Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Silencer

Postujte sliku vaseg karaktera

Recommended Posts

pa ovako, t4 rukavice imam godinu dana.....t6 nisam dobio 4 puta kolko su dropale......talon i s2 offhand da.....al znas sta je fora ja sam s2 offhand nabavio dok jos ni s1 nije bio za honor tako da ono bilo je tesko dobiti gear a tada je s2 offhand bio naj offhand do BT(mother sharaz) to je zapravo jedini offhand do illidana......gg blizz sada se moze dobiti s3 ok nisam neki fan pvpa ono imam 1700 rating 2vs2 moglo bi i vise da ja zapravo ne radim pvp sa pve gearom....

a sta fali talon of azshara ^^ ovako nesto talon>blade of infamy>s3>warglaive cisto da ukapiras de je po stajanju ;)

blade of infamy nikad nije dropao s3 sam naveo gore a glaive? GIEF :P

btw drago mi je da vidim da ima ludaka pored mene koji su budni

pre 3.0.2 sam imao ~180

posle 3.0.2 samo 4 :P

od svog loota iz strata sam uspeo da kupim 3x epix flying btw :P

cesto pada onaj epix shield za 50lvl koji je imba za paladine pa placaju i po 1k...

jeste dobar i za warriore ali taj lifesteal dobija od +spell power..tako da prot pala navuce 50 mobova i pegla ih bez problema 5 min..4-5x tako i eto ga lvl :P

ma i sada treba po pola sata sa kz epixima..jos ako se koristi stealth to moze da traje i po 15ak...na 80 ce samo da ide brze posto ima dosta zajebanih mobova koji imaju neki ability koje ne moze da se resistuje kao npr. Terrifying Howl zbog koga se povuce jos neka grupa pa onda Enveloping Web dok tuce 10 mobova...

Gz Runjah. :)

Ja sam takodje farmovao sa svojim rogom tog mounta, dodushe nisam imao srece.

I smarao me je sa onim addovima koje summonuje za death pact.

Ali ono, nishta shto jedna adamantite grenade ne mozhe da zavrshi. xD

recimo da imam par epixa iz karazana i solidan pre kara tanking gear :S (druid,jelte...main specc je resto..) bas cu sad da idem da probam :)