Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Frame

Lista ljudi trenutno u Beti

Recommended Posts

Na EU serveru - prokletigugltolk@gmail.com (ovo mi i onako nije private mail, cak mi je i ime fake xD)

US - the_kme@hotmail.com (cini mi se da je US trenutno stabilniji, mogao sam danas makar da odigram nekoliko partija bez problema)

Nick ostaje nick, a ako hoces da te neko doda u friend listu moras da das email.. ili da imas email tog koga dodajes.. ili da ga imas za frienda na facebooku.

Unable to find friend.

Ah ja se izvinjavam

bio sam na EU beti, mislio sam da sam na US posto me je slao na US forume o SC2 beti i danas sam se ulogovao na battle.net account i video da sam europe :D

znaci Dreiko.marko

ili markokozic@gmail.com

post-31119-059352500 1274917921_thumb.jp

Pozdrav svima. U Beti sam već par meseci. Do sada sam se igrao sa drugovima iz inostranstva. Pridružio sam se Vašem sajtu, da doprinesem i pomognem koliko mogu. Naravno, takođe želim da svoje pozamašno starcraft iskustvo podelim u što više partija sa svima Vama. :)

Sad kad se nastavila beta moram priznati malo me je prosla zelja za igranjem zbog ovih mesec dana pauze :P.

U svakom slucaju novi nick mi je knjiga a code je 693 i na US i EU.

haha ja sam Frame.415 or samting na US, i igram samo sa ortakom Coop da se kezimo sa Insaneom, koji pritom nije los :) ipak je samo 9 dana ostalo do kraja...

Sad kad se nastavila beta moram priznati malo me je prosla zelja za igranjem zbog ovih mesec dana pauze :P.

Isto. Sad ko da sam se vratio u proslost, igram Diabolu i slusam Pink Floyd... haaaa

A da ne spominjem kol'ko ne znam, 'nachi ubivam, s' neznanje!

E znaci tacno su sjebali grafiku, vidim da mi igra izgleda malo ruznije, ali sa druge strane primetio sam neke nove blur efekte ;p

Ponekad mi strasno secka, ranije nije. Valjda ce sve da doteraju majmuni.

@Despot Ne mrsi molim te.... tol'ko si se nalozio u pocetku, kao uostalom i svi mi, jes da malo splasnesh, al brate ne do te mere.

@Frame [off topic] Negoooo, kad ce taj Diablo sajt? I jel ides na blizzcon............ I da bre sta je bilo s' tim poslom iz snova? (sad mi sve to palo napamet, pa ajde da saspem)

Nisu nista "sjebali" sto se tice grafike, nego su shejdere malo... hm, "tweakovali". Ako ukljucis sve na ultra onda ce ti ispadnu oci ali ce i gpu da ti se sprzi... Sredice fps issue, toga je bilo i pre ali ljudi sa "boljim" masinama nisu provaljivali... Iskreno ja na Low sada igram i klizi kao da igram quake3 na mom configu lol...

[offtopic reply] Diablo sajt se radi ali ono, nema ni na diablo3.com nekih informacija korisnih trenutno, tako da zaista nema potrebe da se zuri toliko, mozda krajem godine pocnemo sa ozbiljnim vestima i shirenju communityja ali ono, sve zavisi od blizzarda i posle blizzcona sta najave i sta bude bilo... a na blizzcon idemo naravnO! :D bice sve live and direct ovde na forumu kao prosle godine xD a posao iz snova? pa, poslovi iz snova obicno se dobijaju posle mnogo vremena, polako, mladi smo mi svi :)

Guest
This topic is now closed to further replies.