Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Frame

Predstavite se!

Recommended Posts

Ja sam nikola, iz sapca sam.

Drug sam despotace i igram sc i cs najvise. :))

Igram starkraft jos od 1999. i hteo bih da predjem na sc2 betu. :)

Ako treba jos nesto slobodno pitajte.

Cao,

Ja sam Aleksandar igram WoW 2 godine

Inace radim u u racunovodstvu u jednoj velikoj firmi ^^

ja sam Filip a ovo Cofy mi ja nadimak

igram wow vec 4 meseca i imam 6 likova i svi su 45 lvl nzm zasto ali nikako da dodjem do 50. ili do 80. sto naravno ocu

a inace sam programer imam sa moja 2 prijatelja nesto kao mini firmu koja se bavi programiranjem i sredjivanjem novih racunara

Inace zaludjen sam kolima a narocito volim Golfa 3 koga i vozim

Inace zaludjen sam kolima a narocito volim Golfa 3 koga i vozim

Eeee.... i ja imam Golfa 3, benzinac, 95 godiste. Cvrst auto, nema sta.

Welcome ^^

Zovem se Danilo Martinovic, zivim u Nisu, imam 17 godina, ucenik sam gimnazije "Svetozar Markovic".

Moja prva igra koju sam igrao jos 2000. godine (tad sam i dobio moj prvi kompijuter) je Counter Strike 1.5, a odmah potom StarCraft (tad sam bio 7 godina tako da niti sam znao engleski, niti sam ista znao o igri tako da sam ubrzo prestao sa igrom), i tek sam se prosle godine vratio StarCraftu, i evo sad samo gledam replayeve huskya i hdstarcrafta, i iscekujem beta key, a kasnije i celu igru. Trenutno igram samo Counter Strike 1.6 i pomalo Source, i iscekujem StarCraft 2.

Tako da ako nekom treba kontakt da igamo cs a kasnije (nadam se u skorije vreme) i StarCrafta 2, evo kontakta:

MSN: danilomnis@hotmail.com

Drago mi je da postoji jedna ovakva zajednica :)

Sad se regovah , pa bi bio red da se predstavim .:biggrin:

Dakle ime mi je Ivan , zivim u Somboru , 17 god , zanimanje ucenik ..

Prva mi je igra bila prince of persia na win 98 . Sa warcraft serialom pocinjem sa Warcraft 3 , ubrzo zatim i Frozen Throne. WoW sam poceo igrati pre 3 god (original) , kupio i Tbc , zatim napravio pauzu .... Evo sad za par dana kupujem gamecard , pa krece sve ispocetka :turned: Imam prastarog lika koji je zaglavio na 44 lvl , pitam se koliki mu je rest , nije diran 2 god :whistling:..Nadam se da svi (ili bar vecina) ovde igraju na istom serveru , ili imaju neki dobar guild i da se vidimo skoro u igri .

Dobrodosao i neka ti je prijatan boravak na forumu :)

Da ne cekamo Frejma, odmah cu ti reci, pre postovanja nekog pitanja, probaj da nadjes isti taj problem u "search" opciji, jer 95% problema vezanih za wow i starcraft su vec postavljani :)

Pozdrav ekipa!

Zovem se Denis, iz okoline NS-a sam.

Inace nisam neki hardcore mmorpg gamer, svo slobodno vreme provodim igrajuci WoW, kojeg sam poceo igrati krajem 2006. godine pocevsi sa paladinom.

Tokom TBC-a sam igrao kao holy u starom Genesis na Darkmoon Faire realmu do kojeg smo stigli do Sunwell-a (E. Twins) mada ga nismo ocistili dok nije stigao pre-WotLK patch... Kao retribution sam poceo odmah po pocetku WotLK i mogu reci da mi ide sjajno s obzirom da u poslednje vreme imam problema s konekcijom, raznorazne krize s guildom, a najvece ambicije u igri su mi da obaram Paladin WoL/WMO rekorde u svim ICC hm encounterima, mada ide malo teze imajuci na umu da o Shadowmourne-u mogu samo da sanjam na neko duze vreme. :laugh:

Naravno, nestrpljivo ocekujem Cataclysm ekspanziju i gajim interese prema SW The Old Republic koji izlazi sledece godine...

