Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Frame

StarCraft II General Discussion

Recommended Posts

nekim ljudima je tesko da otvore vec postojece topice pre nego sto naprave topic OMG RELEASE DATE ;)

ima li ko da se timapuje samnom? pun mi je raz vise ovih nubina na pabliku -.- a 1v1 sakujem big tajm, tj i ne volim da igram solo, tako da ako neko hoce malo da se igra nek se javi :P

"Ljudi igraju 2v2 samo da bi mogli da kazu da im saigrac smrdi kasnije kada izgube" XD igraj 1v1, najbolje ces da naucis sve... pa i kad izgubis 50 partija

ili bar odgledaj neke repove?

hehe evo navatao sam nekog shvabu dobismo 2 za redom xD

a solo nikad nisam voleo ni wc3 uvek mi bio zez team, al odigrao sam jednu sa skeptom danas, al sta znam... ne volem bre :D

Novi unit kojeg najvishe mrzim jeeeeeee: Void Ray... gratz!!!!

Nanizem 6 pobeda zaredom i ukenja me Protoss sa svojim Void Ray-evima.

Nikako ne mogu od toga da se odbranim. I scoutujem i vidim, relativno na vreme, napravim nekoliko Missle Turret-a, marince... i nishta. Oni se lepo charge-uju i samo tope sve pred sobom. Poshaljem marince, oni nestanu u roku od dve sekunde (josh onako nadrogirani).

Ne znam kako da se uspesno odbranim od ovih manijaka. Danas sam dva meca izgubio tako.

Pre neki dan od despota isto. Nijedan, jedini mec protiv Void Ray-eva nisam dobio. Klasichne buildove lagano dobijam, al ovo mi havariju pravi.

Neki savet bi dobro dosao.

Unapred hvala ^^

haha jbg :) bilo je ili void ili kolosi :D

elem ja sam provalio ko mene userava kad idem na voide, a to su oni sto se rasklapaju pa mogu i ground a mogu i da lete samo vazduh-vazduh, dal maruderi ili kako vec, kontam da znas o cemu pricam :)

e to sam provalio da me pojede, uz malo marinaca, probaj sta da ti kazem :)

Novi unit kojeg najvishe mrzim jeeeeeee: Void Ray... gratz!!!!

Nanizem 6 pobeda zaredom i ukenja me Protoss sa svojim Void Ray-evima.

Nikako ne mogu od toga da se odbranim. I scoutujem i vidim, relativno na vreme, napravim nekoliko Missle Turret-a, marince... i nishta. Oni se lepo charge-uju i samo tope sve pred sobom. Poshaljem marince, oni nestanu u roku od dve sekunde (josh onako nadrogirani).

Ne znam kako da se uspesno odbranim od ovih manijaka. Danas sam dva meca izgubio tako.

Pre neki dan od despota isto. Nijedan, jedini mec protiv Void Ray-eva nisam dobio. Klasichne buildove lagano dobijam, al ovo mi havariju pravi.

Neki savet bi dobro dosao.

Unapred hvala ^^

Probaj CauthonLuck Build (1-2 Bansheea), pa switchuj, mada ne moras, starport na reactor (2-3 Vikinga, po potrebi) ili tako nesto... ;)

Jel postoji neki nacin da se gledaju replay-evi meceva koji su odigrani pre latest patch-a?

Btw Hvala na savetima za Void Ray... uspeh nekako danas da se odbranim od jednog takvog napada i na kraju i da pobedim ^^

P.S. Jos malo pa gold liga, pod uslovom da blizz ne nepravi neku zvrcku (sad treba nesto da update-uju, verovatno novi patch ili sl.)

Mislim da vise ne... pre se igra loaduje u prethodnu verziju pa pusti, ali sada...

U retail verziji ce moci da se gledaju svi, i think. Barem sam tako procitao negde davno.

Dobio sam US beta key, uspesno se logovao i mogu da igram, ali na US serverima. Svi ljudi sa kojima igram su na EU serverima i voleo bih da promenim verziju bete. Pisao sam supportu, ali dobio odgovor da trenutno nisu u mogucnosti da to urade. Citajuci ovaj forum, neko je pomenuo broj kancelarije supporta u Londonu koji treba smarati kako bi ovo odradili, medjutim nigde ne mogu da pronadjem taj broj, samo kancelarije u Americi, koja je nonstop preopterecena. Bio bih zahvalan ako iko moze da ponovo napise broj kancelarije u Londonu. Tnx!

