Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Cholo

Resenje za ispaljene po pitanju wow-a wotlk

Recommended Posts

Ne mogu da opisem koliko sam razocaran sto su nas iz Komp land izj.... po pitanju igrice. Uzeo sam u firmi odmor do utorka kako bi na miru mogao da odigram koji nivo i uzivam iz igru, a sinoc /samar.

http://www.worldofwarcraft.com/account/dow.../InstallWoW.exe je adresa za zvanicni blizz installer i brzina je kao i direct download, a sajt www.gamersloot.net mi je poslao 2 keya koja sam uspesno registrovao sinoc za oko sat vremena. Malo su skuplji ali sam se zainatio da igram danas i necu da mi odmor propadne. Ako ste prvi put na gamers loot oni vas zovu na telefon za 20 min, treba samo master ili visa za kupovinu.

A sad odo da meditiram dok se jos 55% klijenta ne skine.

Wrath Of the Lich King EU key 54.95 Euro + Free Download

Price: $71.99

sta je tu sta? :huh:

Koliko vidim da je i nas distibuter digao cene za 30% znaci oko 45e kod nas. Meni nije mnogo bilo da dam 10e vise za manje nerviranja. Ovom sam samo hteo da potvrdim da ovo nije scam i da sam key dobio i registrovao, mozda sam se i ja nasankao za skuplju cenu ali sta je tu je. Ako neko pronadje jeftinije nek javi pa da i drugi vide.

Koliko vidim da je i nas distibuter digao cene za 30% znaci oko 45e kod nas. Meni nije mnogo bilo da dam 10e vise za manje nerviranja. Ovom sam samo hteo da potvrdim da ovo nije scam i da sam key dobio i registrovao, mozda sam se i ja nasankao za skuplju cenu ali sta je tu je. Ako neko pronadje jeftinije nek javi pa da i drugi vide.

ma nisam video da je ovaj 'price' u dolarima :rolleyes:

koliko GB je instalacija?

ma nisam video da je ovaj 'price' u dolarima :rolleyes:

koliko GB je instalacija?

Sa blizz sajta je 2.3gb ali mozda se i raspakuje. Ja sam za 3 sata stigao do 96% ide full speed pa stane da se instalira pa ponovo. Za nekih pola sata valjda cu moci da igram.

Problem je da otkad sam registrovao wotlk i uneo key na sajtu ne pusta me da igram sa TBC klijentom:P kaze da sam registrovan za wotlk ali da je "client missing" :P

post-30423-1226569519_thumb.jpg

Sa blizz sajta je 2.3gb ali mozda se i raspakuje. Ja sam za 3 sata stigao do 96% ide full speed pa stane da se instalira pa ponovo. Za nekih pola sata valjda cu moci da igram.

Problem je da otkad sam registrovao wotlk i uneo key na sajtu ne pusta me da igram sa TBC klijentom:P kaze da sam registrovan za wotlk ali da je "client missing" :P

erm... ne bih da malerisem, ali link je na worldofwarcraft.com, tj wow-US. oce li to raditi na EU serveru? :huh:

aj javi ;)

Ovo je neverovatno pa dal smo mi toliko nenormalni da ne mozhemo bre prodaju jedne igrice da organizujemo.Pa eto kakva smo zemlja pa bre ako ne mozhemo igricu da organizujemo pa nije ni chudo kako cela drzhva funkcionishe za neke ozbiljije stvari.Sramota jedna nevidjena pa ja da sam na njihovom mestu bi se ubio da mi se ovako neshto desi. Svi ti koji su navodno ovo uvozili treba da poklone sad svakom od ovih ljudi sa pre-ordera colectors edditon i da nas vode na sledecji blizzard game tour.Pa i posle toga necju da zaboravim na ovo shto su nam svima a mislim da nas ima mnogo danas uradili.

Ja sam u shoku! :(

poz colo :) nemoj da preforsiras loka na ormoru :)

pa kad je bal nek je bal... da i ja imam master ili visa i ja bi uradio isto... a ovako cu ipak sacekati...

sto meni skida 5GB ?

12312.bmp

Ne mogu da opisem koliko sam razocaran sto su nas iz Komp land izj.... po pitanju igrice. Uzeo sam u firmi odmor do utorka kako bi na miru mogao da odigram koji nivo i uzivam iz igru, a sinoc /samar.

http://www.worldofwarcraft.com/account/dow.../InstallWoW.exe je adresa za zvanicni blizz installer i brzina je kao i direct download, a sajt www.gamersloot.net mi je poslao 2 keya koja sam uspesno registrovao sinoc za oko sat vremena. Malo su skuplji ali sam se zainatio da igram danas i necu da mi odmor propadne. Ako ste prvi put na gamers loot oni vas zovu na telefon za 20 min, treba samo master ili visa za kupovinu.

A sad odo da meditiram dok se jos 55% klijenta ne skine.

e moj genije, al si me ispalio sa linkom... pa to je za US :angry: edituj post i obriši link, pls, a za ostalo si u pravu što se tiče cd key i gamersloota

razlika izmedju download linkova pa samim tim i u verziji:

worldofwarcraft.com = us

wow-europe = evropa

kk?

e moj genije, al si me ispalio sa linkom... pa to je za US :angry: edituj post i obriši link, pls, a za ostalo si u pravu što se tiče cd key i gamersloota

Video sam da je Radivoj ispravio i rekao da se zanemari gornji link, pa nisam dirao nista. Nisi jedini, i ja sam skidao dva puta:P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this