Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Lightningmoo

CompLand zakazao

Recommended Posts

Ja sam sinoc cekao u redu na Obilicevom vencu sa 2 drugara .. u 22:00 je bio ogroman red .. a da ne pricam u 00:00 ...

Stigoh da uzmem svoju kopiju ( bio sam jedno 30-40ti na redu) i jos su davali po 2 kopije po coveku.

Izje*ase me za pare .. Ne vracaju kusur kako treba, i josh + sam preorderovao kod drugara u pc4u

U prevodu .. izmuzli su mi svaki dinar iz dzepa ! Cak je bila prica dok se pomerao red, da nemaju vise kopija, i da je ostalo samo 10 colector edition-a :S

Bio sam u fazonu "Ma ko ga je*e .. colectors edition here i come" i 100e iz dzepa :S

Elem .. bilo je dovoljno kopija koliko sam upucen. Ne znam da li su svi sinoc uspeli da uzmu, ali znam da je bila ogroma frka, nervoza, i panika. Bilo je dosta likova 30+ god koji su cekali, i mogu vam reci da su bili dosta nestrpljivi i nervozniji od ove klinchadije 15-20god koje je bilo mnogo.

Pozdrav,

s1cK

Cekaj stani....

Pa bas tu sam i ja kupio preorder i rekli su mi da nece biti u 00:00 nego tek za 2-3 dana ce me zvati...

Koji su to lazovi..

ma bre to je smehoteka.... meni jave da nece biti i tek za 2-3 dana.. a prodavali su likovima i bez preordera.... i sta sada treba da cekam 3-4 dana umesto da sam sinoc uzeo...

Evo,jutro je,trcao sam do ComTrade-a,oni kazu bice danas,odem do Pakoma,kazu za 5-6 dana itd...Tesim se,kazem ma bice oni 71-72 lvl,stici ce WotLK danas u ComTrade...oce djavola,ispalise nas epski.Po prvi put u zivotu bio sam totalno useceren a sad nam ovo kazu..

Ako neko ima neki info plz kazite,glodjem nokte,kriziram,propade mi 20 godina zivota zbog sinoc :(

Sad sam zvao ComTrade kod oblicevog venca... raspravljao sam se sa likom iz prodanice oko wotlk-a... jer jos kada sam bio da kupim priorder pitao sam menadzera da li je to sigurna varijanta.. da li cemo mi dobiti pre ovih koji ne kupe priorder, i rekao mi je jos tada da priorder garantuje da ce ako ne 12 u ponoc biti sutra ujutru i da ce svi moci da uzmu, ako ne bude bilo da mozemo da tuzimo tu prodavnicu gde smo kupili wotlk,a sada mi lik iz prodavnice kaze da ce imati wotlk tek od ponedeljka...

Idem posle posla tamo da vidim da li imaju ili ne, ako nemaju trazicu njihovog menadzera pa nek mi on stvori wotlk..

ja sma sad bila u balkanskoj i kazu da im stize popodne,ali ce verovatno biti samo za preorder >.>

ma ja idem do complanda...nek se jebu oni >.>

Jel mogu ja sa preoderom koji sam kupio u komparatoru da kupim wotlk u tipa com tradeu?

Naravno da moze, pa to je i njihova ideja od pocetka. AL pod uslovom da ima robe.

Besan sam kao ris uhh :( ;

Cekajte ljudi, cemu uopste sluzi pre-order ?

Ukoliko su ti majmuni narucili samo 30% odnosno ono sto je pre-oderovano onda te preordere moraju i da ispostuju!!!!!!! tj te ljude . Kakve koji kurac ponocne prodaje i ta sranja !!!!!!!

AKO JE NEKO PRE-ORDER ONDA ON IMA PRVI DA DOBIJE!!!!!!!!

mene ne zanima cekanje od 5 dana pre-order sam da dobijem danas za sutra a ne za sledecu nedelju .

Nisu smeli da pustaju igru u slobodnu prodaju, za ovo treba da se digne tuzba!!!!

znaci pre-order je morao imati prvenstvo !!!!!!!!!!!!!! i za ovo mora da se posalje obrazlozenje zasto nije ???

Besan sam kao ris uhh :( ;

Cekajte ljudi, cemu uopste sluzi pre-order ?

Ukoliko su ti majmuni narucili samo 30% odnosno ono sto je pre-oderovano onda te preordere moraju i da ispostuju!!!!!!! tj te ljude . Kakve koji kurac ponocne prodaje i ta sranja !!!!!!!

