Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Frame

Predstavite se!

Recommended Posts

Neonkitza moze :) TEST SUBJEKT rank ili Friend ako se vec ovde ne znamo da se upoznamo online :) kad nam Luna dodje imaces i drugaricu za pricu :)

/w Moumbi veceras ako vidis ovo, pa da vidimo ko ce "razjebati" guild :) (nema sta da se raz...)

Ciao.

Marija,26god, trenutno zivim u Beogradu, ali postao je dosadan, tako da spremam se da dignem sidro..

WoW igram 8 meseci..igrala ranije Simse, Simcity, warcraft III, utorkom kada rade odrzavanje pokusavam da se zainteresujem za LOTRonline..EVEonline takodje..mada nista od toga ozbiljnije.

kada sam bila mala C64, amiga, nintendo, malo kasnije nintendo64... etc.

e da..main mi je frost mage,gs:5300...ali nikako da krenem da radim raid/ove...takodje hocu i arenu i probala sam skirmish ali nije bilo smisla..prezivim 20tak sekundi u najboljem slucaju..sto me bas nervira jer znam da nisam bas toliko los pvper :) tako da.. i dalje sam noob, ako neko ima neki pametan savet..unapred hvala! biggrin.gif

Herro :wink:

Nada, 27 god, Beograd i igram se na Defias Brotherhood-u ^^

Igrala sam svakojake igrice do pre dve godine kad mi je ortak rekao da moram da skinem trial i samo probam wow - insta navlaka :yes:

Od malog nubleta nastade ovo altoholicno cudoviste.

Okej, nisam mnogo inventivna sa imenima pa.. main mi je resto druid Nadalina, pa onda prot/holy paladin Nadallie, evul spriest Nadalie, moj hunter my love Nadali, resto shaman Nadaly, DK blood tankzor Kiorah i warlock Palchic - lik mog bivseg koji je prilicno dobro geared za bank alta :tongue:. Svi su 80 i dobro obuceni, a polako pridolaze rogue, mage i warr.. tako da cu uskoro morati da se sirim... kad odlucim kom altu cu da napunim torbe heirloomima i sibnem na drugi server:blink:

Uglavnom sam PvE, rejdam sve sto je rejdivo i koliko stignem sa svim altovima posto sam u super gildi, ono semi-hc ali se rejda non stop.

I da, idem PvP sa druidom. Erm.. hate BGs posto je ocigledno jedina taktika: kad vidis drvo - mace in the face! pa malo nije fer kad krene krdo ljudi na mene jadnu, ali opet idem svaki dan.... Arene su mi super btw i najvise peglam 2v2 sa drugarom koji je unholy DK.

eto to je nesto.. uhm.. malkice o meni za pocetak ^^ feel free to poke for more info <3

Pozdrav

Ivan , 18 :D

WoW sam zadnji put igrao 2007 , napravio lika taurena , ogulise me oni flamingosi lvl 4 :D . Nisam imao pojma sta je warcraft. Onda sam nabavio wc3 i ft ,pa se malo vise zainteresovao za wow i prekinuo ga konacno 2008.Evo sad udarila nostalgija pa planiram da pazarim wotlk i krenem iz pocetka :)

Nego jel nekom sinula ideja da naprave guild sa drustvom iz ovog foruma? Razumem da vec svi imate po par altova 80lvl skroz nabudzenih , ali ipak malo zezanja nije na odmet :D

Yo! Ja sam Milos/Milosh it tako te fore 88 sam godiste, studiram IT u Zr-u inace sam iz Kikinde. Wow igram vec....pa veoma dugo,shalim se od 2006ste,znaci Vanila,TBC,WotLK,inace pored faxa i wowa bavim se designom.Sve u svemu zacin C

Dakle za pocetak, pozdrav svima koji igraju wow a ovo mogu da procitaju...

Koliko vidim po postovima, stariji chika...

