Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Frame

Predstavite se!

Recommended Posts

wowpic.jpg

S obzirom da idemo globalno što se tiče blizzarda, bilo bi lepo da napišete reč-dve o sebi, svom iskustvu u blizzardovim igrama, i uopšte šta želite da drugi znaju o vama. Molim samo jedno: 1 post per user, jer će se u suprotnom svi dodatni postovi koji veze nemaju sa topicom brisati. Pa da vas čujemo! Ja naravno prvi moram da ispunim obavezu i da naravno objasnim ljudima ko je ovaj što će biti sa vama non-stop kroz blizzard svet.

Frame - Vladislav Perge

Rođen u Smederevu, počeo aktivno da se bavi igrama od 1994. godine do dana današnjeg. Iskustvo u gaming svetu se najviše proširilo sa naravno blizzardovim igrama počev od StarCrafta a onda malo back to back u WC1 i 2. Ubrzo se želja za istraživanjem igara proširila, i najbolji drug donosi takođe neke druge igre kao što su Commandos, Fifa, Half-Life i tako dalje, sve igre koje sam zavoleo vrlo brzo. Istorija se nastavila kroz Quake 3, Counter Strike, Diablo 2, Warcraft 3, da ne pominjem sve expansione i multiplayer doživljaje u pomenutim igrama.

Igre koje su za sada no.1 u mojoj glavi:

1. Starcraft

2. Half-Life 1

3. Diablo 2

4. Half-Life 2

5. Warcraft 3

Kroz istoriju naravno i moj stari drug Silencer (Stevan), još od vremena age of empires 1, pa preko quake 2 do wotlk-a, je takođe bio jako okrenut svim igrama koje su vredele pažnje i vremena, i tako jednog dana smo došli na ideju svi zajedno da kreiramo community koji će privući ljude koji vole blizzardove igre, jer smatramo da su te igre definicija kvaliteta, i vrhunac onoga što može da se očekuje od istih. Danas, radim kao deo ekipe radio emisije na TOPFM radiju - PC Petak (Pcpetak.com) - gde sam zadužen za gaming vesti i dešavanja šrom sveta i u Srbiji, Jedan od admina i lead designera Gaia 09 projekta za soon-to-come Windows 7 user interface i development, volonter i IT tehničar na Universiade 2009 u Beogradu, Battle.net forum representative za Srbiju, prevodilac tekstova za potrebe FAQ-a i fansitea kao što su Starcraft.rs i faq.blizzard.rs, Community manager za StarCraft u Srbiji, i održavanje starcraft.rs sajta kao primarni fokus u okviru kompletnog blizzard community-ja, studiram Internet Tehnologije, aktivno se bavim web designom i grafičkim dizajnom u slobodno vreme a i izvan slobodnog vremena, kao i administracijom foruma, sistema, mreža, blogova, social networka, i uvek up-to-date sa novim tehnologijama i it informacijama kako u Srbiji tako i svuda izvan nje, i vrlo aktivno svim igrama a naravno sa posebnim fokusom na StarCraft, Warcraft, i Diablo. Većina grafike koju vidite na sajtovima i forumima je moje maslo, jer nakon 6 godina Ps/Ai/iD iskustva i nekih ostalih paketa koje Adobe donosi (u to vreme Macromedia) je učinilo svoje. Ako imate bilo kakve zamerke što se tiče bilo čega na forumu tu smo za vas, jer konstruktivna kritika je nešto što svaki uspeh održava.

Projekat WoW-Serbia je nastao kao početak igranja World of Warcrafta u mom gradu (Smederevo) i širenja kompletne igre među drugovima od same bete. Dolazili su silni drugovi da vide kako sve to izgleda, i bili naravno oduševljeni. A i kako ne bi, ovo je ako ne prvi onda jedan od prvih mmoa koji se zapravo igra baš masovno i u Srbiji. Zatim je Silencer došao na ideju da digne fansite i tako polako vremenom došao u kontakt sa blizzardom i ja kao StarCraft fanatik se aktivirao 100% na Starcraft.rs. WoW igranje je 3x nedeljo po 4h, i to je to. Nikakav hc wow igrač, ali kada igram trudim se da budem konstruktivan i korektan prema svima.

logo.pngblizzrslogo.pngscrsnew.png

(svi logoi si moj ručni rad i autentični)

U svakom slučaju, od WoW-Serbia preko Starcraft.rs do Blizzard.rs. Dobrodošli.

