Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Madness

Cataclysm release/preorder diskusija!

Recommended Posts

Kao sto su rekli na Blizzcon-u, sada ces lepo moci da kupis od Blizz-a direkt i skines je PRE release date-a, znaci sve online ces fino moci da uradis, nema vishe srmzavanja u 00:00 ispred radnji i nepotrebnog small talk-ovanja sa nekim tamo random ljudima....

Samo ne znam tacno koliko pre release date-a cemo moci da skinemo igru. Nadam se da ce moci i iz Srbije da se uradi ovo jer uvek je bilo nekih problem kada izaberem "from which country are you?" nashu drzavu.

A u gorem slucaju pretpostavljam da ce ljudi uzimati od Komparatora. Thumbs up za vas.

Isto ti dodje. Jer firme ce dobijati igru dan-dva-tri unapred i poceti vec tada da dele, a ljudi ce moci da aktiviraju svoju online kopiju na release date, tako da... dodjes mu na istu tacku o.O Uzeo dan unapred iz neke prodavnice ili skinuo i aktivirao digital verziju, ali vecina ljudi zbog kutije i uzima ^^ posebno ako bude bilo CE verzija.

Meni je uvek smesno delovalo da neko stoji ispred radnje i da se smrzava da bi kupio igru, ajde u svetu ima zaludjenih ali ne vidim koja je poenta u celoj prici da ti kupis u 00:00 i da ga aktiviras, pa jebo mater zar ne mozes da ustanes ujutru i da kupis Cataclysm? Ko da ce da nestane..... Nedaj boze doduse da prodjemo prosle godine.

Meni je uvek smesno delovalo da neko stoji ispred radnje i da se smrzava da bi kupio igru, ajde u svetu ima zaludjenih ali ne vidim koja je poenta u celoj prici da ti kupis u 00:00 i da ga aktiviras, pa jebo mater zar ne mozes da ustanes ujutru i da kupis Cataclysm? Ko da ce da nestane..... Nedaj boze doduse da prodjemo prosle godine.

Ah u to vreme sam bio u HC PvE guildi (kada je WotLK izasao) pa smo jos Naxx 10 radili prve nedelje, pre prvog reseta :) A 25 sledece nedelje...Bilo je razloga hehehe

But oh well...

ја своју WoW кутијицу нисам видео пар година, не знам ни где ми је =D

ствар је укуса =D

Dajte bre svi :P koga briga za kutiju svi hocemo sto pre lvl up svi ce uzeti online verziju ko bash voli da igra a kome se ne zuri on moze kako hoce

Ja ? <-----------Online :)

Isto kao i galerius....samo se meni cini da sam nekom dao diskove da proba trial..ma nemam pojma...

Ovo sam cekao sve vreme, sad mogu mirno da se zavalim u fotelju ( na neki nacin mi je zao sto necu sa gajbom Jelena kampovati ispred shopa, mada mislim da je to cisto do Jelena ), pokupim sve realm 1st moguce i onda, mozda, za jedno 2-3 nedelje post release date legnem da spavam kao covek. Mozda. A mozda i uvalim burazeru da radi questove dok ja odremam koji sat :P

Odlicno su ovo izveli, ako sve prodje po planu bice extra. E da, jos jedno pitanje, video sam u tehnicka podrska sekciji ( cini mi se ) post u vezi devizne kartice ( intesa - opet mi se cini). Je li to azuriran post ili je ta opcija davno zaboravljena? 

aj ovako,u 12:00 ce serveri biti PREPUNI,to znaci,lag,svi ubijaju iste mobove,lootuju iste iteme itd...

sto se tice realm first-a,mozete da probate,ali da li ste svesni da postoje zaludjenici koji su MNOGO puta vec lvlovali od 80-85 cisto da bi bili realm first?znaju napamet sve questove,rute...jako je tesko dobiti realm first...

a za wotlk nisi ni mogao istog dana da aktiviras,tek posle par dana,tu digitalnu verziju ;)

3,999.00 Din Ce Cataclysm cena da bude u prodavnicama, po mojim saznjima, al to nista ne menja ukoliko skoci evro.

34,99 Evra vam je igra, pa vi sad racunajte. Ima da se ustedi nekih 300 din trenutno ako racunam da je evro 107.

aj ovako,u 12:00 ce serveri biti PREPUNI,to znaci,lag,svi ubijaju iste mobove,lootuju iste iteme itd...

sto se tice realm first-a,mozete da probate,ali da li ste svesni da postoje zaludjenici koji su MNOGO puta vec lvlovali od 80-85 cisto da bi bili realm first?znaju napamet sve questove,rute...jako je tesko dobiti realm first...

a za wotlk nisi ni mogao istog dana da aktiviras,tek posle par dana,tu digitalnu verziju ;)

Hmm...sad vise nije ni tesko da zapamtis rutu,sve ide kao jedan quest line,nema da biras de ces.Jedino pamtis questove sto je poprilicno bolesno ako upamtis sve..

EDIT: Narucih Cataclysm definitivno preko Komparatora,i sad mi u status porudzbine pise ovako.

