Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Silencer

Hardcore Character

Recommended Posts

Sad sam bas uzeo level 10 sa Demon Hunterom pa rekoh da vam pokazem kako kad se otkljuca izgleda kreiranje Hardcore karaktera.

Steta nisam uspeo da ga arhiviram jer nisam sa njim level 10, a nesto mi mrsko da sad i njega levelujem :P

post-15202-0-55813900-1331488803_thumb.j post-15202-0-30590700-1331488837_thumb.j post-15202-0-56964600-1331488867_thumb.j

Benefit je sto mozes da se qrcis da si h4rdcore 1337 pwner i da pod*ebavas one sto igraju softcore koji ne mogu da umru :P Nesto kao ljudi koji sede na stolicama vs. ljudi koji sede na 'ladan beton. 'ladan beton = HC!

Cula sam nesto da ce mooozda biti dozvoljen RMAH na hard modu, sto je totalno bezveze ako se desi. Ova informacija jos konacna naravno, ali ako se desi moze dosta da utice na sam pristup gameplaya uopsteno, barem po meni.

A neki tvit bio, pitali Bashioka dal' ce bude rmAH za HC, on je rekao nesto u fazonu 'ako ljudi bas budu jako hteli'. Tako da ono.

A neki tvit bio, pitali Bashioka dal' ce bude rmAH za HC, on je rekao nesto u fazonu 'ako ljudi bas budu jako hteli'. Tako da ono.

Nadam se da toga nece biti, sobzirom da vecinom ko igra hardmode zeli skroz taj fazon :)

U have died slika mi se ne dopada mogli su to malo bolje da odrade, nekako bezlicno, ipak je rijec o konacnoj smrti...

U have died slika mi se ne dopada mogli su to malo bolje da odrade, nekako bezlicno, ipak je rijec o konacnoj smrti...

I eto ideje da se u Blizzstore-u ubace nadgrobni spomenici za HC likove od mermera xD Da sam neki direktor u Blizzu, odmah bih ovo ubacio i dao bih ti 10% profita :D

I eto ideje da se u Blizzstore-u ubace nadgrobni spomenici za HC likove od mermera xD Da sam neki direktor u Blizzu, odmah bih ovo ubacio i dao bih ti 10% profita biggrin.png

A zamisli izgubise lika na 60 lvl-u full sete, pa treba mu organizovat sprovod bre... Barem neka utjeha, da dodju fino ljudi i izjave cesce, a nakon toga ides u raj ili pakao i tamo se nastavlja bitisanje hehehe...

Ako ubace RMAH za HC likove, onda je stvarno besmisleno igrati HC. Nadam se da nece proci RMAH u HC modu, jer postoji obican AH - cemu onda i RMAH.

Mozda ce neki hteti da parama poprave HC likove... ali verujem da ce takav bes da dodje od vecine ljudi koji to ne zele, da se to nece desiti.

Dobro je sto je napravljeno ogranicenje da soft i hard likovi nemaju nista zajednicko, samo unutar svojih grupa.

Dobro je sto je napravljeno ogranicenje da soft i hard likovi nemaju nista zajednicko, samo unutar svojih grupa.

Tako je uvek i bilo... :)

Ako ubace RMAH za HC likove, onda je stvarno besmisleno igrati HC. Nadam se da nece proci RMAH u HC modu, jer postoji obican AH - cemu onda i RMAH.

Vrlo vjerovatno da će ubacit RMAH za HC, ali ne za release nego posli release-a, jer će ljudi svejedno kupovat stvari i za svoje HC likove. Oće li bit RMAH ili ne ovisit će, na kraju krajeva, o broju ljudi koji budu kupovali stvari na nekim ne Blizz sajtovima. Blizz sigurno ne želi gubit dio kolača ako može ponudit mjesto di će se moć kupovat stvari za HC likove.

Vrlo vjerovatno da će ubacit RMAH za HC, ali ne za release nego posli release-a, jer će ljudi svejedno kupovat stvari i za svoje HC likove. Oće li bit RMAH ili ne ovisit će, na kraju krajeva, o broju ljudi koji budu kupovali stvari na nekim ne Blizz sajtovima. Blizz sigurno ne želi gubit dio kolača ako može ponudit mjesto di će se moć kupovat stvari za HC likove.

Mislim da je ideja sa ugradjivanjem AH u igru bila bas da se spreci da postoji bilo koji drugi izvor opreme osim same igre. A sama igra dobija opremu (tj. iznosi se na AH) tako sto je neki item bio nekome drop.

Igranje u online-only rezimu je bas to. Ako server ne odobri - toga nema.

Licno, mislim da je dobro ako znam da sve sto budem ikada video na AH (za zlato ili prave pare) ima garantovano poreklo.

Licno, mislim da je dobro ako znam da sve sto budem ikada video na AH (za zlato ili prave pare) ima garantovano poreklo.

Nemam ja nista protiv RMAH u normal modu! :P Ali mi se ne svidja ideja o RMAH u HC modu... ;)