Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
ScepticuS

D3 General Discussion

Recommended Posts

To 'mnogo laksa' moze nekako da se izmeri, ali nam treba jos podataka. Formalno i bukvalno, mi budemo obavesteni da karakondzule ojacaju kad nam se neko pridruzi.

Ono sto ne znamo - za koliko je to?

Svakako, ti sa DPS = x imas pomocnika koji ima mnogo manje... x/10 ili slicno. Kad ti se pridruzi jos neko sa DPS = x, to je 2x... to je osetna razlika

I malo da prokomentarisem svoju prethodnu poruku a i da se ujedno slozim sa prethodnom... oprema, oprema, oprema... Probijajuci sa DH negde do sredine act 3 (valjda sam stigao do pola, ja znam scenario samo ono sto sam prosao sam) sam nabavio opremu za ostale likove, tako da dalje igranje obecava.

Ona zalba na slabog wizarda... pa mislim da vise nece da stoji (ima pojacanje jedno 25%). Barb je skoro stigao DHku po steti tako da obecava vise zabave.

igram paralelno monka i wizarda, monk mi je 56 level a wizard sada cu 60 level i oba lika su mi na hellu, mogu da ti kazem da imam utisak kao da igram dve totalno razlicite igre po stilu i tezini. wizard mi ima odicnu opremu za svoj level i bukvalno przi i topi sve oko sebe, dok sa monkom ide fajt sporije mada nije tesko da kazem jer ima solidan gear isto.

Ali definitivno mislim da ranged ima prednost i dosta lakse prelazi od melee. I kao sto si rekao sve u gearu, dosta sam se mucila dok nisam posetila AH i ovako od drugih igraca nisam dobila upgrade.

Suzu pustim kada vidim srećne ljude kako igraju Diablo. Šteta Što će se ta sreća pretvoriti u neŠto .. pakleno kad dođete na Inferno :P

To nam je bilo obecano, to smo znali i to smo prihvatili.

Za mene je uspeh samo da promolim nos u inferno tezinu, a sve preko toga je cist bonus ^_^

Imam i pitanjce - kad neko nastrada na normalu gubi se 10% trajnosti opreme... koji su minusi na sledecim tezinama?

To nam je bilo obecano, to smo znali i to smo prihvatili.

Za mene je uspeh samo da promolim nos u inferno tezinu, a sve preko toga je cist bonus happy.png

Imam i pitanjce - kad neko nastrada na normalu gubi se 10% trajnosti opreme... koji su minusi na sledecim tezinama?

sve je isto...

Vidim da ima dosta ljudi koji nisu bash HC i mozhda imaju problema da se izbore za "svoje parche kolacha", pa reko da pokusham da pomognem. Evo par linkova koji mogu biti od pomotji:

Gear&Gold:

http://www.diablofans.com/topic/44603-powerlevling-guides-farming-tips-w-lindail/

http://www.diablofans.com/topic/45997-daishs-act-2-inferno-farming-spot/

http://www.diablofan...ive-ever-found/

Experience:

https://www.youtube.com/watch?v=eHaL-mEwAHI

http://www.youtube.c...player_embedded

nek mi neko objasni kako se dobijaju ona krilca na herojima...video sam jednog monk-a i wizzard-a da imaju...nije skill al sta je onda?

nek mi neko objasni kako se dobijaju ona krilca na herojima...video sam jednog monk-a i wizzard-a da imaju...nije skill al sta je onda?

CE od 100 eura.

CE od 100 eura.

super izgleda al ako ne dodaje nikakv stats waste of money :D

ne, ne ruze moj. poenta je u true fan tongue.png. ne zalim pare. vredeo je svaki evro smile.png

Hm... pa... Zavisi koliko smo voljni da damo za koju igracku ^_^

Za D3 je moglo da se da najvise 100 evra... samo je problem sto na svetu postoji jos igracaka... Jedna od njih je ono sto mi je na avataru. Ta igracka ne kosta 100, nego 100 hiljada ^_^

Iskreno razocaran sam blizzardom..igra uopste nije kompletna ima milion errora...bolje da su sacekali jos 2 meseca, pustili jos dva open beta vikenda i da rese te probleme....

ima milion errora? mislis, kapaciteti servera su *beep*? igra radi savrseno, ali kad se ulogujes :P

ima milion errora? mislis, kapaciteti servera su *beep*? igra radi savrseno, ali kad se ulogujes tongue.png

cas ne radi AH,cas ne vidim achivemente, cas nece da kreira igru (niti mogu da updneme kod nekog) to su sitnice al idu na zivce....a za *beep* kapaciteti i da ne pricamo...

ima milion errora? mislis, kapaciteti servera su *beep*? igra radi savrseno, ali kad se ulogujes tongue.png

Ne potpuno tačno, uglavnom kad imam problema sa loginom, i ako uspijem ući na kraju, laguje ili igra, ili chat ili AH. Činjenica je da je Blizz prilično failovao kod D3 servera, i za to im nema izgovora. Nije game breaking ali je prilično dosadno.

cas ne radi AH,cas ne vidim achivemente, cas nece da kreira igru (niti mogu da updneme kod nekog) to su sitnice al idu na zivce....a za *beep* kapaciteti i da ne pricamo...

to je sve server related :) achievementi imaju svoje servere, AH ima svoje servere, apsolutno skoro sve se vuce online :)

Iskreno razocaran sam blizzardom..igra uopste nije kompletna ima milion errora...bolje da su sacekali jos 2 meseca, pustili jos dva open beta vikenda i da rese te probleme....

