Silencer

The Elder Scrolls Online

56 posts in this topic

FTP ili ne ja cu je kupiti, meni se dopada jako.... Hvala za site Axie. vidimo se in game.....

1 person likes this

beta je kod mene pala u ocima, ja se vrnuh skyrimu i na tome ostajem dok neizadje ES 6 wink.png

Cisto da se nadovezem na ES.. posto neko bese spomenuo da je mapa puna snega a ja prosto obozavam takve mape/igre morao sam da skinem skyrim da ga probram..

Skinuo sam neki legendary edition pa ako neko moze da mi kaze razliku izmedju le i obicnog ?

FTP ili ne ja cu je kupiti, meni se dopada jako.... Hvala za site Axie. vidimo se in game.....

Koju alijansu ćeš da igraš, jesi li odlučio?

beta je kod mene pala u ocima, ja se vrnuh skyrimu i na tome ostajem dok neizadje ES 6 wink.png

Cisto da se nadovezem na ES.. posto neko bese spomenuo da je mapa puna snega a ja prosto obozavam takve mape/igre morao sam da skinem skyrim da ga probram..

Skinuo sam neki legendary edition pa ako neko moze da mi kaze razliku izmedju le i obicnog ?

Ništa posebno, samo svi DLC-ovi sabrani na jednom mestu.

mislim da bi trebalo da ovde pravimo polli u opkladu koliko ce TESO trajati sa pretplatom, ko izgubi casti pivom :)

Igram skyrim i svidja mi se  kad je ovako open world..idem idem i skrenem levo i naidjem na nesto pa dok istrazim :D..jedva cekam da vidim kakv ce biti open world u witcher 3..

Ako je tolko velika mapa za ES kolka li ce tek da bude u ESO..

Igram skyrim i svidja mi se  kad je ovako open world..idem idem i skrenem levo i naidjem na nesto pa dok istrazim biggrin.png..jedva cekam da vidim kakv ce biti open world u witcher 3..

Najavljeno je da ce svet u witcher 3 biti 3 puta veci od sveta u skyrimu.

Igram skyrim i svidja mi se  kad je ovako open world..idem idem i skrenem levo i naidjem na nesto pa dok istrazim biggrin.png..jedva cekam da vidim kakv ce biti open world u witcher 3..

Samo PvP zona, Cyrodiil (iz Obliviona, ako si igrao), iska nekih tridesetak minuta da se prepešači uzduž. smile.png

Samo PvP zona, Cyrodiil (iz Obliviona, ako si igrao), iska nekih tridesetak minuta da se prepešači uzduž. smile.png

Nisam do sad igrao nista iz ES serijal..mrzim rpg gde ima mnogo da se rade questovi..al posto u skyrim ima dosta da se istrazuje usput dok se stigne do quest svidja mi se..

ohmy.png, kako mozes da kazes nisam igro nista od ES, ma gad xD. skyrim i oblivion su male bebe za morrowind wink.png

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=717455304952463&set=pb.190641150967217.-2207520000.1392847550.&type=3&theater

couldnt agree more smile.png

Pa nikad nisam previse voleo da igram rpg mrzim da radim questove...al od skoro mi bas prijaju.. a sad me mrzi da krecem skroz od morrowind, oblivion pa skyrim :D

Ma jesam.. Volim rpg jos od malih nogu nego je problem sto retko koji odigram do kraja..pocnem i na pola se smorim kad me setaju levo desno..idi ubij ovo..idi prenesi poruku..bla bla..

Volim da imam jedan quest koji se razvija kroz procu i tako igram, a vidim da je takav skyrim i kajem se sto ga nisam igrao ranije.

Jos nista od novih beta poziva(ocekujem ih ove sedmice hehe). Ja i brat smo preorder odradili. Sa ESO sita video od juce: 

amen pa me zaobisli, verovatno zato sto sam ih ocenila lose u surveju :D

Imam kljuc viska pa ako neko zeli da proba jos jedan skyrim nek mi se javi na pp da mu prosledim kljuc. Dao bih i moj posto ja nemam nameru da igram ali je on nazalost vec vezan za nalog od predhodne bete.

Pa das nalog... hehe... Da svi koji su ucestvovali u prosloj beti imaju pravo i u ovoj, samo ne znam zasto su slali kljuceve ponovo....

Pa nebih bas davao nalog ali kao sto rekoh zato dajem kljuc viska pa ko zeli nek izvoli.

Bas je dobro ispljuvao ESO.. Nisam igrao betu a i nisam odgledao ceo klip...Ne znam da li bih posle ovog sto sam cuo igrao ESO.

meni je fascinantno da i dalje nisu sredili jebeni loading screen, a sto se tice kinte u pravu je skroz. ubijes bosa i dobijes 2 jebena golda. u principu treba za sve da se dobro useres da bi nesto odradio. sta god da su hteli s ovim da postignu samo su usrali stvar, jos nisam naletela na MMO gde treba gomilu zivog kesa da bacim da bi mogla da igram sta hocu.

Nisam PvE igrac al kolko sam video i to su usrali.. ovaj quest sharing.. a da ne pricam o tome da ne mozes da vidis drugu frakciju kako sam razumeo sve do 50-ti lvl.. pa gde je ona car kao u WoW-u da te gankuju dok se lvl-up..