Status porudžbine: Awaiting Shipment

Ukupan iznos vaše porudžbine je 0,00 Din

Način plaćanja

Porudžbina sadrži sledeće:

* 1 x PC World Of Warcraft Cataclysm Pre-order

Jel ovo ovako treba da bude ili? :)

Upozorenje za sve koji misle da ce dati 35e okruglo za Banca Intesa internet karticu i kupiti digitalnu verziju: Treba vam 40e. Jer, Intesa vam uzima 2-5% od iznosa koji zelite da porucite, tako da ne kosta 34,99 nego 35,99 ;) Tako da ce vam ispasti verovatno i skuplje ako hocete digital :) Ortak je juce hteo da kupi, uplatio 35e i odbijena mu je kartica na battle.net accountu. Zvao intesu i oni rekli da mora da ima 35,99 a ne tacno 35. Tako da, lol.

@necans: da, jer cena jos nije zvanicno formirana, ali to je to...

Meni devojka uzima Cata za rodj sa njene kartice tako da... <3

Drugo, kako stoje stvari sada, svi koji budu uzeli DD verziju (Digital Download), ocigledno nece imati neke ingame cinematics (tipa onaj event @ wrathgate itd...).

Tako stoji za sada, ne znam da li ce se moci skinuti cinematics posebno ili kako god sta izmisli Blizz, ali kao sto rekoh, ako skidate Cata sa Blizz servera, Background Downloader vam nece skinuti te ingame cinematics.

Licno me ne interesuje to, uvek mozete presnimiti od nekoga/skinuti preko torrenta...ili ce vec Blizz nesh smisliti.

Sa DD verzijom moci cemo (nadam se) da igramo vec od 00:01, ne znam kako ce biti sa prodavnicama ovaj put (neki kazu da ce Komparator cak i ranije prodavati onima koji pre-orderuju), ali ako bude kao pre da se prodavnice otvaraju u 00:01, ovi sa DD verzijom imace head start <3

Ali otom potom, zivi bili pa videli :)

Cisto da znate, da se ne uplasite ako budete skidali i da vam fali neshto...

kad je izasao wotlk,holadnjani su vec oko 10-11 uvece igrali :P mogli su da aktiviraju...razmisljala sam i ja o server first,al onda se setim kako je bilo,i ne,necu da se mucim zato sto je tolko mala sansa XD

mislim da cu preorderovati preko komparatora..pa kad stigne..

Moje pitanje ja u vezi Komparatora kada cemo imati sve informacije o ceni/danu kada licno preuzimamo igricu(jeli preko dostave ili dodes u prodavnicu)

Bla, evo i komparatora :)

Ne znate nista zato sto ni mi jos uvek ne znamo tacne detalje. U narednih par nedelja ce se sve znati. Precizne informacije, tek tamo posle 20. novembra. Sto se tice same isporuke, isporuka je planirana za 7. decembar u toku dana. Moze se desiti da vam Post express donese posiljku u 9 ujutru, a moze da dodje i u 14h popodne. To sve zavisi od lokalne poste, koliko imaju posiljki i koji ste im na redu. (to apsolutno ne zavisi od nas, ali vi uvek mozete da odete u postu dan ranije mozda i da pitate da li mozete da uzmete na salteru posiljku koja vam stize...da ne pokusavaju da vam dostave na kucnu adresu, pa da se pojavite tamo u 8 ujutru).

@necans

To je to, stoji 0 dinara da ne bi niko uplacivao neke avanse, a i zato sto se zvanicna cena jos uvek ne zna. I ovako je naplata pouzecem.

Cena je zasad, 3999 dinara i ja se nadam da se to nece promeniti u narednom periodu. Izvesno je samo da nece biti 3499 dinara, moze da bude samo skuplje :D

Meni devojka uzima Cata za rodj sa njene kartice tako da... <3

Drugo, kako stoje stvari sada, svi koji budu uzeli DD verziju (Digital Download), ocigledno nece imati neke ingame cinematics (tipa onaj event @ wrathgate itd...).

Tako stoji za sada, ne znam da li ce se moci skinuti cinematics posebno ili kako god sta izmisli Blizz, ali kao sto rekoh, ako skidate Cata sa Blizz servera, Background Downloader vam nece skinuti te ingame cinematics.

Licno me ne interesuje to, uvek mozete presnimiti od nekoga/skinuti preko torrenta...ili ce vec Blizz nesh smisliti.

Sa DD verzijom moci cemo (nadam se) da igramo vec od 00:01, ne znam kako ce biti sa prodavnicama ovaj put (neki kazu da ce Komparator cak i ranije prodavati onima koji pre-orderuju), ali ako bude kao pre da se prodavnice otvaraju u 00:01, ovi sa DD verzijom imace head start <3

Ali otom potom, zivi bili pa videli :)

Cisto da znate, da se ne uplasite ako budete skidali i da vam fali neshto...

ako neko hoce da mu objasnim foru kako da skine cataclysm sad nek me add na skype - zenskaros2

mrzi me da objasnjavam ovde .

ako neko hoce da mu objasnim foru kako da skine cataclysm sad nek me add na skype - zenskaros2

mrzi me da objasnjavam ovde .

p.s. lol@zenskaros