Nadam se da ćemo ostvariti uspešnu komunikaciju ovde i da ćete umeti da poštujete svačije mišljenje

Vladislav "Frame" Perge

Blizzard.rs Community Manager

• Like 1

kreator - Marko Todorovic

Zivim u Beogradu, opstini Novi Beograd, imam 17 godina, malo ozbiljniji gamer, prvu igru koju sam igrao jeste stari Warcraft "Orcs and Humans", posle toga "Tides of Darkness" i "Beyond the Dark Portal". Oduvek sam voleo strategije, sem poteznih. Veliki sam "zaludjenik" :D za Starcraftom, igru sam prvi put poceo da igram pre 5 ili 6 godina, i tada se rodila ljubav prema samoj. Pauzirao sam neko vreme dok sam igrao Dotu jedno vreme intenzivno, a zatim i sam WoW 2 godine, ali sam se ponovo vratio SCu. Takodje sam veliki fan Star Wars igara, i ne mogu da docekam novi MMO The Old Republic koji se najavljuje za sledecu godinu. Sve u svemu, Starcraft i Warcraft su mi i dalje ostale omiljene igre.(evo bas pre nedelju dana sam odigrao prilicno zanimljiv 4 na 4 Starcraft pa bih voleo kada bi se to cesce dozvoljavalo :D ). Elem, igre mi oduzimaju dosta vremena, samim tim sa dosta i u skoli popustio.

Clan sam nekoliko foruma: ovog, klanrur, svet kompjutera, teslabg, kgb-hq i jos nekoliko malih. Takodje sam moderatora za podforum "Games" u jednom od tih manjih foruma koji sam ranije, dok je bio najaktivniji, redovno osvezavao forum novim vestima iz sveta igara.

Ucenik sam 3. godine ETS "Nikola Tesla" u Beogradu, smer Racunari, malo sam slabiji ucenik, jer me iskreno mrzi da ucim. Slobodno vreme provodim ili sa drustvom ili na kompu :D

My Life For Aiur!

• Like 1

o pa ti si mi komsija po skoli XD

Neonkitza - Night Elf Druid ^^ - Nina

rodjena 1991 28 februara (ocekujem poklone XD) pocela sam da igram 93 valjda :S wolf 3d,pacman,princ,aladin,lion king,jazz jack rabit i bilo je jos dosta igrica :) mnoooogoo volim da stavljam smajlije i stavljam ih u skoro svakom redu...takodje volim da stavljam 3 tackice...pre par godina sam bila ozbiljan mirc-er (PIK) i dosta sam isla u Forum (kao igraonica)...

igrala sam diablo 2 nije mi se nesto dopao,starcraft nisam ni igrala...sa blizzardom sam se upoznala sa warcraft 3,pa dota,pa tdovi,i na kraju je dosao WoW pre 2 godine i mnogo ga volim <3 ^^

nisam bas nesto dobra u pisanju ovakvih stvari ;P eto...to bi bilo to...hf ^^

• Like 1

<--- Nikola Ignjatovic.

Zivim u Bg-u,92-o sam godiste fan igara sam celog zivota.

Igrao Diablo 1 i 2 i jedva cekam 3,Warcraft 3 i FT,WoW poceo pre dve godine.Idem u Tehnoart umetnicki sam smer-Firmopisac tako da i u skoli blejim na kompu^^

Takodje sam i veliki Star Wars fan tako da cekam TOR kao i kreator :D

djolex - Djordje Ljubicic

Iz Novog Sada 92'god... Idem u Elektro skolu(smer racunari) igram kompjuter od rodjenja(cale mi je programer pa sam jos kao beba sedeo i lupao po tastaturi)...

