Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
ScepticuS

D3 General Discussion

Recommended Posts

Evo, ja sam tek na paragonu 29 happy.png

Ali, nekako mi je bezveze sto tako brzo napredujem. Pa ja igram najobicniji normal, ne igram tako mnogo, a svaki dan uzmem bar po nivo.

Javlja mi se jedna sumnja u pogledu paragona - cini mi se da na nekim stavkama vidim ogranicenje koliko mogu da se napumpaju. Jedino ne videh ogranicenje na zdravlju i jos... jasno vam je sta mislim. Jeste da je ogranicenje po 50 tamo gde ga ima, tako da ti treba jedno 'iljadarka da popunis sve, ali opet... To za godinu dana ozbiljne igre nije nista.

posle 2 godine igranja, mislim da bi trebali da te urame :)

450 :)
Jos 50 komada i spreman sam za RoS :D

Oprema za Crusadera je vec lepo slozena u stashu, samo je pitanje da li ce nam se vratiti svima dragi "Error 37" na release danu :)

@Atena

Ma sto da me urame? Igram na normalu, zato i ne dobijam toliko mnogo iskustva, a i ne igram toliko mnogo vremena smile.png

Cekam da se otvori 4. strana stasha - kazu da ce da bude, jer sa ovim sto sam video, sa vecim nivoima dijamanata, cela jedna strana otpada samo na njih happy.png Mozda jednog dana budem sklonio male dijamante... mada... ako bude jos 1 expansion (po onom "praistorijskom" planu) bice tih malih kamencica jos - valjda ce sa tom mogucim buducim actom da stigne jos jedan lik?

Zadovoljan sam sto mogu na normalu da dobijam unique opremu cesce nego pre i sjajno sam zadovoljan sto dobijam set iteme i planove ^_^ (mada znam da ce da bude problem sa stashom)

@Atena

Ma sto da me urame? Igram na normalu, zato i ne dobijam toliko mnogo iskustva, a i ne igram toliko mnogo vremena smile.png

Cekam da se otvori 4. strana stasha - kazu da ce da bude, jer sa ovim sto sam video, sa vecim nivoima dijamanata, cela jedna strana otpada samo na njih happy.png Mozda jednog dana budem sklonio male dijamante... mada... ako bude jos 1 expansion (po onom "praistorijskom" planu) bice tih malih kamencica jos - valjda ce sa tom mogucim buducim actom da stigne jos jedan lik?

Zadovoljan sam sto mogu na normalu da dobijam unique opremu cesce nego pre i sjajno sam zadovoljan sto dobijam set iteme i planove happy.png (mada znam da ce da bude problem sa stashom)

A sto uopste igras na normalu?

i ja se sad pitam sto igra na normalu, elem treba da te urame zato sto paralelno lvlujes 5 likova i zato sto nemas nijedan jedini dan "bolovanja" od igre :)

Ja sam levelovao 5 likova samo dok nisu svi presli normal po starim merilima. Onda sam dodao jos 5 (suprotne m/z verzije vec postojecih likova), tako da vec odavno imam svih 10 happy.png

Ekspanzija mi je pobrkala planove... trebalo je sa svima da predjem normal po jednom (ucinjeno), nightmare po dvaput (ucinjeno), hell po triput (e, to nisam stigao) i da onda po infernu igram dok mi ne dosadi.

Sada imam problem sa imenovanjem dva nova lika. Ovih 5 parova ima u nekom smislu povezana imena. Nije to mali posao - treba likovi da traju godinama biggrin.png

Trenutno je moj plan da doguram 2 lika (barbariana i demon hanterku) do pred kraj act IV i da tu docekaju act V (blizu sam toga), a ostali su u raznim fazama, uglavnom u act I i II. Kada svi oni isprelaze stari deo kampanje plus novi, na normalu, onda cu da razmislim o prvoj vecoj tezini. Za sada mi je sjajan utisak za wizarde. Sto me vise karakondzula okruzuje, oni jace biju LOL

Igranjem po ovom novom sistemu itema sam uspeo solidno da opremim likove, ali ne i pomocnike, pa se i oko toga trudim smile.png

Sada igram nesto vise nego u proteklim mesecima jer portali bas i ne funkcionisu. Pre je savrseno radilo da kada stignes na checkpoint uradis teleport u grad. Dodjes sutra i portal je tu... sada vise nije, nego te baci na poslednje dostignuti waypoint (ta dva se ne poklapaju uvek). Pre sam mogao da igram samo checkpoint - checkpoint (nemam ja toliko vremena bas uvek), a sada igram waypoint - waypoint. Ne znam da li je Blizzardu bila namera da funkcionise jedno ili drugo.

Tu je i tajna zasto ja mogu stalno da igram.

Jednom sam, jos u D3 beti igrao timski... Sredili smo Skeleton kinga 3 ili 4 puta... Sutradan nisam mogao ni da mislim o Diablu... to je previse ponavljanja u prekratkom vremenu, sto se mene tice.

To meni i nije cilj.

A pogotovo sam odustao od hardkora kada sam video kakve situacije mogu da se dogode, cak i bez preagresivne igre. Desavalo mi se da postradam bez ociglednog razloga. Istini za volju, to je bilo prilicno davno, u periodu prelaska sa normala na nightmare... to je bio veliki korak navise, savladan uz par turbulencija.