Pored toga igram i CS 1.6 na Beotel serveru. :thumbsup:

Imam 17 godina,zivim u Beogradu.igrama se bavim od ranog detinjstva.Veliki sam fan Blizzard-a.Nisam neki ljubitelj strategija pa sam Warcraft presao cisto da vidim pricu kad je izasao.WoW igram od 2007 godine,a igre koje su pored WoW-a pokupile moje simpatije su: 1 Svi serijali CoD

2 WoW

3 PES

4 BBC 2

Pavle, Zemun xD u blizini kreatora_ (ako je u Paviljonima) :P

Volim sve sto vole i mladi xD ah da 3 jula punim 27 god :(

I igram wow 2 meseca posle izaska igre official

Pozz svima ja sam Igor iz Beograda ( zvezdara ) , imam 25 godina , wow igram mozda oko 2 godine +- koji mesec , pauzirao sam sa wow-om od aprila do juce :D Juce sam se vratio na bronzebeard i levelam lagano :D Pljeskavicu jedem sa kecapom , pavlakom i majonezom ;) Aj uzivajte pozz

Поздрав,

Зовем се Борис, рођен сам 1984 у Осијеку, а жвим у Драммен-у (норвешка). Завршио сам бачлер из "амерички и европских студија - балкан". Радим тренутно са хендикепираном дјецом. Почетак играња је од малих ногу уз сестричин нитендо, а озбиљније од 1999 јкад сам добио први Плај стејшн. Играм све игре сериала Бетлефиелд, Тибију (тибиа.ком) и понеку игру попут дед спејс итд.. WOW играм само 2 седмице и то због наговора брата који је игра већ годинама :)

Хвала :)

Pozz svima!

Zovem se Milan Maric rodjen u Vukovaru imam 20 godina uskoro 21 :P prije rata sam ziveo u Vukovara ali trenutno zivim u norveskoj vec 13 godina .

Kao klinac sam poceo da igram igrice kakve sam se mogo docepati ali jedna je uvek bila car naspram drugi to jest Star craft!

Star craft sam igro sigurno 4-5 godina dok nisam kupio warcraft 3 gde sam igro turnire i bio u jednom klanu koji je bio izmedju 100 najbolji u europi kada sam poceo u gimnaziju taman je dosho World of warcraft. Prvo mi se igrica nije nikako

svidjala dok me nisu drugari naterali da igram :) Tako da i dan danas josh uvek igram wow. Ove godine nisam bash neshto bio aktivan zbog shkole jer studiram 3d animaciju i designe za igrice. Ovo mi je druga godina vec sam dobio 2 request od par kompanija koje se interesuju za mene medju njima je i THC neznam dali znate tu kompaniju ali oni su napravili igricu koja je jako poznata zove se Darksiders dobila je 10/10 ocenu.

Trenutno igram Shamana koji se zove cyclonian na xavius serveru cekam da dobijem beta inv ! Jedva cekam kao i svi ostali lol :)

Ajde i ja da se registujem...

Zovem se Boza, na kraju godine punim 28 i vec skoro 5 godina igram WoW. Inace iz BG-a (Rakovica). Mage for life i te stvari.

Poceo jos u martu 2006 sa par ortaka (niko iz Srbije doduse) i jos uvek nisam stao. Raidovao kroz celu vanilu, raidovao u TBC-u, odustao od raidovanja u WoTlK-u i posvetio se samo PvP-u (ali, ne Areni).

To je to ukratko. Cekam novu ekspanziju kao i svi drugi.

Poz!

Inace igram na Alonsusu (PvE server...sranje). Lepo sam poceo na Emerisu koji je PvP (mada i on je sada propao) ali, ne znam zasto mi je trebalo da pocnem ispocetka na PvE serveru (koji je tada bio prilicno svez).

For The Horde btw

Battlemaster Moritus - EU Alonsus

Ovako...

Zovem se Luka Vidosavljevic, taze punoletan i povratnik na Azerothovom frontu. :D Sa Warcraftom sam imao prvi susret negde u osnovnoj skoli, i to sa Warcraftom III.Nakon toga krece moje ludilo za ovom igricom.I dok su drugi ucili engleski iz skolskih knjiga, ja sam prevodio istoriju Warcrafta.cool.gif Pored WoW-a, zanimacije su mi citanje, grafiti, hip-hop/rep muzika, pisanje, igranje PC igara i volim TCG.Dolazim iz Leskovca i ucenik sam, od septembra, cetvrtog razreda Gimnazije.

