Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
ScepticuS

D3 General Discussion

Recommended Posts

.... iskustva...

Elem... kakvi su vam dropovi... jel se isplati igrati torm V, VI?

Sa tobom u party se ne isplati ni na tom 10 da postoji, samo kukas za drop :D

.... iskustva...

Elem... kakvi su vam dropovi... jel se isplati igrati torm V, VI?

Ako juriš stvari, onda se ne isplati.

Opet su sjebali drop sa zadnjim patchem. Pre njega padao mi legendarni item na svakih sat vremena u proseku, sada mi ne padne nijedan u 3 sata igranja. Za ovo mi i nije toliko zao zato sto su ionako sve sranja padala, bar za mene. Palo mi preko 50 i kusur legendarija otkako je izasao patch 2.0 i nijedan nisam mogao iskoristiti za bilo sta drugo osim za salvage. Zuti itemi su "kao" malo bolji od starih, jeste da padaju sa statovima za lika sa kojim igras i to samo sa recimo  x str i x vit i to je to, ostalih statova skoro pa nema tojest sva su nepotrebna tako da su i dalje "sranje" itemi. Sakupljanje XP su ponovo nerfovali, da nije ovog bonusa od 50% teze bi se levelovalo ali ruku na srce i dalje je brze nego sto je pre bilo.

Ovo sve do sada je cista navlakusa pred ekspanziju tako da ce nakon izlaska biti jos nerfovanja, u to sam siguran.

Generalno patch 2.0 je dobar ako pocinjes igru ispocetka sa novim likom onda mozes skupiti onako finu opremu dok stignes do torment tezine i moze se igrati na kecu sa njom, za dalji napredak opet je potreban besomucan grind i da te dobro sere drop.

Opet su sjebali drop sa zadnjim patchem. Pre njega padao mi legendarni item na svakih sat vremena u proseku, sada mi ne padne nijedan u 3 sata igranja. Za ovo mi i nije toliko zao zato sto su ionako sve sranja padala, bar za mene. Palo mi preko 50 i kusur legendarija otkako je izasao patch 2.0 i nijedan nisam mogao iskoristiti za bilo sta drugo osim za salvage. Zuti itemi su "kao" malo bolji od starih, jeste da padaju sa statovima za lika sa kojim igras i to samo sa recimo  x str i x vit i to je to, ostalih statova skoro pa nema tojest sva su nepotrebna tako da su i dalje "sranje" itemi. Sakupljanje XP su ponovo nerfovali, da nije ovog bonusa od 50% teze bi se levelovalo ali ruku na srce i dalje je brze nego sto je pre bilo.

Ovo sve do sada je cista navlakusa pred ekspanziju tako da ce nakon izlaska biti jos nerfovanja, u to sam siguran.

Generalno patch 2.0 je dobar ako pocinjes igru ispocetka sa novim likom onda mozes skupiti onako finu opremu dok stignes do torment tezine i moze se igrati na kecu sa njom, za dalji napredak opet je potreban besomucan grind i da te dobro sere drop.

znaci vise da ti ne dajem dropove :) ?! ae bre malo optimizma (iako je to nemoguce, al barem pokusaj) :)

Uostalom, zasto uopste farmamo kad ce u rosu svaki item 70og lvla biti beskrajno bolji od bilo cega sto sada padne :/

Farmamo... zato sto je takva priroda posla happy.png

Pretpostavljam da ce paragoni koje skupimo pre 25. marta nekako da budu pauzirani u prirastaju da bismo dosli do 70. nivoa, pa onda da nastavimo?

