Sign in to follow this  
Followers 0
Crazydam

Najjaci Balkanski guild

59 posts in this topic

Finac ili Svedjanin bi pre izvadio kreditnu karticu i preko interneta platio i narucio nesto,nego da ode do prodavnice i plati kesom.Sigurniji je u ovo prvo.Kod nas nije to slucaj i zato smo i dalje mala komuna,jer ljudi jos ne veruju u internet-billing,i plase se da na kasi daju karticu,a kamoli da ukucaju broj i PIN u neko tamo cudo sa ekranom,ko zna sta ce da im se desi s parama pu pu ne daj boze.

Blizzard je izgleda uvideo to pa uveo ovaj sistem za gamecardom,al opet nije to to.Treba da se cimnes da odes do centra grada da uzmes to sranje,a ono je na 2 meseca a nikad ne znas kad ces da dobijes put na Bahame ili nadjes neku picku i onda eto,zato smo tako mali :) Barem je to moje malo vidjenje :)

Koliko se slazem sa svima vama toliko postoji i druga strana priche , npr. igram u guildu u kojem ima nas 10-12 ''balkanaca'' ima skandinavaca , engleza , nemaca itd. guild funkcionishe odlicno , Joksimovic bi mozda mogao cak i da potvrdi moju prichu s'obzirom da je igrao ( cuo sam da je quit ) na Bronzebeardu , plus od ~25-30 nasih ljudi koje sam upoznao 90% ih je zaista do jaja , sto za raid , sto za prichu . Na BB ima i nas 10 man guild :) Po meni zaista zavisi od pojedinca , pa cak i realma , na BB je ''cool'' atmosfera , nema puno loot drame , ima ok pugova , dodushe zavisi od coveka do coveka ja volim te '' cool '' realmove , elem celu ovu prichu nadovezujem na ovu temu iz par razloga , prvi razlog je to sto i ovako i onako u ''stranim'' guildovima ima uvek bar 5+ nashih , cata donosi 10 man raidove u prvi plan , veca sansa da se napravi nas guild , neko je napisao u nekom od pretdonih postova da nema veze srbija i nas mentalitet , i 101% se slazem sa tim , sve zavisi od coveka do coveka , al kao sto sam vec napisao , na BB sam upoznao ljude koji ne umiru za ljubicastim itemima , boli ih uvo dal je neko pre ili posle njih skinuo kog bossa i da li neko ima Insane titulu ili nema :) Sve mi se cini da moj post nema blage veze sa temom topica pa cu pokusati da sve napisem u poslednjoj recenici . Moje misljenje ............ Ne vidim neki poseban razlog da ljudi jure balkanski guild , moguce je napraviti dobar srpski guild , ne zanima me koji je najbolji srpski/balkanski guild , i na kraju ja ( iskljucivo moje misljenje ) nikad ne bih usao u takav neki guild osim sa altom zbog sprdnje i maybe r/l ortaka . Laku noc ! ! !

Koliko se slazem sa svima vama toliko postoji i druga strana priche , ............ Moje misljenje ............ Ne vidim neki poseban razlog da ljudi jure balkanski guild , moguce je napraviti dobar srpski guild , ne zanima me koji je najbolji srpski/balkanski guild , i na kraju ja ( iskljucivo moje misljenje ) nikad ne bih usao u takav neki guild osim sa altom zbog sprdnje i maybe r/l ortaka . Laku noc ! ! !

:blink:

:blink:

Sto se cudis ? :) Lepse mi je da odem u raid sa strancima , a kad zavrsim raid mogu se zajebavam sa nasim ljudima , meni je uvek npr. u raidu pored venta upaljen skype gde pricam sa nasim ljudima sa servera ;) A i ekipa u guildu mi je dobra mozda zato i ne kapiram kad neko trazi balkasnki guild jbg .