Od tih milion, ja cu da navedem samo tri, na koje sam naisao:

- Povremeno se desi da izlaskom iz igre dobijem crn ekran... i nista vise. Ne reaguje ni na jedan taster osim reset dugmeta

- Dva dijaloga su pogresna u ACT 4 (po jedna recenica pise, a druga se izgovori). Nisam jos presao ceo ACT 4, mozda ima jos poneka greska

Postignuca su u savrsenom redu - iako prikaz ponekad baguje. Juce sam imao... mislim da je bilo 940 - i juce popodne sam dobio nulu. Koji sat kasnije sam opet sasvim regularno imao sve poene koji mi pripadaju (u medjuvremenu sam presao 1000 ^_^ ).

to je sve server related smile.png achievementi imaju svoje servere, AH ima svoje servere, apsolutno skoro sve se vuce online smile.png

Iskreno, mogli su nesto bolje da se spreme. Barem po broju preordera su mogli da znaju da ih ocekuje poplava. Morali su da budu spremni na udar bar 2 miliona ljudi prvi dan (a bilo je 3.5... plus onih 1.2 preko WoW promocije - za koju su opet sigurno znali). Ukupno, jedno 3 miliona 'radnih mesta' su morali da pripreme.

Eto... predjoh normal sa assasi.... deamon hunterkom ^_^

Ako se dobro secam, nijednom (sa DH) nisam nastradao od act zavrsnih karakondzula... ali sam postradao par puta od champion packova.

I samo sam usao u grad na nightmare - da bih mogao da koristim svu opremu.

Nisam mogao bas sa svim likovima sve da igram da bih onda 5 puta zavrsio normal u seriji... ali bice, ne sumnjam ^_^

Bice zanimljivo na dalje, a i tesko u svakom slucaju. Oprema ce da bude presudna kao i uvek (i pomoci ce mali lag, takodje).

Pa kad ima dovoljno vremena happy.png

Namerno igram sve jer su rekli da ce da bude uravnotezeno. Na kraju ce da bude, nije uopste iskljuceno, da u inferno budem prvo usao sa WDom. Ima domet, a ima i celu svoju mini-vojsku sa sobom, sto je ogromna razlika.

Primer:

ne znam ime, ali ona 'smrdljiva' i predebela karakondzula nedugo od pocetka ACT III... sa barbom je bilo dosta problema, sa DHkom manje... a sa WDom sam samo dosao, zapucao... pucao, pucao, pucao... malo prizivao pomocnike kad nastradaju - i to je sve. Karakondzula se nije pomerila.

WD nema najjaci DPS ali razbija. A u D2 sam najmanje bio voljan da igram necromancera - zvuk onih njegovih pratilaca me je bio nervirao... ovo sada mogu da podnesem.

Ako nista drugo - ostali likovi mogu da sluze kao dodatak stashu hehehe happy.png

Vec sam napravio cele tri strane stasha (i dobio priznanje biggrin.png ), ali je DHka 50% puna opreme... jer je stash na 100%.

Moguce je da cu da nastavim sa nightmareom malo, strogo pre SKa, da nakupim opreme za ostale. Malo je nezgodan izbor jer prvo zelis da skupis opremu koja daje bonuse za snagu, dexterity i inteligence... ali nije lose da imas i za dodatno zdravlje. Pa kad to pomnozis sa 10 puta, jer komada opreme ima otprilike toliko...

A imam, ali cu sada verovatno da potrosim jer je to samo za normal, dosta materjala za kovaca, pa cu to sve da iskoristim, nema vise potrebe da cuvam. Nakupilo se oko 2000 obicnog materjala i 400 onih 'kljova'.

Za stash, koji sam pomenuo vec... bilo bi lakse da sam magicnu opremu prodavao, daje mnogo vece pare, ali nisam. Prodavao sam samo bele iteme (posto ionako igram kao usisivac happy.png ) i naravno uzimao zlato koje nadjem. Svi magicni i rare itemi su isli na rasklapanje.

Ako nekoga ne bude mrzelo, moze da izracuna (ili da nadje ako je neko vec bio dovoljno zaludan da uradi ^_^ ) procenu zarade od itema - da li se prodavanjem brojnih ali malo vrednih belih itema dobijaju slicne pare u odnosu na prodavanje samo magicnih itema koji su osetno skuplji ali i redji.

Jedino sto sam u dilemi - a nakupilo mi se toga dosta po stashu - je sta da radim sa socketovanom opremom? Ima toga skoro cela jedna strana, ima oruzja 1x socket, a ovako oklopa ima 1x ili 2x.

Nisam jos nijednom koristio kamencice jer sam hteo da vidim da li sama oprema plus vestine mogu da me dobace do nightmarea - sto je bilo uspesno (mozda ostali dobiju ponesto, nisu svi jaki kao DHka).

Idem sada da pogledam koji nivo je potreban za jace dijamante, tako da znam koliko da idem... sad cu moci vise da pojacam kovaca i draguljara, trebalo bi da dobijem one planove u nightmareu (DHka je presla normal zakljucno sa nivoom 32).

Eto tako, za sada happy.png

Poruka cetiri puta editovana tongue.pngbiggrin.png

Nesto sam gledao po b.net accountu i nikako nisam mogao da nadjem kako da uklonim igru s naloga. Razdvojio bih sc2, bw i d3...