Kakva su vam iskustva sa koriscenjem poena paragona? Ja ne kliknuh nista do sada :)

Imam jedno pitanje: da li je neko cuo bilo sta o povecanju stasha? Tri strane koje imamo su bile ok sto se tice prethodnog broja likova, velicina i vrsta dijamanata. Sada je sve to povecano da uveliko opravdava 4 strane umesto sadasnje 3.

znaci vise da ti ne dajem dropove smile.png ?! ae bre malo optimizma (iako je to nemoguce, al barem pokusaj) smile.png

Kad ti krenes da me bodris odmah mi se dize optimizam u visine.biggrin.png

Uostalom, zasto uopste farmamo kad ce u rosu svaki item 70og lvla biti beskrajno bolji od bilo cega sto sada padne :/

A very good point.wink.png

Drop je ok,ja ne znam sta se zalite ,ocete legendary na svaki sat?To bi bilo suvise glupo.Posle 2 nedelje bi farmao T6.Inace igra je super posle patcha a bice sve bolja kad izadje RoS.Diablo je bio i ostace beskonacni farming.Do savrsene opreme treba 6 meseci do godinu dana na dvojci i to jos na b-Netu.tako da...Casual playerima nije mesto u Ros-u.niti u bilo kom delu Diablo serijala.

By the way nacuo sam da ce u Rosu implementirati DI,DII muziku.Da li je to tacno ili samo glasine?To bi bilo fenomenalno.

Casual playerima bas jeste mesto u Diablo serijalu,jer ovo nije MMORPG,i uspeh je iskljucivo licni - mozes da igras sat vremena dnevno i uzivas isto koliko neko ko igra 8 sati dnevno,samo zavisi od potrebe.

@Marcus Nisam cuo nista o tome,a to uopste ne lici na Blizzard jer oni nikada nisu preterano sentimentalni i vracaju se na staro samo u slucaju da nekako na tome mogu da zarade pare.

• Like 1

Jeste spominjana implementacija D2 sounda u ROS. Čak su rekli da im to nije ni problem odraditi i glavni dizajner zvuka je to odavno predložio, što se trenutnom timu svidelo. No da li će biti implementirano odmah u startu ili kasnije ne znam.

Jedno znam da će 100% biti Ladder sistem biggrin.png https://twitter.com/joshmosq/status/444646853083004928/photo/1

@ Witcher rekoh ti danas sta sam imala, dont disapoint mi biggrin.png

Konacno i ja da odem na pauzu za topli obrok, teski su ovi izbori, nedaju nam ni da jedemo. Iako sam od 5 jutros na nogama obecao sam ti grupnjak veceras tako da stojim iza toga.wink.png

Inace igra je super posle patcha a bice sve bolja kad izadje RoS.

Slažem se sa gore navedenim. D3 nikad bolji.

Evo i mene :)

Sad je generalno veoma dobro vreme za dizanje Paragon levela; pogotovo sto ima 50% buff za exp do RoS-a :D
Ja sam trenutno 437; planiram do 500 da stignem za ovih 7 dana :)

Evo i mene smile.png

Sad je generalno veoma dobro vreme za dizanje Paragon levela; pogotovo sto ima 50% buff za exp do RoS-a biggrin.png

Ja sam trenutno 437; planiram do 500 da stignem za ovih 7 dana smile.png

Ja sam 89 mislim i pitam se dal cu da uspem da stignem do 120 za tih 7 dana a eto ti se pojavljujes  i kazes da planiras da dignes 63 levela za 7 dana i to ne bi bilo cudno da si 37 pa do 100 da stignes :D

Evo, ja sam tek na paragonu 29 ^_^

Ali, nekako mi je bezveze sto tako brzo napredujem. Pa ja igram najobicniji normal, ne igram tako mnogo, a svaki dan uzmem bar po nivo.

Javlja mi se jedna sumnja u pogledu paragona - cini mi se da na nekim stavkama vidim ogranicenje koliko mogu da se napumpaju. Jedino ne videh ogranicenje na zdravlju i jos... jasno vam je sta mislim. Jeste da je ogranicenje po 50 tamo gde ga ima, tako da ti treba jedno 'iljadarka da popunis sve, ali opet... To za godinu dana ozbiljne igre nije nista.

Dobro je da na tim stvarima postoji ograničenje, inače bi vrlo brzo postao OP. nakon izvesnog vremena i grindanja i onako ćeš postati OP, ali ovako će to ići malo sporije i nećeš moći napumpati neku drugu klasu u startu do maximuma. Dobro je ovako. A paragoni će posle 500 dosta da uspore, tako da ne brini kako ćeš brzo do hiljadarke ;)