Poz ljudi proslo je mnogo vremena od kad mi je palo na pamet da dodjem na wow srbija , najvise zbog vremena , a i zaboravio sam da postojite :) izvinjavam se... visio sam na ircu sa silencerom kad je trebao da izadje wotlk ali to je davno bilo

evo ovako stoje stvari :))) Dolazim sa Dunemaul EU servera ili Turkmaul kako ga neki zovu , ovde su postojala dva nazovi balkanska guilda jedan je mnogo stariji Dreamers (oni su imali i stranaca), a drugi koji smo mi pokusali voditi OdeljenjeZaZastituNaroda iliti OZNA i dalje postoji cisto balkanski guild bez stranaca. Ne mozemo se pohvaliti nekim progresom pre svega zato sto nemamo dovoljan broj ljudi nismo hardcore sta vise jedva da smo i casual ali uspevamo nekako da odolimo letnjem periodu koji redovno ubija ne samo nase vec i strane guildove. Trenutno mislim da je nama prioritet da se skupimo za Cataclysm-u jer je u najavi 10 man izjednacen sa 25 po lootu a tu smo relativno jaki 10/12 hc

danas se i onako sve puguje.... prioritet je igra i druzenje naravno traze se osnovne stvari flaskovi ench pravilni gemovi i glyphovi...treba li to da spominjem.

Cuo sam za jos jedan guild na Sylvanasu Kafana na Balkanu koga zanima :)

stojim iza toga da je Suza jedan od najjacih balkanskih videh ih par puta na PTR-u :) vezbaju ljudi :)

ako nekog zanimaju detalji obratite se:

Razoran (shaman)

Vucko (druid sad je u SC2)

Itd (warrior)

Pilc (rogue)

Moumbi (to sam ja :) uskoro ponovo online )

p.s. R I S E nije balkanski guild uopste osim GL i par oficira... i noob huntera Acasha :D

колико сам чуо, тај гилд Суза је хрватски, са понеким тзв. "балканцем" приде

Istina ziva , ako oni sebe zovu balkancima onda je balkanski guild:) u suprotnom briga me , mislim da taj guild drze ljudi iz nekog klana, igraone ili cega vec...

upravo zbog toga hteli smo napraviti nesto, da dokazemo da nas guild moze da opstane, ne po cenu loota progresa vec prijateljstva , igranja igre.....

sustina je u tome sto smo pocelo kao cisto srpski guild ali sticajem okolnosti prihvatili par bosanaca, hrvata. spaja nas jezik..pa eto mozda u Cataclysm i uradimo nesto

Reko da iskoristim temu za pitanje, da ne otvaram novu temu...

Ima li nekog balkanskog bilda na Emerald Dream-u?

OdeljenjeZaZastituNaroda ili ti OZNA

evo ovo je drugo mesto na ovom forumu da postujem isto

:P

vidim da je seselj ovde piso o nama pa evo i da se izreklamiramo, mislim da bi stvarno bilo lepo kad bi mogli da isfuramo jedan balkanski guild, a mi svakako imamo potencijala

nedavno sam saznao za ovaj forum pa me je to inspirisalo da probam poboljsam nas guild ulazeci u potragu za igracima i na ovom mestu

moj email je nbojan.vidikovac@gmail.com i svako ko ovo procita a zainteresovan je za druzenje i raidanje zajedno sa ljudima sa podrucja ex YU nek se ne ustrucava da me kontaktira

situacija je sledeca, posedujemo dobar broj izuzetno skilovanih ljudi ubili smo 10 boseva u icc na heroic normal smo ocistili. 25 man nismo puno radili jer nismo mogli da skupimo 25 koji ce se pojaviti i drugi dan planiran za raidovanje tako da smo u 25 man ubili svega 10 boseva

Sta treba OZNA

- OZNA treba pre svega skilovane igrace, ako niste neko ko na raid dodje spreman (taktike, flaskove, food, encanti, gemovi, prezivljavanje), ako nista takvi onda niste potrebni ovom guildu

- Morate imati makar 18 godina ako zelite u raid sa OZNOM

- Morate da se pojavite na raid kad to treba

- Morate da poznajete kako svoju tako i sve druge klase, sto ce reci morate biti iskusan igrac, novajlije mogu uci kao friendovi samo

