Frame

Spam FTL 4

1,949 posts in this topic

MRZIM LoL!3 partije ZAREDOM mi dolaze totalni idijoti...bas bas imbecili...popizdela sam

Zato igras samo premade.

Yeah.

Ja jednom vezao 7 solo izgubljenih. :) Otiso emo, malo sam qq.Sledeci log, premade sa Frame-om, burazerom i ortakom.Malo piskili u oci ljudima = nactrtao trollface sebi. :)

Najgore od svega, ti retardi koje sam dobijao u solo partijama su svi igrali OP heroje (Kog'Maw, Malzahar itd).

a jbt,ja i ortak igramo,kidamo,ali sta vredi kad ostatak tima nafiduje i ima sword of the ocult i leviathan u isto vreme sa skorom 0/3/2 (katarina je u pitanju)...objasni mi odakle su ti ljudi ispali!/

нисам могао више да издржим, 'бем ти карактер, још само да се потоп скине

него што укинуше портале?? цццц

a jbt,ja i ortak igramo,kidamo,ali sta vredi kad ostatak tima nafiduje i ima sword of the ocult i leviathan u isto vreme sa skorom 0/3/2 (katarina je u pitanju)...objasni mi odakle su ti ljudi ispali!/

Nisi ti nista videla....Kassadin...Koji nije isao na spell power vec na attack damage.Ja kad mu rekao "You're Kassadin, you must go for ability power", dobio odgovor "No, I'm melee.I'm a dps!".

*facepalm*

Toliko sam popizdeo posle toga, da sam uzeo Kassadina, prvi put u zivotu ga igrao i nabio skor 20:0. xD

Damn it, moram veceras da odigram jednu sa Kassadinom. :P

нисам могао више да издржим, 'бем ти карактер, још само да се потоп скине

него што укинуше портале?? цццц

You..... have............. FAILED!

shto se vi tako nervirate? :P

mislim, ne igram ja to, ja samo kanter, ume i mene da iznervira kad neki promasheni sluchajevi ne mogu da se sastave al ono ja to prihvatim kao nuzhno zlo :P

zato sto nije normalno da neko ko je TOLIKO igrao tu igricu pravi takva sranja... XD

imam teoriju da postoji jedan gen koji ti predisponira uspeh u igrama, tj. koliko god da igrash kad udarish svoj plafon nema vishe napretka :D To ja na svom primeru ^^

lvlovala sam malo archeology XD zanimljivo je,a i lep se xp dobija :S

missim, zvini molim te, meni u inat :P sad cu crknem zbog toga :P

bolje je guza :P

kakva iskustva imate sa nodom? AViru sam batalio iz ochiglednih razloga :P (prepoznaje p48 kao virus :S )

Guest
This topic is now closed to further replies.