Jaggon

Warcraft film

104 posts in this topic

Ljudi da li neko zna nesto o WarCraft filmu? Objavljen je 2007 na BlizzConu, zakazan je za 2009. da izlazi od jos od pre godinu i po nema nikakvih vesti o njemu. Jel zna neko nesto?

imdb.com/title/tt0803096/ lololol 2011

Ne zna se nista. Nije receno kada ce izaci ali je samo receno da se radi na njemu. Racunaj na to da ce izaci 2022 ^^

To i ja mislim lol. Mada kazu da je pocetni budzet 100.000.000 $ i da bi film trebalo da bude SICK!! Mada to za ovu godinu sumnjam da ce da izadje. Ne zna se ni ko je reziser ;/

Pa glavni pisac ti je Metzen (logicno) ali direktor celog filma se jos uvek ne zna (toliko o produkciji)... tako da verujem da kada budu bile neke realne vesti o projektu imacemo ih :)

Metzen je i jedan od producenata i scriptwriter ali to se znalo sve jos pocetkom 2008 sad je 2009 vec uveliko u toku a i dalje nista ;)

Pa to je i logicno jelte, ali to je i jedina informacija koju znamo, ostalo - ne.

o tom filmu se prica mnogo duze od godinu ipo :S

Da, ali je objavljen zvanicno na BlizzConu 07'. Ali istina je da se spekulisalo jos mnogo ranije.

Posalji sms Metzenu - mozda ti odgovori. U svakom drugom slucaju neces nista novo saznati :D

film je najavljen po najnovijim vestima za 2011, bila su sranja oko produkcije jel direktor nije hteo da pravi film za wow fanove zato sto su oni u fazonu svi hakeri.Pa nece ni kupovati film nego ce ga skinuti sa interneta ili tako nesto...uglavnom rekao je da nece praviti film za te ljude

evo text gde sve lepo pise...“You go for it, to please the game fans, but on the other hand if you have the hard core gamers, they live in their own world. And you cannot fulfill their ideas from a video game based movie, it’s impossible. And to be honest, the real gamers are the typical download guys, right? They don’t pay anything for movies, because they illegally download the movies. So why I should please these guys? I need the normal audience.”

ja vec vidim pricu ti kao jedan maldi troll kome su zli gnomi pobili celo pleme krece u osvetu i usput srece karvu i glavatog orka koji su posli putem da otkriju do sad sebi nepoznate tajne magije dosad neisprobane u njihovim rasama, tj da krava bude mag a ork prist...usput dozivljavaju i prezivljavaju razne avanture...

necu da vam ispricam ceo film glupo je..

FOR THE HORDE!! ;)

greska...mislio sam da orc moze da bude priest,al to troll moze..

greska...mislio sam da orc moze da bude priest,al to troll moze..

pa ako Tom Cruise bude glavna uloga svasta je moguce da bude, cak i ork prist :)

pa ako Tom Cruise bude glavna uloga svasta je moguce da bude, cak i ork prist :)

Zasto cak noris nece glumiti u ovom filmu?

Pa zato sto niko nije lud da plati 7 dolara za film koji ce trajati samo 2 min! :lol: Jel ce da spuca Lich Kinga Roundhouse Kick-om

:P  Ali sad stvarno,ovo je samo moje misljenje. Po meni najbolje bi bilo da urade animirani film u fazonu ovih njihovih intra,jel su stvarno najbolji! Cak i oni stari iz warcrafta 3 su VRH,dok sam igrao jedva sam cekao da zavrsim sa frakcijom da bi video film posle nje.Jel ako budu radili bas film,ko zna na sta ce to ispasti! Ja ne bih mogao da podnesem da vidim nekog poznatog glumca tipa Tom Cruza,Stalonea,Win Disela i ostale ekipe...Jedino da to budu neki ne poznati koje nikad u zivotu nisam video. Ali ipak kad sve rezimiram najvise bi mi se svideo animirani film :rolleyes:  

I ja mislim da bi bilo najbolje da urade animirano na foru cinematica iz WC3 kampanja. A ako bude igran film samo da ne budu neki poznati holivudovci.

Male su sanse da WoW film bude redowan...Tj kako ce docarati taurena i gnoma lol :)ali ima problem sta ce se desawati u radnji filma?!?!?nemogu da stawe u filmu ni da horde pobede na kraju ni da ally jer je to wecan duel...

ne mogu*

Prica uopeste nece da se zasniva na klanju i duelisanju ispred orgrimmara... -.-

Prvobitna ideja i jedina ideja koja je otkrivena jeste da ce se prica govoriti iz pozicije alijanse, to jest, u stilu Tirion Fordringa, neutralnog za obe strane i od pocetka Lordaerona do dan danas polako se razvijati tako da ne ocekujem samo jedan film. Ali verujem da ce sve rase biti tu, ili barem vecina, jer oni zele da obuhvate dosta dogadjaja sto se tice WoW-a samog ali i Wc3. Prvi deo filma, verovatno ce biti pocetak retrospektive na koju ce zaboraviti vecina nakon nekoliko minuta, u stilu lord of the ringsa.

tako da ne ocekujem samo jedan film.

Jedna stvar koji sam ja cuo od drugara, koji kaze da je to negde procitao je da oni nece da urade film iz vise dijelova, kao Lord of the rings. Kao da je to upravo jedna od vaznijih stavki zasto se film odlaze, i odlaze i nikako da ga vise izbace. Zbog toga (kako je on procitao), sto imaju previse materijala, ali nece da ga dele u vise delova, nego sve to ubace i zavrse u jednom filmu.

neka linkuje gde je to procitao? :D

Tesko, i ja sam ga pitao bas da mi kaze gdje je to nasao, jer i mene interesuje. Ako se sjecam on mi rece da je citao u novinama negde, bilo je davno kad mi je on rekao to, i ne sjecam se vise..

Mislim ne mora biti 100% istina, ali ne znam bi lagao ^^