Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Frame

Postujte vaš Nick.ID na battle.netu

Recommended Posts

Nikoolaj#1843

Pozdrav narode, igram od avgusta prosle godine ali sam za Adria Craft saznao pre neki dan kad me je Fasum Aga ubacio u grupu za sta mu jos jednom hvala.

Nikoolaj#1843

Pozdrav narode, igram od avgusta prosle godine ali sam za Adria Craft saznao pre neki dan kad me je Fasum Aga ubacio u grupu za sta mu jos jednom hvala.

hahah, hvala:)

btw ovde kacis character code(3 broja) a ne battletag (4 broja)

Pozdrav ljudi iz Hrv!
Evo frend i ja smo opet krenuli sa Starcraft 2. Naime pauzirao sam dobrih godinu dana od zadnji put te sada opet par tjedana igram aktivno. Frend je i bio okidač s obzirom da je tek prije 2 tjedna igru i kupio, a jednom kad se krene ne može se stat. :D Ugl, ako ima tko zainteresiran može nam se slobodno pridružiti. Obnovili smo i osobni Ventrilo account te imamo i mogućnost druženja jel dok igramo. Tako da me dodajte pod FiUM4N#2570.

Nismo neki genijalci al se zabavljamo. :)

Imas sajt sc2croatia i tamo se skupljaju ovi tvoji, nasa sc2 komuna je prilicno neaktivna i nepostojeca tako da ne ocekuj da ces naci vise od 2,3 ljudi koji aktivno igraju :P Probaj tamo da nadjes neku ekipu koja je aktivna, siguran sam da ih ima krdo, a ima i dosta dobrih igraca :)