Brigitte

DUST 514

130 posts in this topic

Novi veliki apdejt koj fiksuje brdo bagova i generalno poboljsava sve zive performanse i sve sto vas je iritiralo pre dolazi ove nedelje.

Moraš češće da nam leakuješ friška informacije dragi, da se osećamo ponosni što smo te poslali na školovanje u Veliki grad. :D

meni se licno mnogo svidja novi assault rifle aiming down sights. uspori sve lepo i mogu da ubijem ljude zapravo :)

takodje - novi militia itemi su super za pocetnike.

1 person likes this

Da li se zna kada izlazi Dust 514? Na IGN-u kazu da je 31. decembra... Za betu sam se prijavio jos pre mesec dana...i nista... XD

PSN: cile23 , dodajte me pa da igramo za par dana :) 

Dust 514 nece izaci ove godine to je sigurno.

Jos uvek je closed beta.  Verovatno ce biti jos barem jedan patch pa tek open beta. Sto se tice izlaska igre ne znam stvarno kada bi to bilo , bezveze mi je da predvidjam i napisem bilo sta konkretno.

Hromozom je zakrpa 0.7 i najavljena je kao fix-things-patch što stvarno i jeste. Sledeći 0.8 patch se očekuje da bude big-thing, a to je najverovatnije otvorena beta. Bumo vidli. Btw, mi ne bismo smeli ništa mnogo da pričamo jer smo pristali na Ugovor o poverljivosti informacija.

Ono što smem da kažem je da Brigitte ima bolji KDR, naravno. :/

Evo naše korporacije u CEO Spotlightuhttp://www.dust514.com/beta/news/2012/12/ceo-interview/

Samo vi igrajte, prasinari moji.

Cika Kobaji ce trebati kasnije nego hostile preuzimanje planete. :trollfejs:

1 person likes this

Opa usli ste u Tritan :) Odlican izbor. Radicemo jos mnogo spotlighta, ovo je tek pocetak. Imam novi set pitanja za nove korporacije kada budemo se vratili sa odmora.

1 person likes this

Već godinama u EVE-u, kanal SRBI je mesto gde se okupljaju ljudi iz zemlje i okruženja i često mesto na kojem sveži nubčići mogu na srpskom da nađu pomoć i ljude/korporacije za igru. Kako su/će kanali komunikacije kada DUST bude na zvaničnom Tranquility serveru biti isti, preporučujem svima koji već su sad u beti da dođu na pomenuti kanal.  

1 person likes this

Koliko ja znam ima nas 3. koji igramo ovu igricu... Kapiram da je bilo kakav posao luksuz u ovoj zemlji...pitanje je koliko ce ova igrica zaziveti na ovim prostorima...

Koga briga koliko ce zaziveti kod nas kada je sve na jednom serveru ;) uzivaj u internacionalnom okruzenju!

Pa dobro, sada je trenutno beta, nadam se da ce nas biti vise u buducnosti sa EVE-om.... 

A i to sto kazes, tu su uvek nasa braca Rusi i Poljaci nubovi, da nam donesu koji poen vise... :D 

Pojma nemam kakvi su u EVE-u, ali sto se tice lol-a i dote znam da su 100% ludi, kada god mi je neki rus ili poljak upao u tim znam da sam izgubio...to je prosto neverovatno, svaki rus ili poljak koji je usao u igru je morao je da od 30 deathova, min. 10 da bas on...  nemam bas neko lepo iskustvo sa njima... 

A i ovi klinci su katastrofa... skroz se smorim kada udjem u neku random igraonicu u gradu i vidim decicu nemaju ni 10 goidna sede, igraju lol i fidaju, i onda se ja zapitam zbog koga ja gubim partije... 

Za sve trebaju pare, cak i da bi igrao je**** igicu na kompu kao covek, moras da placas... :(

Evo i ja da se prijavim... Navukao me Frame da skinem igricu... Sknula se: trenutno se sinhronizira! :))) Utisci slede! :)

1 person likes this

Merciless,  javi mi se da igramo zajedno.

moj psn je BrigitteNewt, ili ingame sam Brigitte Newt. 

Dodao sam te Brigitte, ali nisam jos poceo da igram! Pocinjem uskoro lol! :)

ok, pogledacu cim budem online.

uglavnom popodne igram solo, a uvece sa korporacijom se squadujem.

Heh, tesko tvoje popodne da cu nesto uspeti ja sam -7 u odnosu na Balkan. Ali cucemo se nije frka:) Ja sam noob sa tim igrama...

pa jesi li krenuo da igras? posalji mi in game mail