Silencer

The Elder Scrolls Online

56 posts in this topic

Igra je ok, al da se placa mesecno NE. Igra to definitivno ne zasluzuje. Serveri su svi na NA. Kvestovi baguju tj bolje receno Elder Scrols Offline edition..

Cekam da padne cena na nekih 30e, da stave f2p I onda mozemo lagano da probamo igru.. Dotle veliko NE od mene..

ne znam, cak i kad bude bila F2P definitivno je necu uzeti. veca mi car i draz da peglam ES anthology nego ovo...

UA hvali se da ima ES anthology !! xD Ocu da znam koliki je moj deo  xD

Samo bih citirao sebe.

Igra nece izdrzati vise od godinu dana nakon cega ce morati preci na ftp sistem, to vam garantujem.

UA hvali se da ima ES anthology !! xD Ocu da znam koliki je moj deo xD

jedna milka od 300g i koca da sharujesh sa ostalima :D

SRAM IH BILO sto su ubacili mesecnu pretplatu PLUS cash shop za ESO. Igra je prepuna bagova, ljudi su dobijali masovno banove u pocetku i cekali po nedelju dana na support da bi posle 2 dana opet dobili ban i opet morali da cekaju nedelju dana. Serveri su redovno pucali. Igrao sam samo prvih mesec dana i cak ni to nisam odigrao do kraja.. Iskreno jedino sto valja je PvE(questovanje), nikada me nije drzalo to levelovanje ni u jednom MMORPGU kao u ESO, bas te nekako forsira igra da pratis pricu,citas svaki quest i nekako nije dosadno i pasivno kao u drugim igrama. To je jedino sto mi se svidelo oko igre,sve ostalo je ocajno.
Ovo je prava igra koja treba da bude kao GW2, kupis jednom i igras koliko hoces, ne pratim sta se dogadja ali verujem da je vec 80%+ ljudi napustilo igru i da ce kroz maksimum par meseci otici u ove klasicne f2p igre... Jos jednom, SRAM IH BILO!