Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Cholo

Uputstva za levelovanje u WotLK

Recommended Posts

Posto ce Srbi da kaskaju za drugima zbog nesposobnog distibutera resio sam da pomognem braci bar da koliko toliko nadoknade izgubljeno vreme tako sto ce questove traziti po ovim uputstvima.

Zeleo bi samo da skrenem paznju da ne distibuirate ovo strancima (nek se sami muce ili kupuju) bar prvih mesec dana, a ako znate Srbina da mu treba uputitte ga ovde.

Javite da li je korisno.

ps. Ako iko ko se navodi ovim uputstvima naleti na mene (Colo) na istom questu i ako je:

1) Alijansa, nek me zove u grupu:P

2) Horda, nek uraid salute i odalji se da mu nebi izdotovao dupe, haha

Pozz

allianceguide.pdf

hordeguide.pdf

ili jednostavno update quest helper i samo cepaj ako vidis kao sto se i desava sad da ne mozes da nadjes mobove koji ti trebaju teraj dalje bar ja tako radim juce sam za 3 sata uzeo level i po

sve je ovo lepo i vidi se trud da se olaksa levelovanje, ali najiskrenije preporucujem da levelujete bez opterecivanja da sto pre dodjete do lvl80, ima mnogo lore quest chainova i bilo bi steta pretrcati northrend bez uzivancije u svim phased eventima i questovima =]

bubam napamet guide i kao supernerd idem posle da powerlvl ...

pijem sok.

gledam filmove.

uzivam u zivotu. ;D

Pozdrav svima :P

Ovo sto se desava u Srbiji je stvarno ocaj ... toliko o nasim distributerima....

Srecom ja sam uspeo da zbavim dve kopije preko rodbine u sloveniji koje bi trebao da dobijem sutra. Pa imam jedno pitanje.

Uglavnom druga kopija je za mog prijatelja kojeg sam svim pricama o LK nagovori da se vrati na WoW opet, inace on je igrao pre WoW..ali odustao je kada je dosao TBC (jesam kreten a on se fino skinuo i uzivao u zivotu bez wowa). Pitanje je dali ce on sada moci direktno da upgraduje svoj WoW acc na WotLK pa da normalno ide u Northrend i OL ili ipak more prvo TBC upgrade? Toliko da znam pa da nabavimo i jos jednu TBC kopiju ako treba.

upravo to, koristiti guide za nesto sasvim novo je nepotrebno...

l2explore ... koja je poenta sazvakati svima sve po koordinatama idi ovamo idi onamo i sad on kao nesto zna... kapiram da ima neka pomoc za ono sto se vec igralo, tipa outland ili ponovo levelovanje itd pa vam je muka od toga, ali northrend je previse lep da bi imao vec guide i mindless powerleveling sistem...

samo zato sto su svi u fazonu "omg kasnim za tobom 84% levela" ne znaci da ce vam se okoncati zivot ;) uzivajte u igri tbh...

koja je poenta sazvakati svima sve po koordinatama idi ovamo idi onamo i sad on kao nesto zna...

a ko leveluje sam nesto zna?

nije poenta u znanju vec u tome da li neko uziva u levelovanju ili samo zeli da uzme max level, jer za njega tek tad pocinje ono sto ga zanima, tj u cemu uziva (npr. Arena)

a ko leveluje sam nesto zna?

nije poenta u znanju vec u tome da li neko uziva u levelovanju ili samo zeli da uzme max level, jer za njega tek tad pocinje ono sto ga zanima, tj u cemu uziva (npr. Arena)

to to moj covek :) do 16. ima vremena da se dodje do 80. onda pocinje sezone i posle me nece videti vise u Northrend-u... Ogrimar rules ;)

slazem se sa uzivanjem u novim mapama ali isto tako ne kapiram ortake koji rade istance 71+ u fazonu su uzivamo u novim istancama prvi put i sl... ali ipak ja razmiljam sledece : ko **** istance 71+ kad su dropovi bzvz pre cu da spicim 80 pa onda da radim heroic i tako uzivati u instanci prvi put i imati motivaciju za igranje ( reputacija , dropovi i sl) taman da se covek pripremi za pvp malo

eh fino... ovaj guide cu sada da primenim na DK-a... posto sam sa Mainom igrao bez guidova i questhelpera ofc.. uzivao sam maximalno

Joana 70-80 WotLK,i 55-60 za DK sa sve Tips & Hints... ;)

Zygor's Ingame Leveling Guide 1-80 (Horde & Alliance)

:::Zygor's Alliance Leveling Guide (1-80):::

Code:

http://rapidshare.com/files/164677712/Zygo...anceBiGj284.rar

:::Zygor's Leveling Guide Talent Builds (1-80):::

Code:

http://rapidshare.com/files/163902942/Leve...ecs-BiGj284.rar

Installation Guide:

When you first download the guide, depending on which guide you downloaded, when you unzip the file, you'll see 3 folders:

1.a. If you downloaded the Alliance In-Game Guide, when you unzip the file, you'll see these 3 folders:

* ZygorGuidesViewer

* ZygorGuidesAlliance

* TomTom

2. Now, extract these 3 folders into your World of Warcraft AddOns folder. The default location of your World of Warcraft AddOns folder is:

C: -> Program Files -> World of Warcraft -> Interface -> AddOns

If you are running Windows Vista, the folder you need to install the guides into is:

C: -> Users -> Public -> Games -> World of Warcraft -> Interface -> AddOns

3. Once you have the 3 folders inside your World of Warcraft Addons folder, log into World of Warcraft and stop at your Character Selection Screen.

4. Click the red Addons button at the bottom left of your screen. Make sure the following are checked with gold check marks in the list that pops up on your screen.

* Zygor's Guides Viewer

* Zygor's Guides - Alliance and/or Zygor's Guides - Horde

* TomTom

5. Make sure the Load Out of Date AddOns button is checked in the top right corner above your addons list.

6. Click the Okay button.

7. Click the Enter World button.

8. Congratulations, you're now setup and ready to go! I hope you enjoy the guide(s)!

Ovo nit sam skino nit sam probao,al znam da je link provereno dobar i da je guide kvalitetan ;)