Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
serpent

ESL Srbija - Pomoc potrebna

Recommended Posts

Pozdrav,

Nadam se da necete zameriti sto postujem ovde jer se radi o bitnoj stvari kada je eSport u Srbiji u pitanju.

Nakon veoma dugog perioda naseg pokusavanja da ubedimo ESL da nam napravi sekciju za takmicenja za nasu zemlju, konacno smo ostvarili neki pomak.

Naime, da bi smo zavrsili pricu jednom za svagda, nadam se u pozitivnom pogledu, potrebna nam je pomoc od svih organizacija koje se bave eSportom.

Moramo da skupimo info za veliki broj igara, a mi kao organizacija znamo detalje za CSS i za CS 1.6 (donekle) pa nam treba vasa pomoc.

Vise detalja i nacin kako da stupite u kontakt sa nama mozete ovde da procitate:

http://www.esport.in...l-info-potreban

Oprostite sto mozda necu videti poruke koje ovde budete postavljali jer imam jako veliki zadatak, a jako malo vremena, i gomilu organizacija koje treba kontaktirari. Takodje ne bi bilo lose da prosirite ovu vest na sve sve organizacije koje znate jer nam svima ide u korist razvoj eSport-a i prisustvo na ESL-u koja god da je igra u pitanju.

Unapred zahvalana ekipa eSport Srbije.

Sto se tice Starcraft II, mislim da ce Frame ili Neonkitza odraditi taj posao da dobijes informacije koje su ti potrebne.

Podrzavam ovo i nadam se da ce ESL doci u Srbiju za Starcraft II Igrace !

Koliko kapiram zelis spisak ljudi koji su zainteresovani za SC2 i kratak opis trenutnog stanja SC2 kod nas? Pretty much je to spisak ljudi koji su ucestvovali na WCG-u i Dreamhack-u skoro, pa to mogu da ti dam. Takodje StarCraft.rs ce biti full podrska srpskog ESL-a u vidu svih vesti, streamova, i shirenju informacija kroz sve social media sajtove itd.

Ako hoces, napisi stavke ovde koje zelis da ti posaljem direktno na mail ili PM ovde, i uradicu to.