U svakom slucaju, ako ikada budem probao hardcore, to ce da uzrokuje potrebu za jos jednim primerkom igre. Ovih 10 (uskoro 12) softcore likova sigurno necu nigde da mrdam i svakako cu da zelim da imam opet pun komplet, svih 12 likova, za hardcore... ako do toga uopste dodje. Mozda ja ovako delujem mirno, ali umem i da se iznerviram ako nesto u igri koju igram ne radi. Za takve situacije je resenje da ucitam prethodnu poziciju ili da otvorim novu partiju - nijedno od ta dva nije moguce za hc likom.

Dobro mi je ovako, dok pomalo unapredjujem likove ^_^

Neka mi neko dobaci ovde utiske, da li se sa vecom tezinom dobija i bar nesto bolja oprema :)

I,jel stizes 500? :D

Inace,sta se desava posle 800tog Paragona,kad ispunis sve poene?Jel ima smisla dalje levelovati Paragon,heh?

Neka mi neko dobaci ovde utiske, da li se sa vecom tezinom dobija i bar nesto bolja oprema smile.png

Zasad ne.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12090019460#14

Inace,sta se desava posle 800tog Paragona,kad ispunis sve poene?Jel ima smisla dalje levelovati Paragon,heh?

Nema ograničenja, uvek možeš stavljati poene u Core stats.

Na primer:

I95VGZ60P7SR1392963933496.jpg

Level 500 je zaokruzen; ostalo mi je 2 ipo dana do expanzije.

Mislim da cu malo da iskuliram, dosta je levelovanja, pogotovo sad kada je CotA nerfovana (ne bunim se, iskoristio sam je do maximuma) :D

A kao sto je Deda rekao, nema limita; Str/Dex/Int i Vit nemaju ogranicenja u paragon poenima ;)

• Like 1

A... ako neko zna... Kad se otvori RoS, jel ce nasi paragoni da pauziraju sa rastom dok ne postignemo 70. nivo?

Sta onda kad postignemo? "Paragonisanje" se nastavlja po starom?

I jel neko ima iskustva, sta je pametno da se prvo stavi? Da pumpamo health ili druge statove? (posto ce na kraju da se svede na to... radi igranja na velikoj tezini)

A... ako neko zna... Kad se otvori RoS, jel ce nasi paragoni da pauziraju sa rastom dok ne postignemo 70. nivo?

Sta onda kad postignemo? "Paragonisanje" se nastavlja po starom?

I jel neko ima iskustva, sta je pametno da se prvo stavi? Da pumpamo health ili druge statove? (posto ce na kraju da se svede na to... radi igranja na velikoj tezini)

Upravo tako, svako ko ima RoS, paragon XP bar će biti zamenjen sa običnim XP za levelovanje. Paragon se nastavlja sa svakim likom koji je izašao na 70. level.

Stats gruvaš u zavisnosti od opreme i da li igraš Hardcore ili ne.

Sto se tice sta posle 800-og paragon levela sa statsima i svrhe igranja igre:odgovor je dugo iscekivani Ladder System!

Ne smem da privirim u RoS temu... moram da komentarisem ovde. Vrlo sam zadovoljan kako RoS izgleda.

Jedina stvar zbog koje sam zabrinut je da sam podobijao mnogo jaku opremu i dijamante. Pomalo se pribojavam da "dele sakom i kapom" zato sto je takva oprema potrebna. Ipak, da bude jasno da ja igram na normalu. Osecaj kvaliteta opreme verovatno nije u skladu sa velikim tezinama.

I, verovatno da necu mnogo da budem na forumu dok ne predjem ACT V. Ne zelim da napravim spoiler niiiiikako.

ROS za sada sve 5. Verovatno zbog prevelikog uzbuđenja i želje da za Diablo izađe nešta novo smile.png.

Jedina mala zamerka je da leveli od 60 do 70 idu pre brzo.

Probao od ponoći do 1 sat. Nisam smeo više :D

Okrenuli ga za malo vise od 4 sata.. Isli brzo al posle usporili leveli.. Krenuli smo na t1 i na kraj smo ga presli na normal :D postalo dosta tesko..ja sam cak imao problem i na normal posto mi slab AR.. sve u svemu lepo :D

Sa DHkom sam presao act V happy.png

Pohvaljujem sve sto sam video smile.png

Malo mi je samo zbrka u stashu. Iako sam odmah otvorio cetvrtu stranu, sve sam popunio. Dok ostavim opremu za druge likove, pomocnike... 3 od 4 strane su potpuno nakrcane a i ta jedna ima tek nekoliko slobodnih polja. Nije to jos uvek neka epohalna oprema, mereno RoS standardima, ali jeste vrlo lepo pojacanje, cim dostignem level 61 sa nekim od likova. Ako se dobro secam, sa starijih 5 likova sam poceo da igram RoS, ali mislim da cu uskoro i sa svima ostalima - moram da podelim opremu. Guzva u stashu nikad veca biggrin.png

Bice jedino problem sto dijamanti ne mogu da stanu na jednu stranu (posto ih samo skupljam i ukrupnjavam, ne bacam nista).

Hoce u izvesnim delovima mape malo grafika da mi uspori... Ali to nije primedba na igru, nego na moju tek osrednju grafiku.

Dodajem i wizarda, da je presao act V. Malo vise nervoze na samom kraju od ocekivanog, ali sve je proslo ok, wizard nije nijednom nastradao ^_^

Na normalu - ne zamaram se previse ^_^

Najverovatnije cu jos jednom da predjem normal sa svim likovima pre nego sto krenem na vece tezine. Prvo sto treba da doguram likove na 70. nivo (za sada imam DHku 65. i Wizarda 66.), a treba i da budu opremljeni loot 2.0 :)