Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Ranko

Paladin, osudjen na hilera

Recommended Posts

Verovatno ste svi koji imate TBC primetili da su paladina najmanje pojacali u TBC-u i da smo sada samo healbubble, koji moze da zaboravi na melle i mora da ide na jebeni spell dmg i spell critical strike :( Mada jesmo najbolji pvp/pve hileri ubedljivo i ne mozemo ostati bez mane, ali jbg da sam hteo da budem samo healer bio bi holy priest i nema price...

Sve klase u pocetku da bi najvise doprineli raidu moraju da se specc onako kako za sta su prvobitno namenjeni inace bi ih retko ko i zvao u grupu. Ja bi u svako doba radije da me leci holy pala nego holy priest, ali nebi da me leci pala koji nije holy.

Pala je uvek bio healer i uvek ce se to od njega ocekivati, a i u pvp-u 50% borbe pala leci (sebe). Ali ne znam sto je to toliko lose, u healu mozes da briljiras i poderes priestove i druide, a kada bi radio dps nikad ne bi bio prvi.

Moj drug iz ulice ima do jaja paladina, i kad je krenuo u raidove onda je morao da hiluje i da prebaci talente..... jer nije imao druge tako da niste jedini..... menjace se u wowu jos puno toga..... <_<:mellow:

Neverujem da ce ostati tako...Samo malo sptrepljenja koliko je vremen proslo pre nego sto ej Blizz ubacio dobar PvP set za Paladina (AQ Temple Set). Verujem da ce tako nesto ubaciti i na TBC...ali malo strepljenja...TBC je tek poceo...Ima jos dosta toga sto ce se dodati

Nisam igrao sa palom, ali stvarno mislim da ne moze da bude korisniji u raidu kao retri - dps naravno, nego kao healer .. . isto vazi i za protection ....opet kazem , mislim . . .ali nisam siguran . . ..uverite me u drugacije :rolleyes:

Mislim sto se zalis sve klase koje imaju heal moraju healati u instanci...ja npr. sa druidom sam sve vreme samo heal smorio sam se ko plovak ali kada sam nabacio tier2 opusteno sam radio dps jer sam prvi sakupio tier2 pa ostalima sam pustio da oni se opremluju sa healing gear a ja uzimao samo opremu za dps :DDD

isto tako i priest healer,druid healer,warrior tenk...tako je bilo i pre-bc...sta je sad ovde novo?

paladin je definitivno najbolji pvp healer i odlican u pve...a vi sto igrate retri paladine batalite te omg dps pew pew price i respec holy kada krenu raidovi...i meni je kao warrioru veoma zabavno da uzmem batinu i dizem kitu na velike critove,al ima klasa koje su za taj posao pa sam ja protection..

oldnews.com

isto tako i priest healer,druid healer,warrior tenk...tako je bilo i pre-bc...sta je sad ovde novo?

paladin je definitivno najbolji pvp healer i odlican u pve...a vi sto igrate retri paladine batalite te omg dps pew pew price i respec holy kada krenu raidovi...i meni je kao warrioru veoma zabavno da uzmem batinu i dizem kitu na velike critove,al ima klasa koje su za taj posao pa sam ja protection..

oldnews.com

Shadowpriest ebe u dps a mnogo lepo ga je imati u partiju

opet,postoje klasa koje ce jednako dobro,cak i bolje uraditi taj posao a priest moze spec u holy i da leci zasigurno bolje od rogua,maga,warlocka i huntera.

Ja sam se respecovao u Holy. Nije da nevolim holy al nije to to Al, opet hilam za 3500-5500 a flashujem od 1200-2200

Al jednostavno ja sam retri, retri palu volim. :unsure:

Al sta se mora mora se

meni je main paladin tako da to smara holy ili ne jbg raid/pve igra je zasnovana na timskom radu a ja sam svestan da sam korisniji kao holy mnogo vise nego sto bih sa bilo kakvom opremom bio kao retribution.A sto se tice toga da li mi se svidja - naravno ne svako od nas zeli da bije mobove, a ne da stoji sa strane i odrzava druge u zivotu:D

Postoji vise resenja :) da uvek imas jedno 5k golda i menjas talente kad krenes u grind ili pvp :) , ko kaze da moras da raidujes po instancama mozes samo pvp da igras :) ...

I ona fora pop kao u shadowu ima odlican dmg a pala kao nema u ret sa odlicnom pvp opremom u instanci sam pravio dmg isto kao i magovi eto toliko :) sve je do talenata i opreme kod svih!

Nisam igrao sa palom, ali stvarno mislim da ne moze da bude korisniji u raidu kao retri - dps naravno, nego kao healer .. . isto vazi i za protection ....opet kazem , mislim . . .ali nisam siguran . . ..uverite me u drugacije :rolleyes:

slazem se ;D

hmm zar holy pala healuje najbolje??ja sam mislio da to radi druid?!nvm krenuo sam belf pala i bicu sigurno holy ne zbog guilda vec mi se nekako svidja healing sa pala ofc(call me idiot if u want :D ).Levelujem sa retro i nemam problema sechem na duelima samo tako mage 2hit FFS :P .Nego paladinima sluzi prot za tank ali retko vidjam pala tankere...uglavnom su to healeri toliko od mene