Frame

Spam FTL 4

1,949 posts in this topic

Nego, kako primjecujem, za razliku od dote, u HoNu su sada odvojeni magic i physical dmg? Armor, odnosno defense smajuje samo physical dmg, ili nisam u pravu?

Opa, shiroko! Ali moj epeen je i dalje najveci! ^^

Stavi kursor preko defense-a i videces statistike za magic armor i physical. :)

To ti je ispod damage-a, ispod tvojih skillova.

Kada budes imao 1100 bices najveci nublar. :) Normalna osoba ne moze toliko da ima, makar namerno gubio.Ja sam vidjao ljude sa 900-1000.To su oni kompletni idioti koji kupuju samo potione za manu i hp od itema. :D

To ti rejting, ko u wowu nekada.Sa 1500 pocinjes, +# / -# koliko ces dobiti kada pobedis, odnosno izgubiti kada izgubis.

Obicno u search boxu za partije, kucas rejting koliko imas i upadas u te partije.

Mislim da svi likovi imaju fixno magic armora.A physical je physical, svoj stat i ne daje ti nikakag magic armor kada kupis neki item.

10 magic armora = 50% magic reduce.

Aham, znaci veci broj ratinga = veci skill, ok.

Btw, danas igrao neku partiju, kad uleti u moju grupu srpskivitez neki lik. :D

Izgubismo partiju naravno ^^

Bezi od Rusa, Srba, Francuza.I ne pricaj da si nas, onda krene onaj klasican spam propalih navijaca "SRBIJA SRBIJAAAAA, AJMO DA IM J!@*(& KEVU BREEEEJ!"

I da, izbegavaj EM partije.Izbegavaj ih u sirokom luku.

Hahahaha ^^

Sada sam igrao mnogo mocnu partiju... uzeo sam ono Blood Seekera u Doti sto je, nesto slicno se i ovde zove ja mislim. 11-2 skor imao. :P

Heroj je mnogo lud i ovde, kao i u Doti naravno. Prva magija samo x1 uzmem, i ne unapredjujem je vise nikako, silence + 20dmg po sec na protivnickog heroja = FTW... na sebe i ne kastujem. :)

Btw, sta ti je to EM? Danas upadoh u neku grupu, neki mode gdje cim umres odmah se spawnujes. Kako se zove taj mode da nikada vise ne ulazim u njega?

Smorio sam se zesce, mnogo veliko sranje. I btw, ne volim sto 90% ljudi fura -ap mode kada hostuju. Bzvze, retardi uzimaju heroje sa kojima znaju da igraju. Ja najvise volim klasicni -ap, ili -sd mode.

Blood hunter. :)

EM = easy mode.Uzmes Soulstealera ili Swifblade-a, farmujes 15-20 minuta, polomis ceo protivnicki tim.Ali kad stisnes F6 ili oni kada ti kliknu na View profile ili sta vec, vide ti Kill Death ratio, pobede, poraze itd i vide procenat EM partija.Ljudi na visokom rejtingu obicno (nikada) ne pustaju likove koji imaju preko 5-10% em-a. :)

Imas u donjem levom uglu Find Game prozora filtere.Klikni par puta na Easy Mode dok ne bude crveno, onda ti nece izbacivati EM partije.A to sto se odmah spawnujes, i to je jedan od extra settings-a.Sranje je.Zato ti kazem, filtriraj da ne pokazuje EM partije, kucaj u searchboxu rating na kom si (recimo ako si 1570, kucaj 1550), nadji sta ti treba i gogo. :)

LongLiveRNR i Kobaya, oba accounta su preko 1700 PSR.

Ali ne igram ga vise. :) Prestao pre dve nedelje. :) Otis'o sam emo posle X partija na 1700+ rejtingu kada gubim zbog idiota (Primer: dva lika hoce mid, obojica su melee, na kraju obojica odu mid vs Wretched Hag (Akasha u doti) koja ih izlomi...Failuju obojica naravno, ili zbog likova koji izaberu nekog fail heroja i kazu "If i dont go mid, ill stay at our base", dok mi, recimo, imamo Nevermora u ekipi).

