Run Jah

Scroll of Ressurection

13 posts in this topic

Stari ortak me je zamolio da mu nadjem nekog ko ce da mu posalje Scroll of Ressurection. Ako bi neko bio ljubazan... :D

Critswtf EU-Executus

To pocelo da radi za Srbiju?

Lik je iz UK, tako da nema veze. Ali svejedno bi trebalo da radi kao i kupovina digitalne kopije. Prebacis na UK, odradis sta ti treba pa vratis(iako nema veze sta ti tamo pise).

Moze, samo sto ja ne bih menjao zemlju ;) ako moze bez menjanja ok, mada wow ne igram odavno, neka mu neko posalje ko igra aktivno.

Hoćeš da kažeš da bih mogao imati problema sa Blizzardom (ili nekim zakonom) u tom slučaju? Ili jednostavno ne bi menjao nikad zemlju iz principa?

Verujem da oni to lako mogu da provale po opsegu IP adresa preko kojih pristupaš svom battle net nalogu svejedno...

Nema veze sa time da li su igraci Srbi, Hrvati, Kinezi, Meksikanci i nadam se da ne moram da objasnjavam zasto je infantilno pricati kako je to zato sto nas Blizz mrzi or something... Nasoj zemlji RaF i SoR nisu dostupni zato sto ih nas zakon nije definisan da ih tretira kao zakonite, tj. imamo zakon protiv novcanih piramida i sema(u koje mogu da se ubroje RaF i SoR, ali ne moraju). To je jedini razlog.

Kada se promeni zemlja na accountu to je samo za shipping i novcane obrade kod banke. Ako stavite UK obracunace vam pretplatu u funtama(sto moze i da ispadne jeftinije u zavisnosti od kursa), a ako stavite bilo koju drugu evropsku zemlju bice u evrima. Sigurno nece da ti dolazi Interpol na vrata...

Ma razumem ja sve to, upucen sam u tu "problematiku". Nije samo sa Blizzardom tako...

Nego zanimalo me je samo da li to najnormalnije funkcioniše pošto nikada nisam probao, a Frame ne bi menjao iz nekog razloga.

Ja znam dosta ljudi koji su popili ban zbog toga D: Mozda su promenili sada da prihvataju da menjas zemlju ali pre nisu D:

Da, ja se iskreno ni ne sećam da li je ranije uopšte mogla da se menja zemlja, mail adresa, itd.

Pa moglo je, tako su i radili to i blizz primetio.