Frame

Predstavite se!

194 posts in this topic

Уф, нисaм вaљдa ja нajстaриjи oвдje?!

Цвиjaн из Биjeљинe, сeлo Пaткoвaчa. (к'o дa му je Дизни дao имe, eх?) :D

Рoђeн 15.5.1978. у Зeници. Кao и Joксимoвићa, ишћeрaли мe 1992. :)

Oтaц двoje дjeцe.

Пoкушaвaм бити дoмaћин. Свињe у свињцу, пилићи у кoкoшињцу (сaдa су у зaмрзивaчу, нaрaвнo), пeчeм рaкиjу, слaвим слaву, идeм кoд других, чeстo сe нaпиjeм, пjeвaм, пoнeкaд (кaд сaм бaш п'jaн и кaд мe пoгoди нeкa пjeсмa) пустим и сузицу, мнoгo сe смиjeм, имaм сeдaм кумoвa и мнoгo приjaтeљa... :D

Oд кaфaнa сaм нajчeшћe у ''Крчми Бурeнцe'', кoд мojих приjaтeљa Зoкe и Муњe.

Игрe сaм вoлиo oдувиjeк, приje WOW-a мнoгo сaм игрao Цивилизaциjу (2,3,4).

Eтo тaкo... :)

P.S. Moj tauren-warrior on ''Korida realm'' - ''duel icon'' lolololol :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=MJKKOzBxgEQ

0gi94 - Ognjen Radulovic

Rodjen sam 94' 15. februara,u Subotici (sam sever) sada tu i zivim,idem u skolu!Od Blizzardovih igrica igram war3 (dotu) nekih 4-5 godina vec...WoW sam poceo igrati 2005god 15 februara kada sam ga dobio za rodjendan od tate :) ala je zajeb'o :) Prvi char mi je bio undead rogue:) Koji jadnik nikad nije video lvl 80...2008 sam prekinuo da igram WoW jer sam hakovan vise puta...Posle 7-8 meseci kupujem novi acc. krecem redom da pravim reda :D malo igram ... i opet stajem 2009 u februaru zbog prijemnog ispita :( Veceras nastavljam :D Instalacija u toku :P

Toliko od mene!

Pozdrav, od Ogija :)

Nebojsa Bugarin-Bugi

21.11.1986

Student na FON-U informaticki smer,bavim se svim i svacim najvise programiranjem i racunarskim mrezama. Zivim u Vojki nedaleko od BG i jedini porok koji imam u zivotu su mi igrice. Aktivni gamer sam od 98' a potpuni zaludjenik od 21.marta 2000g kada sam dobio svoj prvi racunar :) tko da nema sta nisam igrao od tada do sada. Za sada jedino igram wow i necu prestati dok ne nabijem sve klase i rase na najvisi lvl jel mi je to cilj. Kad to uradim verovatno cu bataliti sve igre i ziveti srecno do 2012 dok ne bude smak sveta! :P 

P.S Ako ikada budete u Vojki obavezno dodjite kod mene na sremske kobasice i domacu rakiju! aj u zdravlje...

Stevan Abramovic

Igram igrice u principu ceo zivot i trenutno sam opsednut betom starcrafta 2. Kad smo vec kod bete, besramno priznajem da je razlog sto se registrujem prouzrokovam mojom sumnjom da ce uskoro ovde biti organizovan neki contest za dodelu beta keyeva :P.

To bi bilo to, aj poz :D.

<--- Aleksandar Despotovic, 22.03.1993. Poreklom iz Sapca. Djak Sabacke gimnazije ( no nerd ;< ). Igrao WoW davno, kao i WC3, CS 1.6 itd itd.. a SC poceo tek pre godinu dana, nisam ranije zbog nedostatka interneta. Drug ( koji je jedno vreme ako ne i bio najbolji srpski zerg ) me je potpuno navukao sc i evo, pre par meseci sam poceo da igram i na euro. Hocu da igram SC2 jer bi mi to znacilo kao nov pocetak novog pocetka :D Od muzike najvise metal otkidacina, a u poslednje vreme malo promenio na house.

Ja recimo Starcraft sam mozda nekoliko partija igrao online, sve ostalo sam samo u LANu igrao, jer sam imao ekipicu s kojom sam igrao redovno u igraonici pre 5-6 godina (kad me je vec smorilo iznova igranje misija :D).

Pozzz svima zovem se Diana igram WoW vec 2 godine i idalje noob ...sta ces..

iz Beograda sam iiiiiiiiiiiiii neznam sta vise pametno da kazem ....

:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

Uuu, riba na forumu.Pa sad si gotova kada krene bombardovanje internet kazanova.

Enivej, dobrodosla.

Hi Diana, welcome to the forums ^^

Neonka dobila konkurenciju :D Eto nam prilike, kad vec nema Makarie, sa ove dve da organizujemo neki foxy-boxing :)

Salutatio.

evo run jah je vec poceo XD

Jeez, sada cete da mi uzmete za zlo sto sam hteo da budem obziran. :P

HAHAHAHAHA blesavi ste kakva konkurencija ja volim kad ima sto vise devojaka :) u guildi ima pored mene jos 3 i bas se lepo slazemo :) jedino mi ide na zivce jedna svedjanka sto na guild forum ubacuje svoje polu gole slike i na taj nacin dolazi do raidova :P ali neka ;) svako ima svoje nacine ...

BTW hvala na dobrodoslici :):wub::wub::wub::wub:

Prosledi njene slike da ih vrhovni savet foruma dobro prouci i prodiskutuje

Prosledi njene slike da ih vrhovni savet foruma dobro prouci i prodiskutuje

Mda, daj uploaduj i svima po jedno paklo maramica, da se ljudi ne muce ^^

Mda, daj uploaduj i svima po jedno paklo maramica, da se ljudi ne muce ^^

Narode ne reaguje nista probala sam sve linkove moguce da postavim sajt mi ne dozvoljava obratite se mistr Stevanu