h2GVaka

Forum

8 posts in this topic

Jel se meni cini ili je zadnjih nedelja poseta na forumu znacajno porasla? I ako se ocekivalo da posle podeljenih kljuceva mnogi ljudi zapale i dalje su tu.

Kljucevi su skoro podeljeni, mada je ovo napredak mogu reci, u ranijim deljenjima kljuceva za WoW ekspanzije ili Starcraft dvojku, manja je aktivnost (ne posecenost, nije isto) clanova bila.

Mada ko ce ga znati, moze da ih drzi nedelju dana, mesec dana, godinama da dolaze na forum, sve to od njih zavisi.

Zasto kazem aktivnost, zato sto je posecenost ovog sajta cini mi se generalno velika, na dosta drugih strana sam vidjao pominjanje istog (kako linkova sa foruma, sajta ili shopa), mada je veliki broj ljudi koji samo citaju i nisu se ni registrovali da ucestvuju u diskusijama.

Verovatno ste i na drugim forumima, i sami vidite kolko se prica o WoWu i Starcraftu :)

Mislim realno, sad ce ponovo WoW poceti da se zahuktava zbog tebe Mists of Pandaria, dok ce SC II Da stoji u nekom svom mestu dok ne krene HoS :)

uuuu,vise ljudi,vise stvari da se moderise...radice banhammer :P

а шта с' ти то до сад модерисала толико па кукумавчиш? :)

delete - close topic - perma ban - и готова ствар :) тако се ради, кратко ал јебитачно

Kontam da bi je doslo vreme traziti i Diablo3 forum moderatora?

@Sajlenser: bogami, na dosta foruma sam vidjao link ka ovom, da li se radi o shopu ili nekom vescu / najavi na turniru, ali da je posecen, jeste. Jebi ga, da je takva i aktivnost, bili bi u top5 foruma uopste komotno.

Micky ce nam biti jedan sigurno D3 forum mod :) za ostale mozemo da vidimo sa stevicom da mu se salju mailovi za regrutovanje