Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Silencer

Avast Antivirus

Recommended Posts

Cisto kome treba besplatna zastita, a uz to i da je odlicna. Iz mog iskustva sa istm preporucijem vam besplatni Avast Antivirus 5.0

http://www.avast.com/en-eu/index

Cuvace vas kompjuter savrseno. Koristim ga trenutno na 40+ win masina u firmi i za sad nijedan basic korisnik koji klikce na sve moguce nije uspeo da se zarazi turned.gif

Kako onda znas da ga imas ako ne moze da ga nadje ?

Kolko znam ako Avast detektuje neko sranje, resetuje komp i pre bootovanja windows-a podize avast i skenira ceo Win.

ne cuva savrseno :( skeniram ceo komp i nece da nadje virus :(

NE ZNAM GDE JE VIRUS!!! :(

lepo probas kaspersky internet security 2011, pravi antivirus/security pack a ne ove "huzza!" antiviruse xD

ne cuva savrseno :( skeniram ceo komp i nece da nadje virus :(

NE ZNAM GDE JE VIRUS!!! :(

U nekim situacijama moze da pomogne i netstat -a -b -n -o -v (ako imas dovoljno predznanja), posto (uglavnom) virus, trojanac,... pokusava da uspostavi tcp konekciju.

Nadjes li nesto sumnjivo..., probaj www.eset.com/download/free-virus-remover.

Avast je jedan od najboljih besplatnih ava. U kombinaciji sa prethodnim, sasvim solidna BESPLATNA zastita.

lepo probas kaspersky internet security 2011, pravi antivirus/security pack a ne ove "huzza!" antiviruse xD

Isti imam ja i igranje je sa kljucevima samo tako :) Ovo je free alternativa i ne maltretira te toliko.

BTW Avast je Antivirus, mislim da nemas u njemu zastitu za internet ukoliko ga ne kupis.

Neonko skini ESET* Smart Security i sredim ti ja kod...

Edited by Frame
Eset smart security.

Cist update izasla je nova verzije Avasta 5.0.677

Mozete je skinuti direktno ovde: http://files.avast.com/iavs5x/setup_av_free_eng.exe

i mesec dana gratis, a posle kome se svidi moze da kupi, a moze i free verzija mada free je :confused:

veliki + od mene za avast, koristim ga dobre 3 godine + tune up + malwarebytes jednom u mesec dana

samo jednom su mi hakovali akaunt i to jer sam se ulogovao sa tudjeg racunara, od tada samo od kuce se logujem i placam racune

Uf :D ubice me modovi zbog nekromansije :D ali sto se tice AntiVirusa

Microsoft Security Essentials je zakon a dzabaka je. Ja sam dugo koristio placeni verziju KIS-a i super je radilo ali je trosilo bas dosta resursa a nije ni jeftin a Microsoft Security Essentials se ne primeti ni da radi pa cak i kada skenira (Mozete da podesite tacno koliko resursa da koristi tokom skeniranja i bla bla)

MSE je samo za ljude koji imaju (1%) legalan windows, afaik, mada ko zna, mozda moze i na "krekovanim".

Ah, nisam ni znao da je samo za nas koje imamo Original :) mislio sam da onako ide uz Win pa kakav god Win da imas radi :D

Ja sam koristio avast nekih 5 god,bio je sasvim ok,ali mu ne mogu oprostiti sto nije detektovao viruscinu u nekom dokumentu koji sam doneo sa faxa (standard). Ubacio isti flash kod drugara koji ima avg,odma me obavestio o virusu,nije dao ni da se kopira fajl na hdd. Od tad mislim da malo kaskaju sa update-ovanjem baze podataka o novim virusima.

MSE bog i batina za win7, ako pretpostavimo da svi koji nemaju original win7 verovatno imaju dobar aktivator/loader, mse tu ne pravi problema radi perfektno :)

XP je vec problem, nije nemoguce, al mnogo pipljivog posla ima da zaobidjes genuine validation tokom instalacije.

P.S. ne promovisem pirateriju, samo sherujem knowledge :D