Frame

eRepublik

10 posts in this topic

erepublik.jpg

Dakle vrlo prosta igrica barem za pocetak. Politicko/vojno/socijalnog karaktera i dosta 'realisticnih' stvari u istoj. Predsednici, partije, ratne organizacije, poslovi, ratovi, alijanse itd... igra zahteva na pocetku prosecno 3 sec vremena tipa za rad i za treniranje, a kasnije i za neko druzenje okolo i sta god se stigne. Pozivom drugara vasih kasnije skupljate gold koji je univerzalna valuta u igri i najvrednija, i koja se ofc moze pretociti u bilo koju valutu bilo koje zemlje u kojoj ste.

Za sve detalje tutorial i sajt na erepublik.com i vidimo se. Nick je ofc isti i tamo. Silencer je Stiven Knight.

http://www.youtube.com/watch?v=Kont1DiUI_I

1 person likes this

Igram ovo, trenutno sam u indoneziji, Kreptoman, lvl 17

Imaju Srbi neki savez sta znam, clan klanrur foruma Lipec je predsednik tog saveza, inace organizator ovogodisnjeg WCGa (ako je neko gledao staru seriju Foliranti, on je glavni glumac).

Eh... ima eRepa i ovde hehehe

Koliko puta smo osvajali pola sveta, pravili Srbija do Tokija, ali i ostajali bez icega od jula 2009. do danas... eh...

Trenutno smo nadrljali, po ko zna koji put vec...

Ako neko hoce da mi pise tamo neka pise na Platin Bg (prvo sam bio napravio nick Platin, naravno... ali sam nesto zabrljao pa sam otvorio novi :D:P )

Ma idi... Ocerupase nas Hrvati, Rumuni i Bugari, juce ne osta od nas ni sljiva da pod nju stanemo. Oslobodili smo Beograd pa sad oslobadjamo Sumadiju.

Da, nekako to u ciklusima ide... Bili smo do Tokija, a bili smo i bez metra teritorije...

p.s. kao i Hrvati tongue.png

p.p.s. al' oni nisu bili do Tokija ^^ xD

Dajem saopstenje za javnost da jos uvek igram eRep happy.png

Bilo je u igri dogadjanja svakojakih, bili smo sklanjani sa mape, mi smo sklanjali razne komsije sa mape... Trenutno smo prilicno dobri - mada to necemo moci zauvek da zadrzimo. Najverovatnije cemo da zadrzimo, sada vec uobicajeni, komplet - odavde do Slovenije, sa izlaskom na more.