Stalno visim na netu, igram igrice ( aktivno DoTu i WoW ) ponekad pes i nfs... Filmofil sam... Omiljeni filmovi su Matrix i Eurotrip....

Живим у Торонту и бавим се програмирањем.

Старкрафт сам играо од 1998 до 2001 године док сам био на факултету у Ватерлу-у, па сам га, после дуже паузе, опет почео играти прошле године.

Сада се Старкрафтом бавим озбиљније него икад до сада. Ако неко жели да се прикључи мом клану, пронађите ме на www.iccup.com и пошаљите ми поруку.

Odlican je sajt, ima zanimljivih stvari (pricam za iccup naravno, mada sve pohvale i za frejmov sajt), upravo sam se registrovao pod nickom kreator_.

Nadjoh sad topic, i citam, gledam kako ga nisam vidio do sad, kad ono bio u SC sub-forumu aa? ;P Nvm...

joximovic - Nenad Joksimovic (logicno zar ne? ;P)

Rodjen u Tuzli, 10.3.1988, sada vec presao u trecu deceniju zivota, jelte ;p. Rat koji je poceo 1991 me je i preselio u Bijeljinu, gdje i sada zivim (formalno tho, jer sad ce vec 2 godine kako zivim i studiram u BG-u). Dakle, atm sam u Bg-u, pored studiranja i ucenja, u sobi imam komp sa koga nikako ne mogu da se skinem ;D Studiram prehrambenu tehnologiju, u vec pomenutom BG-u.

Sa gamingom sam poceo jos u prvom srednjem otprilike, kada je bio popularan CS koji me je drzao 1-2 godine. Drugi srednje, dobijam svoj komp, pocinjem sa igrama tipa Far Cry, Mafia (i danas te 2 su mi neprevazidjene igre, rado ih se secam kad sam ih igrao)... negdje oko pocetka treceg srednjeg, moj kum mi dolazi jedan dan i govori: "jbt, kakvu sam igru nasao, World of Warcraft, najjaca igra svih vremena"... da probamo... hajde... proba je bila na nekom private serveru ofc koji je on negde iskopao. Jos na private-u mi se svidjela. Posle par mjeseci, saznajem da mi jedan drugar koga poznajem samo preko MSN-a u stvari igra tada vec taj poznati WoW, ali on igra retail verziju.. Objasnjava mi koje su u stvari prednosti retail-a, i savjetuje mi: "ili igraj retail, dodji na moj server, pozajmicu ti golde za pocetak, etc.... ili batali igru, wow bez retail-a nije wow". Naravno, tesko zabu u vodu natjerati, poslusao sam ga, i poceo sa retail verzijom (taj dan i danas proklinjem ;p). Eto, tako je i zvanicno pocela moja karijera blizzardovih igrica.

Iako sam vec uveliko poceo sa WoW-om, prosto receno mrzio sam wc3 i tft... gledajuci vecinu likova koji ih igraju po igraonicama, pitao sam se, kako mogu da igraju te gluposti, jednostavno mi se nije svidjalo. Sve je bilo tako do onog dana kada sam se preselio u studentski dom, u kome nisam imao internet, a imao svoj kompjuter u sobi.. Sta raditi bez interneta, nema wow-a = nema zabave. Onako iz dosade, pocinjem wc3 kampanju da prelazim... pocinje da mi se svidja... nastavljam sa tft, on mi se jos vise svidja... pocinjem na preporuku druga DoTa-u, tu je tek vrhunac bio... Sledecih par mjeseci sam bio totalni zaludjenik Dote (mada i danas volim da odigram dobru partiju).

