Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Napalm

Klan ili practice drugovi

Recommended Posts

Ima li domacih SC2 teamova a da su dobri ?

Takodje ako ima platinum+ igraca koji bi zeleli da vezbaju 1v1 neka mi posalju poruku da se zajedno usavrsavamo !

Ima timova (klanova)... neWave je jedan srpski, mislim da ih nema vise... ostali su po nekim stranim klanovima Empire, RAGE, Oo...

A sto se tice igraca... brate dodjes na bnet ukucas u chat channels "srbija" i tu smo.

Inace evo ti topic-i pa ostavi podatke

Evo ima jedan klan ako je netko voljan prikljucit nam se evo vam news sa sitea . Vrlo rado primamo igrace i ako ima neko volje administrirat ima i za takve mista.

Za pocetak nesto o klanu.

Dakle sfc je klan koji je osnovan pocetkom 1999 godine. Pravi osnivaci ovog klana su sfc_PsychQ i sfc_Zzul1u.

- U najuspjesnioj eri online i LAN igranja, sfc je postigao nekoliko nezaboravnih uspjeha, koji su obiljezili povijest tima, kao sto su: 2.mjesto Brood War Clan lige, 1.mjesto WGTCL Cup, 3. mjesto WGT Sezone 10.

- I sve sto je gore spomenuto, nebi se moglo postic bez dobrog timskog rada i visoko rangiranih igraca, koji su svojom dobrom igrom doprinjeli brojne uspjehe ovom timu, kao sto su: Avi-Love, Guano, Ptak, Zubo, Spils, Giske, Skyless, Neo, Mistik, Athlon, Dendra, Diablo, Lex1con, Veni.

-I vrijedno je spomenut da su jedni od najboljih igraca sa hrvatske starcraft scen bili dugo vrijeme vjerni sfc clanovi.

Jovo nanovo

Dakle nakom duze stanke sudjelovanja u ligama i kupovima, evo nas opet na starcraft sceni. Samo ovaj put se radi o dugo iscekivanom nastavku nase najomiljenije igre. I zato klan se ponovno probudio u zelji za dobrom igrom, druzenjem i ostvarivanjem novih uspjeha.

-Svatko moze imati klan, samo je pitanje na sto ce taj klan igledati tj. u sto ce izrasti. Ponekad se upitam kako netko moze biti clan u vise klanova, kako moze s istim zadovoljstvom, strascu i ljubavlju igrati za njih. Starcraft Freaks Clan je nastao zbog ljudi kao sto je PsychQ kao sto sam ja i jos nekolicina penzionera koji ce postovat, voljeti, dati sve za svoj klan, postovati admina i ostale clanove te ocekivati uzvrat od klana i pomoc od njegovih clanova. Mi smo klan koji prvenstveno igra StarCraft II i trenutno brojimo 11 igraca: Psychq, Oldy(ama), Huricane(dendra), Emeritus, Viruuus, Orsam, Cile, yeah, Bignasty, Lex(afrika), TheMisT.

Nasa vrata su ponovno otvorena za sve igrace. Neovisno o skilu, ako mislite da mozete ovom klanu pruzit nesto u novom stvaranju i napredovanju prema boljitku bilo to igrom, pomaganjem oko administriranja ili vec necim drugim, DOBRO STE DOSLI .

Posto smo se tek prijavili za “sc2cl” nalazimo se tek u 4a divizi na 6 mjestu.

Planovi

Regrutat dobar broj aktivnih igraca, uz sc2cl prijavit tim i na ESL, i kreirat b timove za sc2cl i esl ligu tako da igraci koji nemogu igrat u prvom timu mogu takodjer sudjelovat u klna warovima, ako bude dovoljan boroj igraca organizirat in sfc kupove i prijateljske worove.

Kontakti

Za ulazak u klan mozete kontaktirati

sfcPsychq.696 — hanzekd@gmail.com

Lex.693

Yeah.382

Ili nas mozete kontaktirat na nasem forumu/ Join Us —> http://sfc.hcl.hr/fo...wforum.php?f=11

I takodjer na b.netu nalazimo se u kanalu sfc_

I evo link od sitea - http://sfc.hcl.hr

Hah... ma pricao mi Yeah o tome, reko mi da vam se pridruzim, al ono, sta znam, nemam bas mnogo vremena za vezbanje u poslednje vreme, pa mi ne trebaju jos nikakve dodante obaveze, tipa CW i slicno, ali ono, rece mi Yeah da je opusteno tako da mozda i porazmislim... Cek si ti bio onaj dan obs kad sam igrao, vise ne znam ni ja s kim... ???

Elem, lepo da takav klan postoji... Sto se mene tice, najvise bi mi odgovaralo ono zbog practice-a... jer ovi s kojima stalno igram... citamo se ko knjige, pa i nije vise fora... tako da sto se tice practice refresha, bilo bi cool :D

Vidimo se na b.netu (Visish po srbija channelu zar ne?)

btw sig ti je fake!

Jep sig je fake, on samo govori moj cilj, trenutacno sam plat otprilike po skilu damond. Bas puno i nestignem igrat dok malo Psychq pomognem oko klana da stane na noge, znate i sami da je to posal i to dobar, a u drugu ruku jako jako nezahvalan jer niko ali ama bas niko necjeni ljude koi nesto pokusavju.

Uglavnom da situacija je opustena trenutno broimo broj od 14 igraca, tocnije 12 jer 2 su neaktivna. Nalazimo se trenutno u 4a divizi ovu sezonu ostajemo nece nas bacit nazad u 5 ali i drago mi je sta nismo prisli u 3 diviziu jer nismo jos spremni.

Sta se klana tice ubrzo ce mo organizirat neki turnircic u klanu vidit ce mo kako ce to proc pa bi mogli i cesce, to je cisto da se igraci upoznaju i druze. Pnavljam skil nije bitan jer ko oce ova igra je takva brzo moze naucit. Netreba neko pretjerano iskustvo samo volja z aigro i igra se sama namece otvara se sam sam te tira na pravi bo i taktike, naspram sc bw-a igra je goli kurac za ucenje za sada.

I naravno odlucija sam se javit na vas komjuniti jer bi najvise volija da u klanu budu ex YU igraci tako da mozda bude i nekih rl druzenja !!!

Jeli ovo jedini vas sc2 komjuniti ili ih ima jos popularnih, ako ima pl neka netko posta linkove ovde hvala.

Posle prelazenja kampanje sam poceo da se interesujem za one znacke... Pa bih hteo da pronadjem nekoga za co-op.

Ne igram bas toliko dobro, mogu da se snadjem na medium i na hard nekako.