Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Brigitte

DUST 514

Recommended Posts

necans, molicu te samo da dodjes i na https://forums.dust514.com/ i ako hoces da provajdujes fidbek, znaci nam mnogo. (bagove koje si nasao, sta ti se svidja sta ne, itd)

inace, NDA je u toku tako da snimanje, kacenje stvari itd je zabranjeno trenutno izvan tih foruma smile.png inace igra ima jedan patch do sada tako da nemoj da hejtujes na grafiku itd, jer ce se to sve poboljsati vremenom kako tece beta. ako imas neka pitanja oko gejmpleja i svega ostalog posalji mi na fejsbuku poruku pa cemo tamo da pricamo o svemu :)

vidimo se u igri ^^

Pise mi da mi nije registrovan account na DUST kad probam da se ulogujem na tom forumu,a evo ja ga sad skinuo,doduse jos jedan download krenuo,jos veci.Mozda kad zavrsi onda tek "registruje" da sam registrovao? smile.png

Sto se tice NDA,reko mi Djole sve,necu kaciti nista osim na tim forumima.Za grafiku me svrbi mudo,mogu da se pohvalim da ne pripadam CoD generaciji. smile.png

Moras da napravis lika u igri za login na forum. (postujes kao taj lik a ne kao PSN juzer, to su CCPjevi forumi)

Btw, zar me ti nisi dodao na PSNu? Ja te nesto ne vidim. Ja sam Broadcastorm i u dustu i na PSNu

Rado bih poklonio svoj Closed Beta kod; plan da pazarimo PS3 trenutno ne stoji -- ne valja da propadne neiskorišćen.

Nadam se da je ovo moguće i da nije vezano za EVE nalog (mada mislim da je okej, jer sam već viđao da neki poklanjaju).

Suit up, merc!

Nije vezano za EVE nalog.Ja sam svoj kod dao Neci (necans - par posta iznad).

Acc management -> reedemable stuff (kako god se zove) -> klik na dust514 beta key -> otkrije se kljuc -> das nekome -> case closed.

Imho, ako vec nemas kome da das, daj Frejmu kljuc, on i ovako vodi dust514 blog/podcast, pa je delio ljudima koji su pratili sve to.

Nije vezano za EVE nalog.

Pa da, kao što sam i pretpostavio.

(...) daj Frejmu kljuc, on i ovako vodi dust514 blog/podcast, pa je delio ljudima koji su pratili sve to.

Svakako, svakako. Ko bolje nego neko ko je u stalnom dodiru sa communityjem. BTW, odličan-odličan sajt.

I još jedan BTW -- mislio sam da... se neki ljudi zapavo i jave. Ali bar nemam odgovornost da "biram između nekoliko" kome od njih dati -- kako sam ja to zamišljao. smile.png Okej, ipak je ovo pre svega za Blizzard-igre forum, kapiram da na ove stranice retko ko i svrati.

Jako bih voleo da je skršiti novac na PS3 u mom slučaju sad iole manje iracionalna odluka. Šteta, radovao sam se "dastovanju".

Nije iskljuceno da ce doci na PC ali ne uskoro to je definitivno (pricamo za sl 2-3 god minimum)... a sto se tice dust communityja kod nas - bice kao i eve - mali ali ubitacan :) barem ja tako kapiram... ipak retko ko ima PS3 kod nas i da iole ima mozga za nesto kompleksnije od coda i bf3 - no videcemo kada pocnem zvanicno da radim u ccpu pa cemo da gledamo statsove non stop!

Okej, pošaljem na PP malo kasnije.

Nego... CCP. Ne znam da li vam je poznat događaj Share Conference (http://www.shareconf...rs/konferencija)? Ovog aprila je bio po drugi put. Sledećeg aprila, najverovatije (finansije, finansije...), po treći...

Još od aprila razmišljam kako bih voleo da vidim ekipu kao što je CCP i njihove poduhvate predstavljene na Share-u. Sada je još rano u godini za čvrste dogovore, ali od jeseni... CCP je gaming industry (CSM, čoveče!) fenomen i trebalo bi da bude predstavljen na jednom ovakvom skupu.

ako zelis ozbiljno da se pozabavis svim share stvarima plus eve in particular - mogu da ti dam kontakt coveka koj bi isto to radio pa da udruzite snage! ja ipak radim za CCP za nekoliko dana zvanicno pa ne mogu da uticem na sve to direktno :) ali mogu da vas pushujem :D

Poslao kod.

Pa neću ja imati veze sa tim. Verovatno na jesen/krajem godine, onaj ko je zadužen za pozive u SHARE-u će da napravi kontakt. Ako ti budeš tada u CCP-u, onda pitamo tebe, ili ti daš mejl -- ako to ubrzava stvar. Also, ako budeš ovde i ako hoćes, npr. -- budeš jedan od predavaća ispred CCP-a.

Mozemo da se organizujemo za sve :) videcemo kakvo ce stanje biti isto kada odem tamo - aka kolko ce biti vremena za sve i kada ce biti dust release i sve... bice haos i usred marketinga i svega za dust, tako da bice zaista mnogo posla :) yay for that :D

• Like 1

Mi smo prelomili i naručili PS3 večeras. Sutra rano stiže.

Sutra ide i potraga za nekim TV (monitorom?), jer živimo bez istog već deset godina, a koji bismo mogli HDMI kablom da spojimo i na laptop. A i konačno da gledamo Dnevnik 2 ko ljudi.

Ko igra nek nas doda na PSN-u: vonKitsch

:)

Izvini,ne odgovori na poruku.Igrao sam u pocetku,i onda je moja keva otkrila cari PS3-a i to kako moze da gleda koju god seriju/film/instert random media kad oce+obaveze u skoli = ne igram trenutno nazalost.javljam ako budem mogao nekad.

i hvala na kobayi na beta key,i izvinjavam se sto nisam iskoristio onako kako treba,al bar znaj da sam se naigrao...dok nije skola pocela :D

Kul, kul, obavezno se javi ako nastaviš.

Mi sad, pored vonKitsch PSN akaunta imamo i BrigitteNewt -- nek' doda ko vidi.

Novi veliki apdejt koj fiksuje brdo bagova i generalno poboljsava sve zive performanse i sve sto vas je iritiralo pre dolazi ove nedelje.

• Like 1