belmil

prevara na baneru

9 posts in this topic

ja sam se owde registrovao da kazem da je baner jedna velika prevara koju je napravio computerland!

na baneru pise da je gamecard 2399 a kad se ode na njihov online shop izadje da je 2999

http://www.computerl...82-c54-view.htm

trebalo bi da ih prijavi neko u inspekciju jer je ovo klasicna prevara i obmana!

Prosledicu Vas komentar Computerlandu. Verujem da je greska ili da nisu azurirali cenu na shopu, kontaktiracu ih sutra u toku dana.

u redu, mislim da to skodi reputaciji waseg sajta jer ste stwarno OK momci i super radite

mislim da to ovde nije tema, ali ako ćemo tako, onda je već vašeg i stvarno, a ne vec vaseg i stvarno.

1 person likes this

Hurr durr, promenio English -> Serbian jezik samo da bi odgovorio.

Nisam ownovan, vec me zele, vidis sta rade zbog mene.

Ja regularno pazario prepaid po ceni od 2399. Lepo pise da je ova cena u Orange shopu (dobija se samo kod)

Dakle nije prevara :)

Ja regularno pazario prepaid po ceni od 2399. Lepo pise da je ova cena u Orange shopu (dobija se samo kod)

Dakle nije prevara smile.png

Sve je to super, i jeste ta cena u Orange Shop kad se kupuje (samo sto se dobije kod), medjutim problem je sto banner vodi ka glavnom compland shopu, bolje da vodi ka nekoj stranici gde kaze da kod za te pare mogu kupiti u orange shopu.

Ovako je problem jer dolazi do problema. To je isto kao kad bi ja reklamirao na mom buducem blizzard.rs shopu cenu proizvoda bez pdv-a i da stavim link ka product stranici gde stoji proizvod sa pdv-om :) na taj nacin zbunis kupca i dodje kao da je prevara.