Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Brigitte

DUST 514

Recommended Posts

Posto vidim da nema nista vezano za ovu nadolazecu igiricu i uopste za EVE online. ( Ako ne treba ovaj topik da stoji ovde, obrisacu ga )

Da li ce neko da igra DUST 514 ? :)

250 je u madjarskoj, a lako je kupiti tamo. Tako sam ja uradio.

Ali da, isplati se posto je ostalo sve free :)

Pa najbolje ti je da znas nekog ko zivi u madjarskoj i da ti donese ili cesto ide. Ne prave problem ako prevozis jedan PS3, a uvek mozes da ga raspakujes i stavis u auto cisto da "je tvoj" a ne da bude "u celofanu" ako bas hoces da budes na sigurnoj strani ^^ Tako ljudi rade i sa laptopovima i ostalim cudima koje kupe.

Npz, drago mi je da je jos neko planirao da igra dust iz srbije, mada kapiram da ce vecina koja vec ima ps3 probati barem ^^

• Like 1

Joj meni se mnogo svideo, ali kupiti ps3 je za mene misaona imenica trenutno. Igrao sam svojevremeno eve tako da bi voleo da probam i ovo, nadam se kad izadje da ce biti u nekoj igraonici ili nesto, i prevelika steta sto nema za PC.

Da znam tacno na sta mislis Pelin, evo ja sad isto razmisljam na koju foru da skupim te pare :/ trenutno kako stoje stvari nemoguca misija.

Znam, u Srbiji je kupiti nesto novo misaona imenica generalno.

Ironija - ljudi koji imaju pare i PS+ sub i sve ostalo dobili beta key od Sonyja i okacili videe bete na yt i sada popili permanentan ban iz bete i iz same igre kad izadje jer nisu postovali NDA... debosi :)

Joj da je samo 250e odvojio bi nekako, nego sto posle moram da kupim i neki lep tv to mi veci problem biggrin.png a kako stvari stoje oce da ode cela plata na obadva pa nek ide zivot tongue.png JEDNOM SE ŽIVI!!!!!!!!!

P.S. Ako kupim, i ako se neko nadje u okolini čačka vičem na kafu da isprobate :D

Dogovoreno smile.png

I ja sam u procesu kupovine TV-a verovatno, mada imam HD Monitor, mada cekam jedan kabl vec godinama, tako da mozda dignem ruke i prosto uzmem tv. Btw, igra nije 1080p tako da ne mroate da jurite 1080p tv, mozete 720p bez problema. Zasto igra nije 1080p? Jer retko koja jeste koja je multiplejer sa toliko igraca i toliko velikih mapa. Vecina je 720p.

Ovo ce biti verovatno sledeca igra koju cu da uzmem za PS3,jer ono sto mogu da igram na PCu ne uzimam za PS3,a takvih je malo,a posto je ovo jedna od tih... ;) Jel ce biti 60e standardno ili..?

Skoro sam apdejtovao FAQ, koj bas dobih od CCP-a http://www.dust514.o...know-the-basics ^^

Prva stavka:

// WHAT IS DUST 514?

DUST 514 is a free to play MMOFPS (Massively Multiplayer First Person Shooter) game exclusively for PlayStation®3 that is directly connected to the EVE Universe, allowing for real time game play with the MMORPG EVE Online on PC / Mac.

Das meni?Ja imam smile.png

Kad smo vec kod toga,jel DUST direktno vezan sa EVE-om,ili ono,ko kako hoce?To jest,da li mora da se ima EVE,ili ne.