Silencer

Dobrodošli na forum Video igre

107 posts in this topic

Presla sam ga sinoc :P Normal je uzasno lak, a mislim da cu sad da krenem da igram na insane :) Prica nije prekratka, ali bih ja volela da duze traje :D

Presla sam ga sinoc tongue.png Normal je uzasno lak, a mislim da cu sad da krenem da igram na insane smile.png Prica nije prekratka, ali bih ja volela da duze traje biggrin.png

Omg girl get life... JK.. Ja ga igram uporedo sa diablo tako da sam tek uso da me izvinis u anus biggrin.png

Edit: Zapeo sam bas na pocetku..prva prepreka sa baterijom..trazi mi neku vodu a ne vidim nigde vodu?.. o.O

Ne znam na sta mislis? Oo Mislis na baterijsku lampu? Koliko se secam tamo je samo trebala da se stavi baterija dole.

Vidim gde mi oznacava da treba nesto da se uradi al ne znam sta..Butters spominje neku vodu.. moram da vidim sta je upitanju.

Edit: Resio sam ga :)

Besplatan battlefield 3 na originu za pC!

Osim nastavaka za SC2 i D3 najvise se radujem Civilization: Beyond Earth... oktobra happy.png

Sta cete da kazete za DA: Inquisition? Meni se svidja mada mrzim isto kao sto sam mrzeo i u DA da stalno pauziram i dajem naredve, inace sem toga svidja mi se.

https://www.youtube.com/watch?v=ZfqeF1z1H1E

Upravo iz tog istog razloga nisam ni igrao prve dve igre a ne verujem da cu i ovu, to pauziranje smara ubi boze.

Pricaj mi o tome.. Na summer sale sam uzeo DA: legendary edition a bolje da sam uzeo Skyrim.. Velika greska sa moje strane :(

E al' u sustini nije losa igrica DA. Igram je nekih 20-tak sati kad nemam sta drugo da igram/radim. Igrao sam malo i skyrim ranije i mislim da mi se on vise svidja al' ni DA nije los. Jos kad se ubace neki osnovni modovi moze da prodje. Mislim da cu da je izguram do kraja i ako bude neki popust na DA:inqusition  na winter sale mozda ga i uzmem. :)

Radi se enhanced edition i za Ice wind dale

879883171415983429.png

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes is coming to PC via Steam on 18th December, Konami has announced.

metal-gear-solid-5-steambox-1024x576.jpg

Ko zeli moze uzeti Dragon Age Origins besplatno na originu.

Ali samo da se igraju preko vikenda.. Mrzi me da trazim al za par sati (mislim da je oko 7-8) pa u naredna 24 casta moze da se uzme trajno Payday: the heist.

Isto je bio giveaway Xcom: Enemy unknow ali ogranicena kolicina... trebalo je da se votuju igrice i da se ode da se preuzme... a ja kreten posto nije nigde to pisalo a pisalo da ce igra biti dostupna 23 oktobra nisam se ni potrudio da procackam sve do sinoc a do tad je vec sve bilo razgrabano.. :(

Mozete da uzmete Payday the heist ako vec niste..ja sam moju uzeo :D

https://www.youtube.com/watch?v=eGSugIJqkOs

Jos uvek ne mogu da verujem da me ukenjalo da upadnem u alpha program za neku igricu... biggrin.png

Imam jos 4 koda za evolve ako nekog interesuje da proba.. Ne znam sta im je, poslali mi naknadno jos 4 :D

Jel zna neko, koliko uopste kosta Civilization Beyond Earth ovde kod nas?

Tamo gde nameravam da kupim... nisu uradili nista :s

Cekaju da se neki sef seti da uradi ono sto treba, a sami prodavci kazu da postoji veliko interesovanje.