Tako, all in all... da rezimiram, ubrzo posle pocetka mog gaminga (Far Cry, Mafia, Max Pain1), na scenu je stupio blizzard, od kog se ni danas dan nisam odvojio, dakle svi ostali naslovi su 'pali u vodu'.... Jedino sto ovih zadnjih 2-3 godine igram je ili WoW, ili neka partija Dote, to je sve ;D

Eh da... pored toga sto volim da se igram na kompu, volim da se alkoholisem, i to je ono sto uz gaming praktikujem bas cesto (bilo to dobro ili ne, meh) ;D

• Like 2

zdravo, zovem se Lav 94. sam , igram WoW i veliki sam njegov fan takodje volim jos mnoge igre kao sto su GTA,pes,fifa,nba i jos mnogo toga.Zivim u Paviljonima,idem u skolu i tako jos ponesto...

ajd i ja da napisem koju rec, da bar znate ko troluje po forumu :)

Dimitrije rodjen u Raski davno... :S Zbog francusko-srpskog porekla cas sam tamo cas ovamo, tako da sam sad trenutno tamo :) tj zivim u francuskoj vec zadnjih nekoliko godina... tehnicar informatike (kako se to ovde zove) mada trenutno radim na odrzavanju, testiranju i develop GPS/GSM uredjaja i sistema za pracenje.

Gamer od rane mladosti, da ne nabrajam sad bombjacka, moon patrol i ostalih arkada sa automata i c64, uglavnom online sa Counter strike od neke 2000 pa war 3 i na kraju zavrsio medju trolovima :)

Sta jos da vam kazem.. dobar trance, house, alkohol, cure.... sve sto mi topi mozak !Sliku necu da postujem.. mnogo sam lep ;)

Pozz ljudi, Evo ja sam novi član pa reko da se predstavim :P

Mislav iz Zadra, došao sam ovdje jer sam vidio link na wow site-u , a izgleda sasvim super stranica i ekipa.

Nisam uspio naci nikakav hrvatski ozbiljan wow site (mada moram priznat da mi hrvati imam cudan mentalitet na netu di nam IQ pada za prosjecnih 80 bodova :P )

Inace zaljubljenik u sve vrste igara a ponajvise u warcraft franšizu (otrovali me rodjaci dok sam bio mali dali mi Orcs & Humans u ruke :P )

doduše WoW igram samo ljeti, zbog obaveza skole ( a sad uskoro i faksa) ali tokom ostatka godine volim plakat kako jedva cekam ljeto

toliko od mene za sad, vidimo se na forumu :)

p0zz svima!

Ja sam Urosh Gochmanac, zivim u Beogradu!

Rodjen 25.02.1994

Josh kad sam bio klinac sam voleo igrice... igrao sam PUNO igara ali sve su me smorile posle odredjenog vremena :P

Uvek sam voleo Warcraft

... ali pored WoW-a igram i CS 1.6 :)

Sa WoW-om sam pocheo sa, odprilike, svojih 12-13 godina na privatnom serveru WoW Scape( Scape Gaming )...

Moj prvi char. je bio Bloodelf Paladin, bio sam zaludjen za WoW-om, u slobodno vreme sam stalno igrao!

Nakon 1 godine igranja odluchio sam da kupim originalni WoW.

Pocheo sam na Trollbane EU gde i sad igram...

toliko o tome :)

eh da, SVE POHVALE ZA FORUM!!

LoL toliko puno sam na forumu a nisam ni obracao paznju na ovaj post :D

Nikola A.K.A Nixxus (tako me chak i roditelji zovu lol :D) doshao sam na ovaj forum u februaru 2007 godine.Inache aktivan sam ovde i mnogi memberi me znaju online :D (nazalost ne znam nikoga sa foruma IRL).Zivim u Sapcu i sto se tice WoW-a poceo sam da ga igram 2005 godine u februaru i nisam imao pauze uopste :D (t.j. imao sam ali po par dana :D to ne racunam).Jeste da sam par puta sjebao skolu zbog WoWa ali jbg :D.Hardcore Gamer sam i igram sve sto vecina omladine danas igra (CS 1.6 , Dotu , WoW i pokusavam da naucim starcraft :D :D :D) najvise me mozete naci na gareni pod imenom nixxus i na msnu :D Interesuje me mnogo toga na primer Gaming-Programming-Web Design.Inache volim da crtam puno i da editujem mnogo toga u photoshopu.Kao klinac od 10 godina pravio sam forume sa free hostingsima dok sam bio napaljen na anime i ta sranja mada to je proslo fala bogu.( lazem gledam Bleach i dalje :D ) Veliki sam fan Darth Vadera,i star warsa uopste.Volim da posecujem forume isto tako kao sto volim i da posecujem igraonice :D ponekad i preteram.Slusam sve vrste muzike :D :D :D (sto je mozda malo cudno =)).Znam puno toga o Warcraft Lore-u.Mnogo ljudi do sada mi je reklo da sam WoW geek i da jednostavno nisam normalan da preterujem oko WoWa mada necu da se hvalim. :D

