Sign in to follow this  
Followers 0
veljko

Heroic Dungeon

9 posts in this topic

Igram sa paladinom 72 lvl, do sad sam se najvise zadrzao u Burning Cruseid i tamo sam obisao i zavrsio sve dungene.

Vidim da postoje i Heroic dungeni ali za mene su svi zakljucani, malo sam trazio po netu i vidim da postoje neki kljucevi ali ja do sad

nisam nasao ni jedan, pa ako neko zna nesto vise voleo bih neko objasnjenje

Poz

Svaka instanca ima svoju neku "fakciju". Ne znam da li to moze tako da se nazove "ima svoju", ali nebitno. Poenta je sledeca, recimo, za sve heroic instance u Hellfire Peninsula zoni dobijas Honor Hold reputaciju ako igras na strani Alijanse odnosno Thrallmar reputaciju ako igras na strani Horde, Cenarion Expedition reputaciju dobijas u heroicima koji se nalaze u Zangarmarshu i tako dalje. Da bi kupio kljuc za neki heroic, moras imati, cini mi se, ne secam se tacno, davno bese TBC, friendly ili honored reputaciju sa tom fakcijom. Uglavnom, reputaciju mozes dobiti bez muke, dok levelujes u tim zonama, ili odradis dungeon-related kvestove. Verovatno ima sta da se doda, ali kao sto rekoh, davno bese TBC i ne secam se svega iskreno.

honored treba za kljuceve,kupuju se kod onih likova sto prodaju stvari za odredjenu fakciju XD samo da se ne zbunis,sve se to menja u wotlk,nacin na koji se dobija reputacija,heroici su odma otkljucani (osim nekih koji valjda traze da odradis neki prethodni heroic)..prilicno sam sigurna da je ista stvar u cata...ah,nedostaje mi tbc :(

zar nije faction na engleskom?ja ne vidim nigde r :P nema razloga da bude r ni na srPskom XD

Faction(grupa istomisljenika...) i fraction(razlomak, odlomak, deo...) su dve razlicite reci u engleskom, ali kod nas se prevode kao frakcija(1. grupa istomisljenika...; 2. razlomak, odlomak, deo...)

Kod nas ne postoji rec "fakcija". :P

(studenti :D)

I nije "dungen" nego "dungeon". :D

Edit: topic title.

(студенти :smile: )

(studenti :D)

(студенти :blink:)

ja cu idalje nastavljati da pricam fakcija :P

edit:a inace,google translate je tako dobar i tacan XD