Sign in to follow this  
Followers 0
Frame

Storm Peaks Daily Quests List

10 posts in this topic

Brunnhildar Village

You may do two daily quests every day, one is random, each rewarding a small amount of gold, and a bag of Hyldnir Spoils. Inside the bag you will find food, snowballs, or 1% of the time a [Reins of the White Polar Bear]. If you do not want the mount, then only three of the four quests are likely worth your time.

Back to the Pit Ride a bear in the nearby pit, use skills to kill other bears.

Defending Your Title Challenge and kill 6 nearby "Victorious Challengers".

Maintaining Discipline Go and poke 6 Exhausted mobs in the nearby cave with a rod.

The Aberrations Must Die Kill mobs to the west in Valkyrion for an item to destroy eggs. The eggs are located at the back of their camp. You should be able to complete the quest using 5 items, killing groups of 6 eggs. If there is more than two people doing this quest at once, it will take a longer time. This quest is offered every day.

Sons of Hodir

This is highly required for epic shoulder enchant on Exalted. Do them.

Blowing Hodir's Horn Kill 10 nearby mobs, use an item on their corpse.

Hot and Cold Kill nearby Brittle Revenants on the lake to the north, get 5 items, use them at the path to an anvil north of the lake. Anyone can loot the item on the ground after you use your essence with it.

Polishing the Helm Go to the cave at 56, 63, fight your way in to the back, and kill 5 of the neutral slime mobs. There are only maybe 8-10 mobs spawned in the entire cave at once, so this will take a while if there are other people doing it.

Spy Hunter (Requires Honored) Head out to 57,63, use your horn, watch a wolf run around in circles until a Stormforged Infiltrator spawns, then kill it.

Thrusting Hodir's Spear (Requires Honored) Go into the nearby valley, spear a flying protodrake, then use your new skills bar to kill it. The basic idea is to spam grip, use the Mighty Spear Thrust every time the cooldown is up, spam dodge, and if you can somehow manage to get little hits in, that would be good. In phase 2, the basic idea is to spam pry jaws open to at least 10-15 stacks and then kill him. There is a longer and well written guide on the wowhead quest page.

Feeding Arngrim (Requires Revered) Go into the nearby valley, use the item on Roaming Jormungars, DPS it down some more and the King will come in and eat it. This quest can be done at the same time as Spy Hunter.

I jos cu da dodajem (Frosthold itd) kada pocnem da radim ostale... ovi su vam "najbitniji"...

Svi kvestovi uzimaju od 4 do 9 minuta, prosek jelte je nekih 7 min po kvestu.

-ako vam se ne svidja topic nemojte da postujete, ovo je za ljude koji eto oce da imaju predstavu oko daily questova.

Krenuo sam sinoc da ih radim, svi su tu, u blizini, spawn je veoma brz = lako se zavrshavaju.

Edit:

Ali Frostmane ne bi bio Frostmane kada ne bi neki lik iz Revelationa pokushao da te gankuje, pritom popije batine (ne releasuje spirit jedno 10-ak sekundi dok razmishlja kako njegov human death knight nije uspeo da ubije huntera (hejtujem death knightove, otuda i reakcija)), a zatim pozvao neke ljude da gankuju. :<

Edit2:

Ghey squad gankuje. \o/

Galerius, je l' je plakao taj tvoj drugar na gchatu poshto je dobio batine kad je pokushao da gankuje...

Josh sam mu dozvolio da udari prvi!

