uberbeast

podforum

10 posts in this topic

znachi imam jedan predlog koji cusada izneti pa cemo videti na kakve ce reakcije administratora naici....

pomislio sam da ne bi bilo loshe otvoriti novi podforum "Lore" posto na ovom forumu ( nadam se) ima ljudi koji poznaju warcraft lore. na tom podforumu bi se diskutovalo o lichnostima iz lore-a, od ilidana i arthasa koje svi znaju do nekih malo manje poznatih... ja odlicno poznajem i volim lore, i to je uostalom i bio jedan od razloga sto sam i pochijnao da igram wow. I jedna vazna stvar: na ovom podforumu bi trebalo izrichito zabraniti wowwiki-> copy -> paste

jer u tom sluchaju nema svrhe da ovaj podforum uopste postoji ako ce neko samo da ode na wowwiki i da kopira tekst.

ja sam uvek mrzeo idiote koji nemaju pojma o lore vec samo " ZOMG WHERE R MAI EPICZ??!!" , i nailazio sam na idiote koji pitaju na general " omg what is lvl 21 doing in thrall's elite fortress?" misleci na eitrigga. sad je premesten u zul'drak...

voleo bih da vidim sta i ostali chlanovi foruma misle o ovoj ideji...

lepa ideja, na zalost steva ti nije video ni first ni second pm tako da jbg ovo je bila jedina opcija

ja sam za ^^

gubljenje vremena, wow sve vise postaje e-sport, ni 5% igraca nema pojma sta je uopste Lore, da ne pricam dalje

pa bas zbog toga bi taj forum bio dobra ideja, i mene je uvek nerviralo to sto u igri ni 10% igracha ne zna lore, a igra 11 miliona igracha.....

I sta time postizes? Da ti i frame pricate o lore-u bez upotrebe wowwiki to je koliko ja vidim jos jedan podforum

gde ce biti flejma oul d tajm. Kako hocete.

"oul d tajm" mislim da se ipak cita ol ^^

enivej, koga ne zanima lore neka ne postuje, flejm ces kako vidim ja da pocnes ti sam tamo kada ga vec toliko spominjes?...

gubljenje vremena, wow sve vise postaje e-sport, ni 5% igraca nema pojma sta je uopste Lore, da ne pricam dalje

Da, nazalost je ovo tacno... radim CoT Strat prvi put... i vidim onaj razgovor Arthasa i Uthera, ono gledam sve isto kao u wc3... ja kao omg, imbaa.... ovi ostali u fazonu "sta bre, o cemu pricas" ? Rekoh imba lore, wc3 etc etc... We dont know what you talk about. Blah

Ako mi vjerujete skoro sam se bio nesto smorio, i uzeo da prelazim wc3 pa frozen throne po drugi put... I kada sam prvi put igrao, a pogotovo sad... maltene misiju samo otaljavam da bi gledao intro sledece misije, ili one mocne movie na kraju campanje :D

Tako da znam i ja dosta stvari iz lore-a.

Kada bi bukvalno bio izbor za igru svih vremena, mislim da bi izabrao wc3+frozen throne... zasto bas tu igru ? Realno igra koja me onako najduze drzala pod utiscima... ee sad zasto to? Pa pored ostaloga... najvise zbog jebeno extra lore-a... stvarno su me po tom pitanju zadivili.

I ja sam za isto ofc, kad bi moglo to nekako da se fino napravi, jer sam si postavio malu utopiju u svojoj ideji.... copy-paste sa wowwiki...

Ali opet mozda i postoji nacina... neko bi mogao da postuje SS-ove, linkove za neki cut scene ili sta vec, a ne samo puki copy-paste sa sajtova.

pomislio sam da ne bi bilo loshe otvoriti novi podforum "Lore" posto na ovom forumu

Ne, gde si bio kad je bio taj podforum :) Ugasen je jer ljudi nista nisu pisali. Tako da ne vidim poentu da se napravi poforum, moze da se napravi topic pa da u njemu pricate o tome :)

e, jbg nisam znao da je vec postojao takav podforum..... :(:(

ne vredi nam nista od topica, hvala u svakom sluchaju... ;)