P.S nemojte da pomislite da sam teski no lifer ili tako nesto.Naravno da nisam ja sam normalan teen gamer koji izlazi svaki vikend i uziva u zivotu :D (i naravno I LOVE GIRLS)

-ako sam nesto zaboravio da vas zanima o meni recite slobodno

-Nikola

• Like 1

pa evo, Nikola Ivanovic, zivim na Zvezdari (BG), 88' godiste sam.

trenutno radim svakakve poslove da imam za studije i za jel, ovako cool.gif

svoju gaming karijeru sam poceo uz legende, Doom 1 i Quake, i presavsi nastavke razvio afinitet prema igricama.

posle jedno 2 godine, dobijam PS1 i navlacim se na medal of honor serijal i sportove, mada ovo drugo je ostalo samo do 10-11. godine.

nisam igrao puno blizzardovih hitova, jedino mi se diablo zavukao pod kozu, CS, za razliku od vrsnjaka nisam ni pipao, nego sam vise igrao potezne strategije kao recimo warhammer 40k.

sa WoW-om sam se "upoznao" kod drugova, koji su tek pocinjali na vanili (tek je izasao) i reko daj da napravim i ja svog lika.

zbog wowa sam nabavio net kod kuce, jedno 2 meseca posle izlaska igre, i krenuo da igram sa magom na agamagganu, posle dodjose spanci (koji su cinili vise od 50% servera) i rerolao sam na darkmoon faire, been there ever since.

ovako van gaming zivota velika sam stipsa i ponekad veliki sundjer alkohola (tako me zovu iz zezanja), ali kad treba da se pomogne, da se okreci, da se montira, tu sam uvek tu, obozavam kucne poslove ohmy.gif

eto, toliko od mene...

Zovem se Milos a tata me zove zlato :)

'89 sam godiste i zivim na Nbg-u.Igram igre od comodora 64 i amige :)

nema sta nisam igrao do neke 2003,a od tada krecem ozbiljno da igram war3.Da bi se prebacio na wow pre 2 godine i od tada ne mogu ni jedan single player da igram.

mmo for life ^^

igrao sam i GW,verovatno cu da uzmem sad Aion da probam kad izadje 25og septembra jer mi se svidela beta.

inace se profi bavim basketom i slobodno vreme trosim na devojcicu i igre :)

Vrlo teško da ćemo videti nešto povodom novog mmo-a, ali nikad se ne zna. Uzgred, ja malo doradih svoj prvi post, čisto malo da ljudii imaju više da saznaju i upoznaju sa ekipom.

Pozdrav svima

Uhhh..mrzim predstavljanje na forumima ( ali mnogo mi dosadno atm :P

Irl - Vladimir Ilic (23) iz Knjazevca, wow addiction pocela 2007 - ali u medjuvremenu se radilo 200 na sat....mali milion sata provedenih ispred kompa.

Propao na faxu (bas danas pao jos jedan ispit) ali zato kad pokazem ljudima armory i moj awesome guild...pa...ribe padaju u nesvest :D 

Heh..rekoh..mnogo mi dosadno...prolupao sam......anyway...WoW je prva online igra koju sam iole ozbiljnije shvatio, i dosta mi je...mada cu verovatno probati i D3 / Starcraft 2 kada izadju. Cisto reda radi :P

Osim wow-a..pa standard....Grasevina u velikim kolicinama ( evo bas cekam neko drustvo da nazdravimo mom uspesnom skolovanju :(  ) .....i to je otprilike to...nema se sta drugo raditi u Knjazevcu osim alkoholisanja i online igara.

Kind regards, Icko