- Da koristite ventrilo I DA IMATE MIKROFON =)

ok eto to je sto se od vas trazi, a sta vam ozna moze ponuditi, pazi sad

mozemo vam ponuditi nista osim dobrog druzenja i guilda u kom ce te moci da govorite a vasem maternjem jeziku i da svi mogu da vas razumeju

mnogo ljudi sa kojima se mozete lepo druziti i saradjivati kako za WOW tako i za sve drugo

trenutno nismo hardcore guild al imamo dosta ljudi sa pretencijom ka hardcore pristupu igri

kad se igramo igramo maximalno ozbiljno i nasi raidovi su uspesni i kvalitetni

ZATO AKO STE SKILOVAN IGRAC KOJI TRAZI BALKANSKI GUILD MI SMO PRAVO MESTO ZA VAS PA VAS OVOM PRILIKOM POZIVAM DA DODJETE I PRIDRUZITE NAM SE

ovo je moj mail nbojan.vidikovac@gmail.com

vent info: IP: vent33.light-speed.com

Port: 7717

evo i jedan filmic, za sada jedini koji smo napravili a zasta se mozemo zahvaliti nasem sjajnom shadow priestu Moumbiju

http://www.youtube.c...h?v=oc1M122UtKo napomenuo bih da je ovo bilo na 10% buffa u icc

javite nam se, dodjite i pridruzite nam se, jer verujte mi jedino zajedno mozemo da napravimo nesto stvarno dobro, nasta bi mnogi mogli pozavideti, a mi cemo dati sve od sebe da nikad ne zazalite sto ste se pridruzili OZNI

imamo 15 ljudi koji su stalno tu i cij je skil iznad svih ocekivanja, nedostaje nam jo tih 10 ljudi od kojih opet imamo nekoliko, al nisu u mogucnosti da se sa nama redovno igraju

Sto se cudis ? :) Lepse mi je da odem u raid sa strancima , a kad zavrsim raid mogu se zajebavam sa nasim ljudima , meni je uvek npr. u raidu pored venta upaljen skype gde pricam sa nasim ljudima sa servera ;) A i ekipa u guildu mi je dobra mozda zato i ne kapiram kad neko trazi balkasnki guild jbg .

Jaoj nikad vishe na taj jebeni bronzebeard necu doci toliko je taj server sranje da to nema nigde otkad je wotlk dosho cela horde strana je propala a shto se tice progresa isto sranje ima jedan alliance guild koji ima dobar progress a ostali su svi u casual train. Ja sam bio u gildu gde je core guilda srbi a memberi i neki oficiru su bili stranci i mogu slobodno reci da su nashi puno bolji igraci nego stranci.

Jaoj nikad vishe na taj jebeni bronzebeard necu doci toliko je taj server sranje da to nema nigde otkad je wotlk dosho cela horde strana je propala a shto se tice progresa isto sranje ima jedan alliance guild koji ima dobar progress a ostali su svi u casual train. Ja sam bio u gildu gde je core guilda srbi a memberi i neki oficiru su bili stranci i mogu slobodno reci da su nashi puno bolji igraci nego stranci.

=\ Horde side BB-a je umrla davno... a u alijansi je onako sta znam , ne zalim se , bolje nego da mi ispiraju mozak slepci sa frostmana ( citaj skandinavci ) i da ne mozes da udjes u pug a da nemas neke idiotske gear scorove . Upravu si za 1 guild koji vredi nesto , Pathfinders-i , ostatak guildova je i dalje na 11/12 u hc icc 25 . Kao sto rekoh meni je lepo na BB , dodjem s'posla odradim cooking , BG , fishing i heroic daily , 3-4 puta nedeljno odem u raid , izblejim malo sa nasim ljudima na skype-u odradimo malo pvp koji failujemo al nema veze ... Tbh zavisi sta ocekujes od servera meni je BB dobar ( miran ) server na kom ima dosta nasih ljudi :D Laku noc

Ok, evo ovako, imam jedan IRL koji se pali kako mu je guild najjaci na svetu (domaci) ja hocu da ga spustim na zemlju jer nemoze biti najjaci kad nisu ni profu na 25 skinuli, pa mi kaze dokazi suprotno, sto upravo radim, dajte ime najaced ili nekog jaceg domaceg guilda! Suzu U oku sam vec skontao, ae da se i to racuna (kao!)

