Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Frame

Lista ljudi trenutno u Beti

Recommended Posts

Da li psotoji nacin da se promeni ime ako je jednom vec kreniran nalog?

Ako ponovo resetuju ladder moci ces, ali do tada ne. A posto su sada ubacili achievemente sumnjam da ce resetovati uskoro.

kreator.spqr, konacno i ja da kreiram nalog

I taman kad treba da krenem da igram, izvalim da mi je temperatura graficke 102 stepena (LOL) te sad moram da skidam program da povecam broj obrtaja graficke, tako da opet razlozi koji me sprecavaju da igram

kreator.spqr, konacno i ja da kreiram nalog

I taman kad treba da krenem da igram, izvalim da mi je temperatura graficke 102 stepena (LOL) te sad moram da skidam program da povecam broj obrtaja graficke, tako da opet razlozi koji me sprecavaju da igram

Probaj (ako vec nisi) da izbacis prasinu iz kucista, ocistis sve ventilatore itd... Meni se graficka pregrejavala opasno, pa sam samo izbacio kilo prasine iz kompa i resio problem.

Skoro sam ga ocistio, skinuo sam programcic RivaTuner, i smanjila se temperatura sa 102 na oko 70 stepeni sto je odlicno.

Jebiga, komp mi je po ceo dan upaljen, a trebalo bi ventilator kod harda da premestim kod graficke

Ne znam sta je to tebi... Meni je graficka konstantno na 50 stepeni, iako mi je svakodnevno upaljenkomp, doduse moja grafa ima fabricki ubacena dva kulera...

Prvo sam taj i skinuo, ali sam nesto cackao i nisam uspeo da povecam broj obrtaja. I da, sad kad sam upalio NFS, pocelo da mi trepce standardno, i kad sam pogledao, 106 stepeni :S istopice mi se grafa :S

Radi se o Radeonu X1650

@Frame

Iz Blizzarda su mi omogucili da se igram na EU serverima.

Ja sam vec sve vas dodao.

Ime: Logo.srba dodajte me

Da li ste se vi vec nesto dogovarali oko kreiranja igara sa lokalnom populacijom ( ne mora turnir)? Cisto da se skupimo u odredjeno vreme kao fanovi SC2, i ucestvujemo kao igraci, posmatraci medjusobnih partija.

Ne moramo svi da budemo prisutni dovoljno je 5+ ljudi da bismo podelili svoja misljenja oko igre uz pomoc ventrila .Ja jos uvek nisam video srpsku SC2 partiju tako da stvarno ne znam kako mi uopste stojimo u poredjenju sa inostranim igracima. Dakle zamisljao sam da se igra 1vs1, ali ne vise istovremenih partija nego jedna po jedna naravno ko zeli da igra, dok su ostali su posmatraci. Ipak moramo da podelimo iskustva mi medjusobno, jer mislim da ne mogu mnogo da naucim igrajuci sa nasumicno odabranim igracima.

Najvece okupljanje koje je bilo je mene, frejma, skepta, ctrl alt dela i kmea. Posle toga samo scept, ctrl i ja.

Retko koga vidjam online... ( mada u poslednje vreme i sam nisam mnogo nesto igrao )

CtrlAltDel, ScepticuS, orckrist, smilja i kme.. To je sve sto vidjam.

Bilo bi dobro da se vecina okupi u odredjeno vreme, ne mora da bude turnir vec sto je i logo rekao, razmena utisaka.

A sto se tice turnira, da sam organizator uradio bih nesto ovako:

http://i43.tinypic.com/2dvjv53.jpg

Na taj nacin bismo odigrali mnogo vise game-ova, a i losiji bi dobili priliku da se bore za svoj opstanak, i put za finale, jer nije zanimljivo da samo platinum/gold likovi dobiju sve zasluge. I naravno, tu bi bio frejm da broadcastuje dobre game-ove :)

Ali, boze moj. Samo predlog :)

AtTiLaBre.visa

vanilica.vanilica

Djuka.djuka

inDpedu.curman

zljo.nza

viljuska.viljuska

Ovo su sve SC1 igraci koji igraju SC2 i mislim da ne racunajuci mene su buduci PROOVI naseg starcrafta.

AtTiLaBre.visa

vanilica.vanilica

Djuka.djuka

inDpedu.curman

zljo.nza

viljuska.viljuska

Ovo su sve SC1 igraci koji igraju SC2 i mislim da ne racunajuci mene su buduci PROOVI naseg starcrafta.

Odlicno sve sam vas dodao.

Jedna mala ispravka

viljushka.viljushka umesto gore navedenog.

Jer vecinu njih prepoznajem sa rura, sve clanovi od pre 4-5 godina i dobri sc igraci, tako da, jos bolje sto su i ovde :)

Ja sam se ovde malo pre registrovao pa sam nov. Igrao SC i SC:BW pa me dodajte sada... biggrin.gif

phenOmenal.pecky, imam jos ortaka koji imaju key-eve, ali nisu nesto specijalno dobri, nisu igrali SC:BW toliko.

Ja sam se ovde malo pre registrovao pa sam nov. Igrao SC i SC:BW pa me dodajte sada... biggrin.gif

phenOmenal.pecky, imam jos ortaka koji imaju key-eve, ali nisu nesto specijalno dobri, nisu igrali SC:BW toliko.

Pozdrav! :)

Welcome aboard!

Guest
This topic is now closed to further replies.