To bi bilo to o meni ukratko, a ako nekog zanima vise, otvoren sam za PP.laugh.gif

zdravo svima

zovem se Bojan imam 30 godina i ovisnik sam od WOW-a =)

igram na dunemaulu horde main mi je warrior tenk sam ovo je moj karakter http://eu.wowarmory....Dunemaul&cn=Itd

igram se u Balkanskom guildu OdeljenjeZaZastituNaroda ili ti OZNA

nedavno sam saznao za ovaj forum pa me je to inspirisalo da poboljsam nas guild ulazeci u potragu za igracima i na ovom mestu

moj email je nbojan.vidikovac@gmail.com i svako ko ovo procita a zainteresovan je za druzenje i raidanje zajedno sa ljudima sa podrucja ex YU nek se ne ustrucava da me kontaktira

situacija je sledeca, posedujemo dobar broj izuzetno skilovanih ljudi ubili smo 10 boseva u icc na heroic normal smo ocistili. 25 man nismo puno radili jer nismo mogli da skupimo 25 koji ce se pojaviti i drugi dan planiran za raidovanje tako da smo u 25 man ubili svega 10 boseva

Sta treba OZNA

- OZNA treba pre svega skilovane igrace, ako niste neko ko na raid dodje spreman (taktike, flaskove, food, encanti, gemovi, prezivljavanje), ako nista takvi onda niste potrebni ovom guildu

- Morate imati makar 18 godina ako zelite u raid sa OZNOM

- Morate da se pojavite na raid kad to treba

- Morate da poznajete kako svoju tako i sve druge klase, sto ce reci morate biti iskusan igrac, novajlije mogu uci kao friendovi samo

- Da koristite ventrilo I DA IMATE MIKROFON =)

ok eto to je sto se od vas trazi, a sta vam ozna moze ponuditi, pazi sad

- dobru vutru dobre ribe dobru klopu kolor televizor i kucu sa bazenom, al za malo :P

mozemo vam ponuditi nista osim dobrog druzenja i guilda u kom ce te moci da govorite a vasem maternjem jeziku i da svi mogu da vas razumeju

mnogo ljudi sa kojima se mozete lepo druziti i saradjivati kako za WOW tako i za sve drugo

trenutno nismo hardcore guild al imamo dosta ljudi sa pretencijom ka hardcore pristupu igri

kad se igramo igramo maximalno ozbiljno i nasi raidovi su uspesni i kvalitetni

ZATO AKO STE SKILOVAN IGRAC KOJI TRAZI BALKANSKI GUILD MI SMO PRAVO MESTO ZA VAS PA VAS OVOM PRILIKOM POZIVAM DA DODJETE I PRIDRUZITE NAM SE NA BILO KOJI NACIN ZA ONE SUJETNE NEK BAR KREIRAJU ALTA DA VIDE KAKO OZNA DERE JARCA :P

ovo je nas forum http://ozna.informe.com/forum/

ovo je moj mail nbojan.vidikovac@gmail.com

vent info: IP: vent33.light-speed.com

Port: 7717

evo i jedan filmic, za sada jedini koji smo napravili a zasta se mozemo zahvaliti nasem sjajnom shadow priestu Moumbiju http://www.youtube.com/watch?v=oc1M122UtKo napomenuo bih da je ovo bilo na 10% buffa u icc

javite nam se, dodjite i pridruzite nam se, jer verujte mi jedino zajedno mozemo da napravimo nesto stvarno dobro, nasta bi mnogi mogli pozavideti, a mi cemo dati sve od sebe da nikad ne zazalite sto ste se pridruzili OZNI

imamo 15 ljudi koji su stalno tu i cij je skil iznad svih ocekivanja, nedostaje nam jo tih 10 ljudi od kojih opet imamo nekoliko, al nisu u mogucnosti da se sa nama redovno igraju

moj novi main je na dunemaulu horda...moze neko social mesto? XD to je sve sto mi treba...samo da imam sa kime da pricam dok lvlujem :(