I pozdravi onog druida, i mene je zabolelo koliko je puta umro od pada. :P

Otishli ste bash kad sam krenuo da skupljam counter-gank ekipu. :c

kvestovi su fini, laki radim ih povremeno. moze da se uzme lepa kolicina para ako nema gankanja previse. jedan ortak iz guilda je juce dobio ovog bear mounta i spamao gchat pola sata ( mogu da se kladim da je svrsio u gace kad je video ljubichasta slova, sta ce addict....)

eee moj kobajo, a ja sam se cudio sto te ovi decaci ovde po forumu flejmuju, sad vidim i da imaju razloga ^_^

nazalost moracu da ti odgovorim na ove poluistine iako izbegavam i ne volim ovakve rasprave oko ordinarnih gluposti;

Revelation niti je gank guild niti ima "ghey squad", kakve veze ima iz kog gilda je ko u nekom world PVP-u? Sta onda sve moze da se kaze za tvoj gild (na primer), jos se secam jednog maloumnog (verovatno) klinca ret pale koji je napadao svakog zivog za vreme ove zadnje pred-wotlk invazije na onim spawning pointovima, itd, itd... ali ti od mene nisi video takav komentar, jer maloumno bi bilo reci "evo neko iz Alal Vera genkuje", jedino da je kriterijum za ginv sto manji IQ i slicno, u sta ne verujem :D

DK koga ste ti i pala sa tobom ubili nije neki klinac pa da kuka negde, mozda to tako funkcionise kod tebe u guildu ("...bash kad sam krenuo da skupljam counter-gank ekipu...") vec je bio sa mnom u party i video sam da je crk'o, samo nismo bili na istom mestu kada se to desilo, a i on nije imao nista sa tobom koliko sam ga kasnije razumeo vec sa nekim palom, verovatno si bio blizu dok su se krljali pa da ne propustis free hk =D

a kao sto rekoh: nisi si bio sam vec sa paladinom (ako se dobro secam prot spec), kad sam dosao video sam vas obojicu, doduse nisam ni obracao paznju na imena posto su mi player names iskljuceni, tek posle kad sam target tvoj corpse video poznato ime =D

wowscrnshot120808100215gc2.jpg

bilo kako bilo, meni je pvp skroz zadnja stvar, samo sam bio svedok ovome sto si opisao a nije bas tako bilo, da ne kazem nesto gore =] ne zanima me dalja rasprava =]

desilo, a i on nije imao nista sa tobom koliko sam ga kasnije razumeo vec sa nekim palom, verovatno si bio blizu dok su se krljali pa da ne propustis free hk =D

Kako si bio svedok tome, srbine, kada nisi ni bio tu. o.O

Ako mi treba HK, lepo cu otici u AV i smarati na sredini. :P

Ja nikada ne gankujem dok radim daily questove....Upravo zbog toga shto se deshava, daily chain od pola sata se pretvori u 2 sata.

Daily questove uvek sam radim, gankeri me ne zanimaju, neka se peglaju 1v1 necu pomoci.

Lik koji je gankovao sa tim paladinom jeste bio hunter...Ali orc. ;d

Tvoj drugar me je pomeshao sa njim. :x

Ja video prilazi mi neki human, pomislio mozhda hoce da lootuje/mine'uje mrtvog mob-a pored mene, on krenuo da pendreka. :x

o_O a video prilazi mi neki human, pomislio mozhda hoce da lootuje/mine'uje mrtvog mob-a pored mene, on krenuo da pendreka. :x

<<<Kao sto bi Galerius Rekao Greska,Posto je tu bilo vise Hordinih Igraca a pre toga su me gankovali/genkovo pa ono naleteo si jbg

Registrovao sam se na site samo da kazem da Kobaja,lupa gluposti.Po tvojoj prici ispade da kad god se ulogujes,gankuje te neko iz Revelationa!?!!? :blink: Nije u redu da pricas tako,kad i sam znas da to nije istina.Bio sam u gildu 7-8 meseci,i kao prvo Reve uopste nije gankerski gild,ljudi jednostavno nisu u tom tripu,a kao drugo,veci deo gilda cine uglavnom stariji i iskusniji (citaj,normalni) igraci koje savrseno zabole sto ce da gube vreme na smaranje sa hordom.Od preko 200 membera koliko ih guild ima,daj boze da na prste jedne ruke mozes da nabrojis idiote/kretene/nenormalne i glupave klince,kojih naravno ima svuda u DALEKO vecem broju.To sto si ti opisao je tipicna i svakodnevna world PvP pojava,a i na kraju krajeva,cak i da te ubije neko iz Revelationa,nije normalno da ti na osnovu postupka jednog pojedinca donosis zakljucke kakav je taj gild u celosti.Btw,Manga je opustencija za medalju,tako da budi siguran da je prvi bio gankovan,pre nego sto je te napao,ili sta vec. :D