Do 1700 rejtinga partiju su ono, kao ok.Na 1700 krene frustracija gde gubis zbog idiota (u bukvalnom smislu te reci) pa se zapitas zasto uopste i igras kada nemas sanse da pobedis.Naravno, tu su i one dobre partije, ali vecina 1700 rated igraca su retardi.

Ono, wannabe pro players.

Nubleru kazes da radi 3 stvari, i on ce samo to raditi i imacete rezultat, dok ovaj wannabe pro nece, vec tera svoju politiku i zasere sve.

Aham, to -em... to je kao u doti, brze se dobija gold, i brze padaju kripovi.

Ako se krece sa 1500, onda sam ja retard, jer sad imam 1470, nesto tako ako se ne varam, znaci opao mi rating :P

Ali dobro, recepte sam onako, vise-manje naucio, sada ne trosim vise po 5min na fontani dok ja procitam koji je sta. Ono sto mi sada predstavlja problem najveci, je sto su modeli heroja i sva imena promjenjena, tako da ja kada vidim da mi izlazi na mene neki heroj, ja BLAGE veze sta da ocekujem od njega, u smislu sta on uopste ima od magija, dal da bezim, dal da ga solujem, itd. Da slucajno ne postoji neki sajt, neki guide, ma bilo sta gdje bi bili dati neki podaci tipa <Ime heroja u doti> = <Ime heroja u HoN>? Jer sam cuo da je vise od pola od heroja isto, ali ja opet nikako da nova imena/izgled modela heroja svima naucim.

Takodje, ocu probam da ovo igram sa dvojicom ortaka iz guilda, iz wow-a... pa me interesuje kada ovi pustaju te beta key-eve, jel ima neko pravilo, ili...? Ili slucajno neko od vas ima 2 kljuca na bacanje, bio bih zahvalan. :P

E fala ti ko bratu za ovo, ovo mi je upravo trebalo. ^^

Filter, stavio BEZ -em, i stavio random heroes, i naravno noobs only ona opcija. Samo to rezultuje tako da mi kada idem search izbaci samo 1-2 jebena servera, bar je danas tako bilo.

Dal je moguce da jebeni retardi furaju samo -ap i uzimaju non stop jedne te iste heroje, i to im je zanimljivo da tako igraju u beskraj?

Btw, kako ja imam 3 kljuca, ne shvatam? Ako mislis da se logujem na sajt, pa ona opcija "Invite" ... kada odem tamo pise mi:

limit: You have reached your invite limit

* Invites: 0/0 used.

Ne mogu nikoga da pozovem, zamraceno mi je, iako nisam ni koristio invite :S

Neonko, javi se, jel ono ti rece da imas viska tih kljuceva? :P

Svi prelaze na strategije, wow iskulirasmo xD

Ja ni ne izlazim iz icc, kako se zavrsi raid tako altf4, i kad je opet raid samo se logujem tad

Da, ja sam te periode imao i ranije isto.

Sada kada su uveli frost govna badgeve, ono kao da te tjeraju da igras jos nesto svaki dan, pa eto.

Medjutim, otkako sam uzeo citav set, i kako mi frost badgevi vise ne trebaju vec 10-ak i vise i dana, i ja tako radim isto.

Mada ono, bar mi je bilo gotivno raidovati, jer kod nas je na 25manu provala ziva, u 50% slucajeva se ismijes na TS-u. ^^

Ali juce, mrzilo me i TS da koristim i da igram, samo sam cekao da covjek kaze kraj raida da odem na HoN :P

Takodje, ne radim apsolutno nista, login - raid - logout. Ne vidim dalaran, dailije, nista.

Guest
This topic is now closed to further replies.