Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Frame

Brzina konekcije

Dakle...  

40 members have voted

1. 1. Koju brzinu interneta imate? (download only)

Recommended Posts

Imam 1mb,al mi je zaista cudno sto preko wireless providera (da radi mi na antenu) imam staticnu privatnu IP adresu,i totalno sam zablokiran za svaki tip torrenta.Vrlo cudno.. :/

Mozda bi mogli (neki prvi put, neki opet) da se sada upisemo na ovu temu ili da otvorimo novu, da moze opet da se glasa. Verujem da je mnogima brzina porasla kao pecurke posle kise :D

Kod mene je eSBreBre sa 6mbit / 384kbit.

Doteruje dvd do mog kompa za nesto preko 2h, nije lose :P

p.s. jel treba da obelezim 4 ili 8 mbit? xD

Mozda bi mogli (neki prvi put, neki opet) da se sada upisemo na ovu temu ili da otvorimo novu, da moze opet da se glasa. Verujem da je mnogima brzina porasla kao pecurke posle kise biggrin.png

Kod mene je eSBreBre sa 6mbit / 384kbit.

Doteruje dvd do mog kompa za nesto preko 2h, nije lose tongue.png

p.s. jel treba da obelezim 4 ili 8 mbit? xD

Izvinjavam se, ali citat je samo radi toga da moze da se isprati promena stanja happy.png

Od marta sbb umesto 6144/384 daje 10240/1024 happy.pnghappy.pnghappy.png

p.s. u anketi sam se upisao na 8 :P

Od marta sbb umesto 6144/384 daje 10240/1024 happy.png happy.png happy.png

p.s. u anketi sam se upisao na 8 tongue.png

Da, SBB je sad definitivno bez premca kod nas. 1 megabyte download i 100 kilobyte upload za samo 1400 din.

U teoriji bih mogao dvd-size da skinem za tek preko sat vremena...

A secam se da sam bio zadovoljan i kad sam mogao cd da dovucem za 1h ^_^

Mada, pamtim ja i dial-up net xD

dial up :( jebenih 2mbits... sto ej opet strava u poredejenju sa jebenim dial upom na kome sam odrastao(i izgradio celicne zivce:)

ja sam na dial-up picio wow prve 3 godine (2004-2007)...raidovanje je bilo malo zeznuto,pogotovo u vanili 40man,ali guralo se nekako :D trenutno 6Mb/s adsl preko telekoma,zadovoljan sam,ali ne bi skodilo jos malo uploada.

Pitanje :
Trenutno koristim MTS telekomov internet i mnogo me ♥♥♥♥. Uzeo sam 10mbs a radi http://prntscr.com/3iakh5 . Svaki put kad se čujem sa njima svađamo se po 30minuta. 

Pošto sam iz Gornjeg Milanovca na čiji internet preporučujete da se prebacim? Da li bi Total Mix radio normalno?(pošto imam uključen TotalTV) Hvala

Ja koristim MTS i mene j**e al ne bas kao tebe.. Meni puca ponekad stalno a ponekad nema sve zavisno od meteoroloskih uslova biggrin.png.. Isto se svadjamo konstanto.. Kao neka parica na banderu nije dobra bla bla a bandera daleko od mene bla bla.. A ironija je da smo ja i burazer na istu banderu al zivimo kuca do kucu.. Njegov nikad nije puknuo a da je zlo jos vece on i nije gejmer :/

I mene bas interesuje to za Total Mix posto mi MTS-ov ugovor istice sad na leto pa bi da ih menjam i ja.

Ja koristim telekomov adsl vec nekoliko godina i nikada nisam imao problema sto se same konekcije tice. Net je stabilan, ping minimalan i brzina je ona koju placam. Imao sam dva defekta dosada, jednom je izgorela parica u posti a drugi put je crkao modem ali je sve to reseno u roku jednog dana.

Za stabilnu konekciju je bitno i kako se poveze net u kuci tako da ako tu pravite greske onda vam oni nisu krivi.

ja ništa nisam dirao. Samo je pukao jednom pre oko mesec i po dana i od tad ne radi. Ajde da sam skakao po modemu nego ništa nije dirano. I onda oni meni dođu sa pričom pogledajte da vam neko nije nakačen na vajrles, da mi nije nešto upaljeno na kompu, pa me smaraju pola sata kako to je samo danas, itd. 

Stoka je to najveća veruj mi

Idete lepo u poslovnicu i onda ko ljudi resite problem, malo prelistajte ugovor koji ste potpisali sa njima i kacite se za odredjene stavke iz istog. U ovoj raspad drzavi, posebno kod Telekoma, ne preostaje nista drugo no da budes bezobrazan i nadrkan.

Ni ja nisam nista sam cackao.. Kad mi nije radilo dosla je ekipa za servis da popravi i sve je proverila.. Problem je parica na banderi koja je daleko.. Trebalo bi da postave banderu blize al ih mrzi iako im je bilo rece to da urade..