ScepticuS

D3 General Discussion

867 posts in this topic

Pricajte o bilo cemu vezano za diablo :D

(naidjoh, pa ne znam gde da stavim... so ... new d3 spam topic is born!)

Za pocetak ...

1st Diablo victim

:[

R.I.P.

oh ne, zaista cudno sto posle 72 sata covek umro...

zasto si takav

jer je fakin sam kriv, najvise mrzim kada neko sam sebe dovodi do smrtne opasnosti a onda se ljudi cude sto se to desilo. nista nije cudno, ima i glupljih...

da je popio 2-3 piva kada je poceo igranje, ustao bi da ode u wc, popio malo vode i zaspao 100% posle par sati igranja

inace za sve ljude koji vole da igraju jako dugo obavezno sto vise tecnosti da unose

nema nema pa se pojavi tako neki clanak... strasno... i ja volim da igram dugo al posle par sati mi dosadi.. uzmem neku knjigu proticam 20-tak stranica pa izadjem levo desno da vidim sta se radi pa krenem da igram o5....

Jebiga, morao je da pozuri da mu ne pobegne sav content koji je samo kratko tu

... sto je najveca parodija, igrao je HC... lik ga nadziveo :|

@frejm Ma ne cudim se ja... nego eto da obelezimo o0

btw sta li je uradio onaj reto sa 109h?

1) Damo ljudima na samrti da igraju igre.

2) Kada umru kazemo svetu da su umrli jer su igrali igre.

3) ???

4)profit?

Tuzno... Ni u najbolje dane nisam igro vise od 16 sati, nisam mogao hehe morao sam i da spavam i da odmorim a imao sam 17 godina. Ipak to sve utice veoma na zdravlje sada sa 30 ne mogu da sjedim za kompom najvise 5h i kao da sam cijeli dan kopao.

Savjet: Cesto se ustanite i istegnite prosetajte po stanu, oko kuce, 5 minuta, konzumirajte tekicinu zdrave sokove, ko sta voli zdravo. Na svako 1h rada na kompu treba se proteci 5-10 minuta. Kad odvajate vrijem za rucak, rucajte na miru nemoje zuriti to ce vam ostetiti zeludac, jedite na miru neka igra ceka...takodje posvetite paznju osobama koje su oko vas koje volite... Ovo je neko moje iskustvo kao gamera sa stazom od 20 godina...

Zao mi je lika ali nakon tolikog napora i fizickog i psihickog to bi se desilo vacini ljudi, sjedanje ubija prije nego tezak rad...

A ljudi covjek je Amer, sto dalje znaci da je debeo, sto dalje znaci srce ga je ocistilo jer voli big mac, ne jer je diablo kul.

Kad je topic za sve i svasta dal neko planira da igra GW 2 kad izadje?

Ja sam kao planirao al nadam se da nema da izadjes bar jos 2 meseca da se zasitim malo D3.... cela moja ekipa ujedno i RL friends sa wow-a prelazi na GW 2..

Kako hocete, naslov navodi na nesto drugo...

Hahaaaaa... Lik ima Barbariana ... Goran

i monka SRDJAN xDDDDDDDDDD

POBEDNIK!

sad sam se logovala posle patcha i imam general chat vidljiv stalno i u svojoj igri. Procitala sam patch notes i ne vidim nigde tu izmenu, mozda je meni promaklo ili je bug. jel ima jos neko ovo?

A isla si leave channel, tamo na onaj zupcanik? I ja sam posle patcha bio u general chatu, al iso leave i ne pojavljuje se vise.

jeste sad sam to uradila i ne pojavljuje se vise

I meni je posle patcha general postao vidljiv.Jednostavno kliknes na prvo dugme od gore sa leve strane ceta,stavis leave channel i nema vise.

Ajde da pitam ovde, u ovoj 'nekako opstoj' temi happy.png

Ko jos ne zna - neka cuje da ja igram polako... barem polako po scenariju, ne polako po kolicini vremena happy.png Jos uvek sam na normalu - ali je zato svih 5 mojih likova u act 3, neki su i prosli ponesto u njemu, a neki su samo stigli, tako da sam ukupno presao nekih 11 act-ova ako bi se sabralo po kolicini materjala koji sam presao.

Imam i jednu konstataciju, a zelim da vidim i sta drugi misle:

Imam potpuno drugaciji utisak tezine igranja u zavisnosti od likova. Mozda je neki deo toga u mojoj licnoj sklonosti ka nekima a deo razloga je sigurno i u opremi koju imam za likove.

barbarian - sasvim dobar, samo sto ima nesto slabiju opremu od potrebne (najvise slabije oruzje)... pomalo me nervira 'samoisticanje' resursa, ali sta je tu je... Za nekog ko sporo igra, sve skuplja, cesto ide do grada, je povremeno problem da "ponovo upalim ugasenog barba". Uspeo sam u nekoj meri da ga opremim juce - ali danas nisam uspeo ni sekundu da igram da proverim.

DH - odlicna 5 happy.png Lik sa najvecim DPS od svih mojih likova (u nekim trenucima do 50% vise od barba). Dok imam hatreda, problemi ne postoje. Poslednja karakondzula acta 2 sredjena sa lakocom (dok sam sa barbom bio nastradao 5 puta dok sam provalio sta i kako).

monk - nije bas 'ful kontakt' kao barbarian i sasvim mi odgovara, ima dobre napade, bar sto se mene tice

wizard - treba malo skilove pregledam, ali moze... Odaje utisak da ne pravi dovoljno stete

WD - totalno lud... iako nema najveci DPS od mojih likova, povremeno se desava da sa ovim likom najlakse igram. Desava se da me gnjavi odlazak do grada - jer je precesto... a cik pogodite odakle dolaze itemi happy.png

I jos da kazem da su (ako se dobro secam) barb i DHka level 28, a ostali su 26.

I ja igram slicno. WD mi je main, i sa drugarom sam stigao do hella prvi act 50+ level. Tesko je jer mi je prosek opreme uvek bar 10-15 nivoa ispod nivoa lika. Necu da trosim zlato u AH za lika koji nije 60 level.

Ali zato, sav gir koji sam nasao da valja sam slao ostalim likovima. Sa opremom koja samo ceka level up da bi bila otkljucana, soketovana i postavljena na lika igranje normala je postala one shot igra. Bosovi nestignu ni kroz repertoar da prodju vec su mrtvi.

E onda kad sam dogurao sa Barbom i DH do nightmare postalo je mnogo teze. Iz jednostavnog razloga sto imam manje opreme za veci nivo. Cim pocne da opada prosecni level opreme u odnosu na level lika usporava mi prelazenje actova.

Jedna stvar koja naprosto negira ovaj problem je igranje co-op. Cim mi se pridruzi drugar igra postaje znatno laksa. Nije potrebno ni da je veci level, ni da ima dobar prosecan nivo gira. Samo je vazno da nas je vise.

Igra jeste da skalira u odnosu na broj igraca, ali sinergija rusi igru.