Posto vec 23 coveka ima EU betu... mozda, ali mooo0o0OOoozzzzda bismo mogli da organizujemo neki turnircic..ha? :tongue:

Mogao bi neko *wink,winkframewink,wink* da okupi bar nas 16, mislim da je to realno moguce... od 23 coveka bar 16 mozemo nekako okupiti...

Sta mislite o tome?

Ma bilo bi super kad bi uspeli tih 16 da budu zapravo online u isto vreme... planiram ja ne brini ali nikako da vas sve navatam :) Kacim topic uskoro.

Hah tek sam sad odvalio HuskyStarcraft channel na YT,ne znam ko je lik al' ne da strasno brzo prica nego odvaljuje...pogledao sam sva tri njegova "noob" tutoriala za zerg,protoss i terran,svidjaju mi se buildovi.

Neco.... sta ti bi... transformacija.

Bravo :thumbsup: Jos samo nauci da kazes "It is a good day to die" i umesto "zdravo" govori En Taro Adun

SC te uzima pod svoje ^^

For Adun, For Aiur !!! (mada sam ja Terran, al nema veze :tongue: )

Da moram priznati u poslednje vreme sam zapostavio WoW...mada smo srusili Valthiriu juce :) Igram samo raidove i sredjujem poslednjeg alta,i mislim da cu da pauziram do Cataclysme uskoro...no sto se tice transformacije....

@Frame: Skinuo sam signature koji si napravio,jer nije ispalo prvobitno kako sam zamislio jer nisam skapiro poentu signaturea.Sad cekam onaj noviji da krenes da pravis ljudima :)

Hehe, dosetili se chobani kako da shishaju americke ovce:

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=124561#1

Toboz neki, nazovi, 4-orodnevni seminar koji se placa samo $250 kako bi vas poducavali i drzali vam casove, citavih cetiri dana, najbolji americki igraci,(Bryce "Machine" Bates, Kelby "iNkA" Williams, Geoff "iNcontroL" Robinson, and Brent "PsyonicReaver" Schultz) koji, pitam se... imaju li uopste "trenerskog" iskustva.

Umisljaju tu neke korejanske fazone, al' dok god ima ovaca, bice i chobana.

Hehe, dosetili se chobani kako da shishaju americke ovce:

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=124561#1

Toboz neki, nazovi, 4-orodnevni seminar koji se placa samo $250 kako bi vas poducavali i drzali vam casove, citavih cetiri dana, najbolji americki igraci,(Bryce "Machine" Bates, Kelby "iNkA" Williams, Geoff "iNcontroL" Robinson, and Brent "PsyonicReaver" Schultz) koji pitam se... imaju li uopste "trenerskog" iskustva.

Umisljaju tu neke korejanske fazone, al' dok god ima ovaca, bice i chobana.

Zanimljivo sto pokusavaju da kopiraju Koreju.

Al ipak, rano su poceli sa time.

1. Beta je

2. Treba napustiti roditelje na 4 dana ( to je za amere big deal )

4. I lepo si rekao, da li uopste imaju trenerskog iskustva.

10. ?!??!?!

11. Profit.

Ali ne, ozbiljno, jedva cekam da vidim prave timove koji ce igrati po 10+ sati na dan svaki dan. Tipa MBC Game Hero.

Tad ce doci do revolucije sc2..

Samo da prekinu KeSPA i Blizz da lupaju.

Ali ne, ozbiljno, jedva cekam da vidim prave timove koji ce igrati po 10+ sati na dan svaki dan. Tipa MBC Game Hero.

Ako ameri dohvate da igraju po 10+ sati dnevno... jedem ono shto se ne jede.

btw Ukachi se na b.net da se skupimo za jedan 2v2 :P

Ako ameri dohvate da igraju po 10+ sati dnevno... jedem ono shto se ne jede.

btw Ukachi se na b.net da se skupimo za jedan 2v2 :P

Hahahaha pa vidis da ce sada 9 sati, ko zna, mozda su ludi. Da stignu Koreju ;>

Ne mogu sad, sutra cemo ( posle 15:30 ), moram da zavrsim referat. Budi online sutra u ~15:45