Uglavnom,ako si hteo malo da se proseres ne bih li ispao zanimljiv ovim ljudima na forumu,to je ok,nemam nista protiv,ali sledeci put zaobidji Reve ako je ikako moguce,na kraju krajeva uvek za to imas Vitezove Reda Zmaja. :P

Toliko od mene,pozz svima.

na kraju krajeva uvek za to imas Vitezove Reda Zmaja

Njih vidjam ispred Utgarde Keep-a, vajpuju na heroic, pa svaka 2 minuta trche napolje.

i kao prvo Reve uopste nije gankerski gild

Brate....I dok sam levelovao ovog hunta, XYZ broj ljudi iz rvltn me je gankovalo samo tako. :P Tipa, ja lvl 35 u STV-u dok mi dodje neki lvl 70 lock koji me neprestano ubija i kampuje. :P To je samo jedan od primera. :P

<<<Kao sto bi Galerius Rekao Greska,Posto je tu bilo vise Hordinih Igraca a pre toga su me gankovali/genkovo pa ono naleteo si jbg

Onaj vash druid drugar (Sheba) me je nervirao malo. :P Sutradan sam naleteo na njega kada je bio sam. :) Dobio je batine.I shto je najgore, on je prvi pocheo. :P Toliko o tome koliko ja ne diram ljude koje rade daily q's, iako su me zabadali pre toga. :x

Dodushe, tebe sam trazhio. :P

A shto se tiche tih gankova, ubijajte ljude iz guilda <SVS> i ja cu vam placati!

pre dosta vremena lik dodje na moj realm forum i sere o genkovanju, kako je svrha pvp realma u genkovanju, a ko hoce PvE progess neka pali na PvE server i sl. I ja tu popizdim (iako mi je ime totalno nepoznato, setim se silnih genkova iz perioda kada sam se dichio cinjenicom da nikad ne napadam) i naserem mu sve i svasta u postu, on meni da sam carebear i sl... Ne bih se ja smirio dok ga nisam nahvatao dok sam levelovao shamana (slican smo bili lvl, negde oko 45, u Hinterlandsu) i nalupao ko stoku , i to nekoliko puta, da istresem frustraciju. I onda shvatim koliko je cela ova smaracina oko pvp-a glupa. Jbg, gorko mi je tada bilo priznati, ali pvp server nazalost jeste puki gank server, pve server je smorina, a blizz se zajebao u konceptu (kao i za tonu drugih stvari, ali ovo je blago nemoguce ispraviti sada) - poenta bi bila da su svi serveri istog tipa i to pvp/pve mesavina sa oblastima (ili delovima oblasti) koje imaju pvp objectives (vise nego trenutno, ili bar sa jacim rewardima) i onima koje je nemaju.

Ja sam imao samo 1 world pvp encounter koji je bio fer - tauren shaman me sa /roar upozorio i dao mi da klopam pre fajta. /respect

Fmane je sada najgori gankserv.Najbolji primer je kada su me napala 3 unholy dk 75-79 lvl dok sam radio Troll Patrol.Naravno da su me ubili prvi put kada ih nisam ocekivao(jbn Shadow of Death ubijes jednog on se vrati,ubijes drugog on se vrati) , ali zato sledeci put Army of Dead i posle camp na GY dok imaju res sick...

<_<

Sign in to follow this  
Followers 0