Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
h2GVaka

Losh host

Recommended Posts

Primetio sam da vam site i forum poprilichno sporo rade. Nije veliki minus, ali po nekad me jako iritira. Novi host bi dobro doshao. 

Meni forum i sajt sasvim lepo rade,doduse imam ovaj light skin (blizz rs) em je sve preglednije em se bolje vidi em brze ucitava :)

Do sada nisam imao nikakvih problema sa forumom/sajtom sto se tice hostinga i brzine. btw blizzard_RS tema je zakon =D

Primetio sam da vam site i forum poprilichno sporo rade. Nije veliki minus, ali po nekad me jako iritira. Novi host bi dobro doshao.

Mene mesecno kosta 50$ hosting. VPS je u pitanju i za mene radi super. Ako se kolicina korisnika koje posecuje sajt poveca onda cu morati da razmisljam o novom. Jedino ako primetim da je jako zagusenje mogu da trazim da me prebace na drugi VPS server, mada ne primecujem da je bas jebanijada.

Domain name Size Load Time Average Speed per KB

1 www.wow-serbia.com 75.84 KB 1.12 seconds 0.01 seconds

2 www.starcraft.rs 112.59 KB 1.71 seconds 0.02 seconds

3 forum.blizzard.rs 156.41 KB 0.88 seconds 0.01 seconds

Ja bi rado da znam kolki je loading time kod tebe :/

Nisam mislio da je to neshto drasticno sporo. Ali se oseca da je sporije od ostalih sajtova.

Vrlo rado cu izmeriti... samo kako?  :unsure:

Da ne otvaram novi topic. Juche 16.03, kada bi pokushao da se logujam izbacivalo mi je error 404 - page not found. A video sam da su drugi postovali... 

Koristim Opera 10.51

Ako se dobro secam opera ucita stranicu pa tek je onda prikaze, sto mene jako iritira, mada necu da pljujem broweser koji je po meni najbolji od svih.

Nije tako...mada cini mi se da nikad nije ni bilo. :S Preshao sam na Operu od verzije 10.10.

Inache Opera 1.50 je najbrzi browser. Brzi i od chroma. I po meni trenutno nema konkurenta, sem mozda chroma. 

Haha pa dobro, ali shalu na stranu probaj ff ili chrome, radi forum savrseno na tim "standardnim" browserima ^^