Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Lightningmoo

CompLand zakazao

Recommended Posts

Mene sada licno zanima dali Komparator juri da nabavi te preorderovane komada iz ove prve ture ako je moguce ?

posto u njinom skladistu mora da postoji neka kolicina garant.

nista... ja cu sada 3 dana da se ubijam od alkohola od muke... to je jedino resenje...

a od ponedeljka ili kada vec... paket redbulla i rokaj da stignes ove sto su VEC 72.... bog blagoslovio skolu jer jer 80% allianse jos uvek ide u nju.. muahaha ;D

:angry: malo im je soma dindzi preko "svetske cene" jos se bave i JAJARENJEM (bedni oblik biznisa u Srbiji)

:angry: to su oni sto su u "Slobino vreme" valjali piratske igrice a sad su prvi za autorska prava i zastitu legalnog softvera

Prijatelj mi je kupio nocas WOTLK u Zagrebu (gde su imali sasvim dovoljno kopija) i idem na autobusku po njega... nedam pare BANDI POHLEPNOJ!!!!

...a kazu da je Hrvatska manje trziste od naseg....

Sta da vam kazem .. sinoc kad sam dosao na red, nisu imali kusur da vracaju. Mene zavrnuse za 200 din ali iskreno boli me .. ona stvar.

Inace .. imam preorder u pc4u, gde mi drugar radi, na zelenom vencu. Videcu sa njim hoce li dobiti. Ako dobiju, mozda usrecim nekoga :)

Imam papir ovde da je placen avans, tako da .. sve je regularno.

Sto se tice lvlovanja, kod mene na serveru (Magtheridon) SK Gaming se mergovao sa Nihilumom pa je opsta frka. Oni su vec jutros bili 73ci lvl. Sto se tice dk-ova , trenutni max lvl je 66ti, pa vi vidite kako ide to lvl-ovanje.

Ja josh uvek nisam usao tamo, jer sam uzeo novi acc pre manje od nedelju dana pa josh lvlujem do 70tog. Trenutno 55ti lvl 3days 4hrs played. Polako ali sigurno ih stizem :P

Pozdrav,

s1cK

ja cu lepo da narucim preko neta :S

ne moze blizz da me zajebava zbog toga,right?

Ako uspes da dobijes kopiju od njih,svaka cast,njih su olesili sinoc...valjda.Ja mislim da je pametnije da sacekas ovde,u Srbiju da stigne WotLK.

Drage kolege, narkomani:) Info je sledeci iz CompLanda od Pedje iz Veleprodaje, dobijen info u 12:00\

WotLK "navodno nema u zemlji. Kolicine stigle i pustene u prodaju su bile oko 5% potraznje. Navodno cela kolicina se ocekuje u Ponedeljak, a u prodaji od utorka ili srede. So my bellowed, :) ja cekam ako ne dobijem do srede sledi tuzba za prevaru i sve inspekcije na vratima CompLanda u sredu. A ako kojim slucajem stigne u sredu onda nek mi je bog u pomoci da stignem ove iz guilda jer ce da biju 73 lvl do tada.

Toliko od mene. Ako neko ima nove i proverene informacije naka se javi.

A da LJUDIMA IZ KOMPARATORA porucujem sledece, bolje da se potrudite da dobijete vase primerke u utorak kako bi ih poslali do stignu do srede, jer ima i info iz Complandove maloprodaje da svi Pre-orderi posle 31.10.2008. ce biti iscoolirani, tj stavljeni na cekanje. Da ne bi i vama stigla tuzba i inspekcija bolje se potrudite i jurite ih vi , bolje nego da mi jurimo vas.

Drage kolege, narkomani:) Info je sledeci iz CompLanda od Pedje iz Veleprodaje, dobijen info u 12:00\

WotLK "navodno nema u zemlji. Kolicine stigle i pustene u prodaju su bile oko 5% potraznje. Navodno cela kolicina se ocekuje u Ponedeljak, a u prodaji od utorka ili srede. So my bellowed, :) ja cekam ako ne dobijem do srede sledi tuzba za prevaru i sve inspekcije na vratima CompLanda u sredu. A ako kojim slucajem stigne u sredu onda nek mi je bog u pomoci da stignem ove iz guilda jer ce da biju 73 lvl do tada.

