Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Frame

Predstavite se!

Recommended Posts

Јо јо јо...

поздрав свима

Хм, шта рећи за почетак а не сморити?:)

Зовем се Александар, долазим из Бања Луке (РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ, не босне!). Играо сам ВоВ од његовог доласка на просторе РС (крајем 2005, почетком 2006) све до изласка WoTLK и тада сам одлучио да се клоним ВоВа, јер ми је доста ствари у животу пореметио и промјенио на горе.. И тако ми је размишљање било све до прије 5 дана, када су ме успјели моји стари другари из БЛ наговорити да опет почнемо играти ВоВа сви заједно када дође експанзија, и након пар дана размишљања прихватио сам:). Само сада ћу играти умјереније (бар се надам).

Ускоро ће нас 10ак мигрирати на неки други рилм и направити наш гилд, сви су искусни играчи, како у ПвЕ тако и у ПвП. Много више и опширније информације ћу просљедити када пређемо с ријечи на дјело.

Уздравље.

Ime : Bozidar

Nadimak : Boza

Igram samo WoW

Zivim u novom sadu 93 sam god . Wow sam igrao na privatnim serverima oko 3 god kad sam prso i poceo da igram na Outland-u i Sylvanasu i tako..... xD

Evo i ja da se predstavim, ja sam Gavrilo Gavrilovic iz Mladenovca, rodj. 09/02/92 - 18god. sledeceg meseca 19 vauu -.-. Kad sam poceo sa igrama? ne znam ,valjda sa mariom :D WoW sam poceo da igram 2004 godine kad sam se vratio sa mora.Ostalo mi je nekih 50tak e, mislio sam da kupim patike ali sam video u igraoni wow i sutra zapalio u bg kupio :D do sad sam igrao mage 70lvl taj acc sam prodao, onda prista 60lvl taj acc sam poklonio drugu pre 2nedelje, sad sam se opet isprzio da igram pa skupljam pare . Zbog toga i pisem ovaj post da se predstavim i opet aktviram u community-u ;) . U slobodnom vreme tj. izmedju ovih pauza sto nisam igrao wow, igram se sa photoshop-om , html ,css i sl. Tako da je to to nisam gledao prosle postove ,da l' ste isli nekom hijerarhijom predstavljanja tako da sam samo nabacao ovde :D Aj uzdravlje co'ce ;D

edit: Mozda lazem za ovo 2004, ali nesto mi se cini da je skoro bio izasao ,posto se secam reakcija u igraoni tih meseci :D

Petar Rica, 95. godiste iz Zrenjanina. Rodjen na Novu Godinu. XD Davno sam poceo da igram WoW mada nisam bio siguran da li vredi igrati na ritejlu. ATM skupljam pare za Cataclysm. :D

Samo mi nije jasno to oko upgrade naloga i sl.

aj kuku pomagaj :PJa bas ne mogu da pisem romane, cisto sumnjam da nekog i zanima, al aj...

Zovem se Stefan, iz Obrenovca sam '90 sam godiste sa diplomom vazduhoplovnog saobracajnog tehnicara i naravno bez posla... Skoro sam se zainteresovao za WoW, inace sam veliki fan FPS igara kao sto su COD, CS, CA itd i naravno mrzim steam

Poprislicno nemam pojma oko WoW-a ali bi da naucim samo se nadam da to nece uticati na ljude u mojoj okolini :D

Nista preterano, ali dovoljno za pocetak, to je to od mene...

poZ

i da, bilo bi dobro da neko ko se razume u sve ovo ode na Aj kuku pomagaj da mi pomogne ;)

Edited by ZleZle

Ono kao, moram da se predstavim, jel? :)

Мај нејм из Душан енд мај мејн из Filozof, ди олмајти паладин. Zadnjica mi je teska 22 godine, sad ce 23-ca, vreme za zenidbu, jelte. Zivim, studiram i radim u Beogradu. Studiram Bezbednost a radim u nadzornom centru ovdasnje firme za obezbedjenje. Po prirodi sam freelance web dizajner (dizajn, kodiranje, programiranje i slicne izmisljotine), WordPress fan, testiram cms-ove, bla-bla-trutj > ENTER.

WoW igram od samog pocetka. Tad igrao paladina, preko tbc i wotlk i sada. Nikad alijansa, uvek horda! Nikad nisam imao alta, sad levelujem maga. Nikad nisam bio tank ili healer, sad sam poceo i da tenkam, gildi ponekad zatreba i svidelo mi se. Mrzim da radim glupe kvestove tipa ubi onoliko onih, donesi onoliko onih i td. Mrzim da grindam za gold, vec preprodajem na AH. Dobro, ponekad izgrindam nesto zanimljivo. Odnos PvE/PvP 90:10.