Resolution > Frostmane

:D

U kom si to ti guildu bio tamo, ja znam tamo 90% severa.? U stvari, bar sam znao, ne znam koliko se sad sta promjenilo.

Pretpostavljam da je Crazydam mislio na guild SwordOFaThousandTruths sa Sylvanas servera posto je pre par meseci aplicirao kod nas. U svakom slucaju mi smo horde guilda sa 95% Srba, poneki makedonac i bosanac. Sto se 10man progresa tice, imamo i ICC10 i Ulduar10 mountove (Glory of the raider meta achievementi), a na 25 smo 12/12 icc25 normal i 10/12 icc25 heroic. Ja bih rekao da nije lose za Srpsku guildu, narocito sto smo polu casual guilda i raidujemo nekih 8-9 sati nedeljno.

E da, trenutno regrutujemo jos par igraca tako da ko je zainteresovan neka pogleda sword1k.guildlaunch.com

Tesko je reci koji ne najbolji srpski guild

That's it, he said it. Now all bugger off.

Само да се похвалим, наш гилд је убио ЛК-а у хероик верзији 10мен.

Знам да није нешто вама који сте у гилдовима до 00, али ово је, мислим, први српски гилд који је то урадио.

Не знам колико је то битно, али нико од нас није имао ни један итем већи од 264 (изузев прстена, наравно) :)

Cestitam na LK hc 10m killu. Eto napokon imamo odgovor koji je balkan guild najjaci :thumbsup:

Formiranje guilda nije samo otici god Guild Mastera dati ime guilda i naci 10 ljudi koji ce potpisati chepter.za formiranje dobrog guilda moras imati ljude koji znaju sta rade pre svega ljude sa stavom napraviti pravila i pridrzavati se istih.Progress ne dolazi preko noci,mnogo strpljenja truda i zivaca treba da ode da bi uspeo u toj misiji jel je zaista tesko naci nase dobre igrace sto znaci da moras da se oslonis na ono sto imas i ljude koje imas da bi napravio pocetni korak.Formiranje naseg guilda jeste tesko iz jednog prostog razloga sto nas covek ma kolko zeli da igra sa nasim ljudima 3 puta ce razmisliti pre nego sto odluci da izadje iz top 50 guilda na svetu da bi join tvoj guild koji si tek formirao i sa kojim nemas nikakav progress .Recimo mi kad smo poceli core da raidujemo u guildu je bilo 10 paladina 10 DK 1 priest i 1 mage kako smo pravili progress ljudi su polako dolazili.Proslo je vise od godinu dana od kako smo poceli ozbiljno da igramo igru da zadrzavamo ljude koji su spremni da osete bol u zadnjici kada je u pitanju progress i ljude koji prvenstveno igraju za guild ne u svoju dobit mogu da kazem da smo napravili dobar ucinak i verovatno smo jedini nas guild na svetu koji je ocistio Heroic:Fall of the Lich King 10 man 251/264 lvl gear .Volja ,Trud i malo znoja=USPEH :) tolko od mene ;)

Impàct

www.srpski-orlovi.wowstead.com

Najjaci balkan guild je suza u oku i nema ostalih. cak su i dvoje iz suze presli skoro u ensidiu tako da i to moze biti dokaz da su tamo igraci kvalitetni

...рече некада давно Иммортал - и погријеши! :)

И кад виђе :) да они нису а ми јесмо, као прави частан чојек се исправи:

Cestitam na LK hc 10m killu. Eto napokon imamo odgovor koji je balkan guild najjaci :thumbsup:

Зар да дозволимо да тамо неки буду бољи од нас? :)

Ко да јe тамо нека Енсидиа мјерило :D

Шалим се мало, ипак ми не радимо 25мен, а то се још увијек рачуна као много врједније од 10мен.

ова тема све више вуче на чија је кита већа... и то виртуелна =D

"my epeen is so big i can hug it instead of gf every night ;p"

грац неонко, ако је то тако онда ти дечко и не треба =D