Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Frame

Predstavite se!

Recommended Posts

Dragojlo - Milos Milicevic

Rodjen sam u Valjevu 1990. god i sada zivim u Beogradu i studiram Mraketing Menadzment.

Igrice igram skoro ceo zivot ali ja mislim da sam ih najvise zavoleo igranjem Warcraft 3 i NWN.

Igrao sam D&D i slicne RPG igre oko 7 godina, dok wow igram od TBC-a sto je nekih hmmm... 5 godina ja mislim?

Glavna interesovanja na polju fantastike su mi LORT, SW i WoW. Obozavam da citam stripove pogotovo na temu Star Wars-a. Procitao sam vecinu knjiga koje su izasle o WoW-u...

Sto se tice wow-a smatram da sam najbolji hunter u Srbiji (hehe :D ). Hunter mi je omiljena klasa iz razloga jer smatram da poseduje mogucnosti koje druge klase ne poseduju, sto cini klasu zanimljivu za igranje dugo godina. Obozavam PvP mada nikada nisam imao mnogo progressa u areni jer uglavnom ljudi sa kojima igram se fokusiraju na PvE, mada sto se tice obicnih Battle Ground-ova, nikada nisam bio u bg-u a da nisam bio prvi po dmg i u bistvima i sa najmanje smrti. Bavim se takodje i solovanjem (celu Vanilu osim prvog bossa u BWL-u, Ceo TBC osim Sunwell-a, Naxx10, Malygos, OS 2d, Skoro ceo Ulduar 10, ToC10, Par bossova u ICC10, sve cata normalne heroike), Skupljam achivmente, mountove, petove(sve spirit beastove). Ako je ikome potreban guide za huntera ili pomoc, slobodno mi posalite /w , voljan sam da pomognem makar bili iz Alijanse! :)

Drago

Bok! Ja sam Stefan, zivim i studiram u Beogradu, 93. god

Wow igram od kraja 2006. na ortakovom acc-u kad on nije igrao, kasnije sam uzeo svoj acc i tako tek poceo malo da raidujem u wotlku i to mi je bio najbolji period u wowu, kad sam imao do jaja gildu i blejao sa arapima na skajpu (licni healer iz Saudijske Arabije biggrin.png ) Sad igram na Sylvanasu poceo monka cim sam uzeo MoP i polako ali sigurno koracam ka 90lvl-u. Inace ako ima hordasa sa sylvanasa nek se jave da farmujemo instance i pikamo BG-ove...

Pozdrav svima zovem se Denis i javljam se iz Pule(Istra),86. godiste. Zaljubljenik sam u blizz igre od 2000-te kad sam prvi put zaigrao starcraft brood war.Kasnije tokom istrazivanja ko je taj cudesan proizvodac koji je napravio starcraft sam sazna da isti proizvodac ima vise igara i tako malo po malo sam isprobao sve igre osim WoW-a.Od igara koje igram aktivno su sc2,bf3,cod4,wc3tft,operation flashpoint,Trenutno stedim za neku konfiguraciju koja ce mi vrtiti armu2-3 jer je igra fanstasticna,Na ovaj forum me privukao HOTS beta giveaway key, nadam se da cemo se slagati i uzivati u forumu :).

Nisam nasao nikakvu normalnu sliku jer bi to pokazivalo da sam previse normalan :) ja sam ovaj lijevi pozdrav svima

http://imageshack.us/photo/my-images/703/19158347915758377797968.jpg/

Pozz svima, opet da se predstavim jer je proslo dosta vremena odkad sam bio na ovom sajtu! Janko iz Beograda; trenutno idem u skolu i igram basket u Americi.

WoW igram od prvog dana. Vanila FTW! Stari memberi me se mozda secaju NagaOwnage iliti sadasnje Merciless. Jedan od prvih membera tadsnje wow-serbia komune. :)

Najvise sam igrao na Frostmanu sa shamanom Merciless u guildu <Revelation>!

Igram takodje i na Sylvanasu.

Prestao sam da igram proslo leto ali sam pre neki dan ponovo zaigrao. Za sada nista hard core ali cemo videti. :)

Vecina ljudi sa kojima sam igrao sa nase balkanske teritorije vise ni ne igra :( tako da sam odlucio da se vratim ovde da upoznam nove ljude a mozda i nadjem one stare koji i dalje igraju.

Puno pozdrava!!!

Ma jok, batalio jos pre 2 i kusur godine, imao sam par charova na Fmanu, Elfkinja (zenski druid) mi je bio main tamo, ali sam migrirao tad sa Darksorrow-a. Sad cepam SW:ToR, mada me i dalje vuce da se vratim, nisam pratio scenu od tad, jedino cu sa nekim novim rasama da igram, ove stare sam obrnuo svaku dvajes' puta :)

Sta znam, bilo je to bolje vreme za igranje WoW-a, sad ne znam, nekako sam skeptican po pitanju zabave kao tad :/

Није тад било боље вријеме него си ти био у таквим годинама да ти је било много забавније...=)

krenuo sam pre par dana da levelujem lika na Kazzak hordu :) za sada sam casual... iako sam za 3-4 dana igrao sigurno 20h lol :)

ako ima neka usamljena dusa ili domaci guild neka me slobodno adduje battletag :  dusan#2741

Pozdrav ljudi! Ja dolazim iz Rijeke, Hrvatske. Imanm 28 godina i nedavno sam se reaktivirao kao WoW igrač, tako da se zna da i dalje ima ljudi koji negdje igraju. :) Svoj gameplay uglavnom streamam pa u to vrijeme i igram. Inače, krenuo sam uz prijatelja igrati na Ragnaros serveru, igram trenutno Blood DKa a aktivno nisam igrao od WoTLKa. Trenutno igram alliance, a namjeravam se mozda sa Ragnarosa prebaciti na neki populariziraniji kao sto je Silvermoon.

• Like 1

Pozdrav svima.
Zovem Mihal, prezime Greksa. Aktivno igram WOW jos od TBC-a, imam 26 godina. Moj battle.net tag je Mihalcina#2577 i evo i jedne slike mog broj 1 karaktera :)

WoWScrnShot_061416_130035.jpg

• Like 1

Marko,18 godina,Niksic,Crna Gora

Overwatch,Diablo 3,HotS ponekad i naravno Wow

Tauren,Shaman 110,Enhancement,skoro kickovan iz dva mythic raiding guild sto govori samo za sebe.Od sad samo mythic+ dungovi