P.S. U slobodno vreme smaram gamemastere da mi pricaju viceve ili se pravim da sam ja njima gamemaster.

wowscrnshot022711003031.jpg

That's about it.

Pozz svima ja se zovem Miodrag Janić,98 godiste sam,iz Kladova(Tu sam se rodio, tu sam i ost'o 100% :D)...Kad sam imao 6 god sam dobio komp prva igrica mi je bila Freedom Fighters extra igra...Onda su dosle i Contrack Jack,Diablo, pa Neverwinter Nights,Titan Quest, Crysis, BattleField,CS, pa sam poceo Blizzardove: Warcraft III Frozen Throne,pa WOW WOTLK i do sad ga igram i igracu ga dok CATA bude manje od 40% buggovana...Toliko od mene...:)

hteo je da kaze da piratski serveri cekaju 2 godine dok mogu da uopste patchuju na kataklizmu?

Pozdrav :)\m/

Hmm, Aleksandar kraj monitora :), '90 sam godiste iz Zrenjanina, WoW igram nekih 4 godine(od TBC-a), s' tim da sam na orginalu tek nekih mesec dana :)

Trenutno sam na Spinebreaker-u, Ally/Warrior(Heartonfire), koji me pored devojke ceka svakog petka(subote), kad se vratim iz NS-a:D, studiram masinstvo, 2. godina i takoj :)

Zovem se Strahinja,94' sam godiste i iz okoline Novog Sada sam,a WoW igram vec neke 4 godine.Na retailu sam prestao igrati od kako je cata izasla jer sam se tad duboko razocarao u blizzard,pre par nedelja sam se ponovo vratio kada sam video/cuo announce na ovogodisnjem Blizzconu za MoP i nakon sto sam video neke detalje,mogu reci da sam se prijatno iznenadio pa iz tog razloga sada levelujem nekog smrdljivog mage-a na Sylvanas EU;

wowscrnshot082911143523.jpg

Kako god bilo ja sam uglavnom PvP igrac i nisam veliki obozavalac PvE-a.

Deo vremena igrajuci WoW proveo sam i na privatnom serveru Arena-Tournament i imao sam cast da igram arenu protiv likova kao sto su Hydra/Raiku/Marm/Jpeg/Flyn itd,itd i mogu vam reci da se nisam pokajao.I btw main class mi je mage i rogue.

Heya all,

Vidim da je ovo mesto prilicno napusteno, ali ae da se predstavim.

Moje ime je Sasa, iz Beograda sam, Petlovo Brdo, imam 28 godina, visok 2.0m, za broj patika me slobodno cimnite na PM. Radim kao Website dizajner, programer (sve verzije C-a, HTML, Java, PHP, css, lua (samouk, heh, potreba za tim je proistekla iz WoW-a), ...) u USA firmi. Casual sam gamer, i kao takav imam par karaktera, svi su u procesu lvlovanja (heh), moja stara 2 acc-a su nastradala od napada hackera posle igranja u igraoni, tako da sad guram polako, koliko mi slobodno vreme dozvolia, ali i koliko me drzi zelja za igranjem. PvE sam u glavnom, slabo igram PvP, nije moja stvar, nije da smrdim u njemu, nego jednostavno nisam u fazonu. Svaku svoju klasu sam prethodno dobro izucio, proucio i naucio, pa onda krenuo da igram. Trenutno sam na Chambers of Aspect EU sa svojih 5 karaktera, ali premestacu ih kako ljudima odgovara, tj nisam ogranicen samo na taj server. U slobodno vreme se zezam WoWom, treninzima, basketom i gluvarim po gradu. Omiljena klasa: Holy Pala. Trenutno pisem licni UI koji je zasnovan na par UI na koje sam naleteo, ali otom/potom, savrseno sam zadovoljan onim koji koristim.

WoW sam igrao od same Vanille, isao sam u Bugarsku da ga kupim jer se pojavio dan ranije nego kod nas. Batalio sam ga bio na par godina, doziveo sam ultimativni ultimatum:"Biraj, ili igrica ili ja.." Heh, naravno izabrao sam devojku, zavrsio fax i povratio deo zivota.. Od kad je Cata izasla, osetio sam zelju da se vratim.. i vratio sam se... -_-... Naravno, dobro je sto godine cine svoje, pa me WoW ne drzi kao nekada.

bi3CN.jpg

Anyway.. feel free to ask anything that you want to know..

Oh...ya... FOR THE PURITY OF LIGHT AND MIGHT OF THE HORDE! :3

Ja sam Dejan Crnomarkovic .97 sam godiste . Zivim u Banja Luci u Republici Srpskoj .
Idem u ETS Banja Luka smjer racunari . Bavim se web dizajnom i developingom . 
Jedino od igrica sto igram je WoW . Igram je neki 5 god . Ozbiljan sam gamer .
Tako o meni ...