Toliko od mene. Ako neko ima nove i proverene informacije naka se javi.

A da LJUDIMA IZ KOMPARATORA porucujem sledece, bolje da se potrudite da dobijete vase primerke u utorak kako bi ih poslali do stignu do srede, jer ima i info iz Complandove maloprodaje da svi Pre-orderi posle 31.10.2008. ce biti iscoolirani, tj stavljeni na cekanje. Da ne bi i vama stigla tuzba i inspekcija bolje se potrudite i jurite ih vi , bolje nego da mi jurimo vas.

Ne vidim zasto su ti krivi ljudi iz KOMPARATORA takodje preko CompLanda valjda.Tako da ides da juris ljude iz CompLanda

Ne vidim zasto su ti krivi ljudi iz KOMPARATORA takodje preko CompLanda valjda.Tako da ides da juris ljude iz CompLanda

Prosto vrlo prosto. l da ti pojasnim jos malo. Kad kupis pokvarenu prehrambenu robu tipa " kobaja,slaninica itd.itd.) u nekoj maloprodaji, jel se zalis sefu te prodavnice i dovodis inpekciju njemu ili ides u fabriku koja je to proizvela? Ja vatam sefa za gusu gde sam izvrsio predmetnu kupovinu, a on neka juri proizvodjaca to me ne zanima jer samo hocu ili pare ili novu slaninicu :) Nadam se da ti je malo jasnije. Zato nam je tako u zemlji propaloj ko sito zvanoj Srbija, jer se ne zna red.

Pa dobro, ti trchi okolo i tuzhakaj firme, pa javi dokle si stigao.

Ako ste toliko pametni da tuzhite, gde vam je pamet bila sinoc da chekate red za wotlk ?

@Monsterdwarf

Novac mozes da tražiš da ti se vrati već danas. Jedini ti ne kapiraš da je ovde jedini Compland odigrao vrhunski i zakucao par hiljada ljudi za svoj primerak WoTLK-a. Trenutno je nemoguće nabaviti WoTLK a da to nije od njih. Što se tiče inspekcije i tužbe..ako si ti onaj dečko koji je tražio mito...nije problem :) sve možemo da organizujemo.. :D

Što se tiče naših količina..čim budemo dobili informaciju da možemo da ih preuzmemo u roku od 2 sata će biti u šopu u prodaji.

Pozdrav,

Ja sam ovako nesto i ocekivao. Jer u ovoj zemlji musterija nije nista i nikada nije u pravu, sto nigde u svetu nije tako.

Ja takodje smatram Komparator odgovornim, jer sam ja kod njih narucio i platio pre-order. Sacekacu do sledece nedelje da vidim sta ce se dogoditi pa cu onda da vidim dalje.

Ako ste toliko pametni da tuzhite, gde vam je pamet bila sinoc da chekate red za wotlk ?

Stvar je u tome da je compland morao da ispostuje ljude sa preorderom , prvo!!!! a slobodnu prodaju da batale , znaci sve radnje koje su poslale kolicine preordera na vreme!!!!! Nikad reda nece biti u ovoj zemlji !!! dok se ne bude nekome obilo o glavu kao na primer navijacima zvezde, skoro, pa lupajte o5 i tucite se po utakmicama i zaglavite 5 do 10 godina zatvora .

neće se prodavati nikome ko nije kupio pre-order i ićiće po redu, kako je ko plaćao tako će i dobijati. Sve preko će se prodavati regularno. Niko ovde ne beži od odgovornosti, ali u trenutnoj situaciji ne može se ništa drugo uraditi. juče do podne je bila priča da je sve u redu..da bi od podne krenulo sve naopako :)

Znaci ovo je bruka najstrasnjija.

Zamolio bih ljude koji su u prilici i to mogu da obaveste sve medije o ovome,sve novine itd..

jer ovo je bruka veka..

Guest
This topic is now closed to further replies.