(pre mnogo vremena)

Poceo sa Zx48, pa C64, pa Atari520St, pa PC... Uglavnom programer po pozivu, elektronicar po obrazaovanju uz akcenat na embedded sistemima poput industrijskih mikrokontrolera i robotike. Na WoW se navukao dok je trazio neke rutine za ragdoll animaciju pod DirectX9. Naleteo na jedan veoma dobar open source client pokusaj (da, dasa je napravio svoj wow client, sa sve 3d grafikom), e, a da bi se poterao taj klijent trebao je server, je l'da... Pa iako sam nasiroko zaobilazio WoW do tada, skinem mangosa, prekompajliram i poteram sve u lokalu, pe se, jel' te... um... zainteresujem i poteram clijenta na jednom private serveru da vidim kako to radi u praksi. Na zalost ubodem server sa 3000+ populacijom... A u toj populaciji nadje se i dosta dobrijeh ljudi i to u vreme kada se mount dobijao na 40 nivou a dotle pjehe po (za to vreme) predivnom 3d okruzenju...

(mnogo vremena)

postanem GM sa svojim sipstvenim banhammerom a potom i developer na pomenutom private serveru, uglavnom za Ascent/MySql platformu i "sve sto vec ide..."

(jos mnogo vremena)

prestanem da igram wow na privatnom serveru sa idejom trajne penzije u wow svetu. Ali, ne lezi vraze, posle oko pola godine za rodjendan od drustva sa kojim sam sve to pikao dobijem... retail...

(i joste mnogo vremena)

Vise 80-tica (privatni rekord 14 sati do 60-tog, 4 dana do 80-tog) , 12 gildi od kojih sam jednu ostavio kao aktivnu vise iz socijalnog eksperimenta a ostale su za podrsku profesijama, sve sa 6 tabova, sve postojece profesije na max za obe fakcije.

(i jos nesto vremena kada sam se zainteresovao za AH kao posebnu dimenziju igre)

Dominiram AH na obe strane u inscriptionu a polako osvajam i JC, napisao sam addon koji mi u tome pomaze jer mi se nije svidelo kako Auctinator radi undercutting, tek dnevno dizem oko 6k golda na obe strane, za materijale trosim oko 1k i sve to za oko 45 min zabavljanja sa AH, do sada sam na serveru prodao okvirno 15k glifova za oko 500.000 golda...

Tesko reci sta bi bio glavni karakter, uglavnom preferiram hordu, tesko mi je reci i omiljenu klasu jer zavisi od raspolozenja i umora. S vremena na vreme neki PvP, ali uglavnom raidovi, questovi, profesije, pasionirano skupljam non-combat pet-ove, retke recepte i cudne predmete, achievementi i razgledanje predivnog 3D sveta... Kao stari 'pen-and-paper' gm volim da imam pricu oko svakog lika, volim storyline, role playing umereno jer je cela igra na pojene pa uglavnom gubi smisao u nekom ozbiljnijem okruzenju, volim da pravim gomilu screenshoot-ova kojih imam vise nego slika sa letovanja. U nacelu igram ili sam ili sa starim drustvom na spanskom serveru na koji smo svi pobegli sa jednog Eu engleskog servera iznervirani generalnom populacijom i to uglavnom iz fazona posto nismo na pocetku znali ni reci spanskog, ali posle nekoliko instanci vec smo poceli da ucimo sto je igri dalo veoma interesantnu dodatnu dimenziju :P

Nisam se mnogo interesovao za srpsku wow scenu, ali vidim da postoji pa reko' da se i ja prijavim.

Ako neko igra na Colinas Pardas, neka se javi :)

/wave

Pozdrav ljudi,

Prvo drago mi je da ovako nesto postoji jel nisam imo pojma niti sam se posebno interesovao za Srpsku wow scenu.

Zovem se Dusan imam 25 godina a wow igram od ne tako davno... igrao sam kroz wotlk uglavnom na privatim severima dok nisam shvatio da to nije wow :) na retail sam dosao pre oko godinu dana i krenuo svog fury warr-a (http://eu.wowarmory....+Mill&cn=Tingol).

Posto sam mehaniku igre odlicno savladao, brzo sam napredovao, obukao se dostojno 25 man heroic-a i sada radimo na LK 25 man hc. Inace kao sto vidite, relm mi je Tarren Mill pa ako ima nekoga odatle dobrodosao je na moju friend listu.

P.S. sad ce i shadowmourne :)

@Nalgrim

Au ebo si mu kevu sa ovim postom.

@Tingol

Pozrdav tingole video sam te par puta u ogri ispred ah. Ja sam immortalz sa tarren milla (najbolji tank na serveru) :biggrin: