozda budu stigli do 45og. Jel da predjem jos jednu turu na normalu ili da odmah dam gas i igram na vecoj tezini?

Ja sam sa crusaderom krenuo odmah sa expert modom cak sam u nekim situacijama i prebacao na master i relativno brzo sam ga izlevelovao.

Ja sam sa krusaderom krenuo odmah sa expert modom cak sam u nekim situacijama i prebacao na master i relativno brzo sam ga izlevelovao.

sto lazes, igrali smo hard do lvla 20, posle "su nam se putevi razisli" :)

Ja sam sa krusaderom krenuo odmah sa expert modom cak sam u nekim situacijama i prebacao na master i relativno brzo sam ga izlevelovao.

sto lazes, igrali smo hard do lvla 20, posle "su nam se putevi razisli" smile.png

Nope, ja sam krenuo na expert ali onda smo krenuli malo zajedno i onda si ti po obicaju trazila da se smanji tezina.tongue.png Onda tebe jedno vreme nije bilo (tezak je taj period bio) te sam ja nastavio na expert. E sad ne mogu tacno da se setim da li si me posle slepala pri kraju levelovanja na torment dok sam igrao sa krstasem ili sa babom, cini mi se da je to bila baba u pitanju.wink.png

sa babom, 50 evra za uslugu wink.pngsmile.png

Ma caaaaoooo.tongue.png

Imam pitanje za WD/DH. Ako u weapon ima kao stats tipa +1150 dmg da li taj dmg utice direktno na petov posto je kao fizicki ili ide  kroz moj total dmg pa se tako povecava i njegov. 

I ako stavim Ruby u oruzje umesto Emerald da li ce petovi da rade veci dmg posto je opet fizicka steta. Meni petovi i sentry  rade veci deo dpsa a ja sam im support.

direktno i budzi cd i cc kao svakom drugom liku.. ranije pre patcha je bio ruby jaci sada nije

ja koliko znam nikad, ali NIKAD, ruby nije bio jaci od emiralda (ako gresim my bad). sto se peta tice, mislim da je vezan za dex (moracu da proguglam za ovo)

Bio jaci do pre dva patcha kad su petovi imali ogranicen CD i CC,pa je na njih samo delovao cist black dmg,inteligencija-dextereti i fizikal dmg kao tip elementalnog dmg.

Cinilo mi se da su neki delovi kampanje malo tezi nego sto zaista jesu... I kako sam se razuverio? Uzeo novu grafiku happy.png

Najteze je bilo pri kraju act V, ona izmaglica je pravila probleme. Uglavnom, sada sve ide bas kako treba smile.png

Zavisi,Azijsko trziste se mnogo razlikuje od naseg i Americkog. Oni tamo kolko su ludi kupili bi i kamen da je na prodaju u igri. Milion primera ima kako im prodaju nebuloze za kes i sve to kod njih prolazi. 

Mada bi bilo dobro da uvedu neke mikrotransakcije koje nisu p2w u D3.

Da, meni bi se te kozmetičke mikrotransakcije svidele Tipa razna krila, petovi, izgledi avatara i sl. 

Ovaj dodatak bonus xp za pare mi se u opšte ne sviđa. To ne bi voleo da uvedu.