AKO JE NEKO PRE-ORDER ONDA ON IMA PRVI DA DOBIJE!!!!!!!!

mene ne zanima cekanje od 5 dana pre-order sam da dobijem danas za sutra a ne za sledecu nedelju .

Nisu smeli da pustaju igru u slobodnu prodaju, za ovo treba da se digne tuzba!!!!

znaci pre-order je morao imati prvenstvo !!!!!!!!!!!!!! i za ovo mora da se posalje obrazlozenje zasto nije ???

Ma boli njih kurac, oni su uzeli nama 10 evra vise a dali cemo dobiti igricu na vreme to za njih nije vazno.. Sto da ceka pare u podne ako moze da ih zaradi vec u ponoc?!?!. Nesavesnost i Neprofesionalnost je u Srbiji totalno ok i normalna pojava..A za Tuzbu se slazem

Pa bas tu sam i ja kupio preorder i rekli su mi da nece biti u 00:00 nego tek za 2-3 dana ce me zvati...

Dzhaba ti taj preorder, sinoc preorder pack nije vazhio.

Ja cekam u sapcu 22. sam na listi a 28. mozda kopija wotlk-a... Treba u podne da pocne prodaja kaze lik u deset da nema ni robu ni informacije jos uvek... Molim Boga da stigne...

Inace, stvarno je strasno sta rade... Prodaju se za sitne pare tu po Bg-u, vi sto ste platili unapred morate da cekate jer pare ste dali unapred, a ovi sto nisu pre-orderovali mozda kasnije kupe preko neta pa ajde sad njima da izvucemo lovu, da dupliramo prodatu kolicinu na racun ovih sto su unapred platili...

Meni nisu trazili da platim unapred srecom... Ali od sada sta god budem tako cekao napravicu lepo ugovor potpisi sine da ce to biti tad i tad i najkasnije tad i ako ne bude ti meni lepo vratis moje pare [to pricam za vas, meni nisu uzeli lovu]... Jer Srbija je medju sljivama...

Gde moze sve da se kupi kod nas?

HELP!!! Da idem da kupim :D

trci po Beogradu gledaj idi vidi do Platoa :/ niko nije isao tamo da proveri siguran sam da negde ima jos par kopija

Btw, oko 9 sati jutros, prijatelj je otishao do obilicevog venca, i zaboo 2 komada tamo.NE znam kako se radnja zove.

Tako da ako je neko ublizini, skoknite tamo, mozhda vas usere koji wotlk.

U svakom sluchaju na gubitku ste samo 30 dinara za gsp kartu. :)

A mozhda vam se i tih 30 dinara isplati i danas vec shibate wotlk.

Ma bre moze lako biti da su celu pricu izmislili samo da ne bi bilo guzve nocas... Znaci ono da ljudi ne smaraju prvi dan i da oni sto pre zatvore i polezu da spavaju...

Protrcite sigurno negde ima kopija... Ako imate bilo koga u delti ovamo onamo cimajte zovite UVEK znaci UVEK imaju jedan broj kopija odvojen po strani za ljude preko veze kad je takva frka... Ja imam coveka u Delti ali necu da se cimam iz Sapca da ga zovem jer mi to onda povecava cenu preko 50e ne isplati mi se uopste...pre cu da sacekam pa da vidim sta ce biti...

Btw, oko 9 sati jutros, prijatelj je otishao do obilicevog venca, i zaboo 2 komada tamo.NE znam kako se radnja zove.

Tako da ako je neko ublizini, skoknite tamo, mozhda vas usere koji wotlk.

U svakom sluchaju na gubitku ste samo 30 dinara za gsp kartu. :)

A mozhda vam se i tih 30 dinara isplati i danas vec shibate wotlk.

Zovem ih, i pogodi...

Zauzeto xD

hehe Comtrade je najjaci...

Das pare za rezervaciju igrice, a rezervacija ce da traje do 30.11.2008 pa kad dobijes dobijes:)

Vezan si za njih jer ti pare nece vratiti nazad.. a da pored ovoga njima stavim pare u dzep, pre cu za te pare da im razbijem izlog da mi se isplati onda ici negde drugde...

I da za ove koji pitaju da li mogu sa priorderom uzeti u nekoj drugoj prodanvici, za Comtrade sam siguran da to ne vazi, pise i na njihovom sajtu, tamo gde ste kupili u nekim od comtrade shopovima tamo mozete jedino i uzeti.

Guest
This topic is now closed to further replies.